Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (2471. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
79.383
Cevap
390
Favori
2.804.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24692470247124722473
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Popüler konulara girince bir bakayım dedim ne var ne yok , her android güncellemesinde aynı mesajlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hulux

quote:

Orijinalden alıntı: MuradinBronzeBeard

5.1.1 de ekran döndürmede sorun yaşayanlar var mı ? Galeri internet video izleme vs gibi

Ekran kendi kendine sabit tuttuğum hâlde dikey yada yatay moda geçiyor sapıtıyor vesselam şuanlık tek çözüm ekran döndürmeyi devre dışı bırakmak oldu.

Launcher kullanıyormusunuz?

Kullanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • laturc L kullanıcısına yanıt
    Güncellemeden sonra 1-2 gün cihaz fazla şarj tüketiyor. Daha sonra kullanım şeklinize göre daha stabil süreler alırsınız. Birde yeni uygulama smart manager ile kullanmadığınız uygulamaları otomatik durdurun.
  • Dün kitkat ile 18 saat bekleme süresi ile 7:25 ekran süresi aldım şarjı %10 olana kadar. (Sadece root ve greenify var) Normalde o kadar yoğun kullanmam ama 5.1.1 ile maksimum 6 saat süre alabiliyorsanız ona geçerim yoksa geçmeyi hiç düşünmüyorum valla çok da memnunum. Herkesin 5.1.1 görüşleri birbirinden çok farklı kaç gündür. Tamam hızlı, gpu bug yok falan filan ama az ekran süresi alan da var, android os ve sistem sarj yiyor diyen var, parmak iziydi şuydu buydu herkes bir şeyden zerzeniş ediyor. Kitkat da yabana atılır değil, unutmayın ki hepimizin en çok memnun kaldığı sürümdü. 5.1.1 kullanacağıma 4.4.4 kullanırım keyfime bakarım. PMden yazışıp da kitkat'dan başka kullanmam diyen, memnun olan, 5.1.1'i şimdilik düşünmeyen, ben ilk önce stabilliğe ve ekran süreme bakarım diyen çok kişi var. Kitkat geçtiğimde PMden sorup, bende geçeyim mi nasıl diyip de geçtikten sonra oh be Dünya varmış diyen çok kişi var. Bu yazdıklarım sadece benim fikirlerim değil arkadaşlar bilinsin istedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freddy Krueger -- 7 Ekim 2015; 15:39:11 >

• 5.1.1 gerçekten çok stabil ve akıcı.
    Herhangi bir işlemde beklediğimi hatırlamıyorum.
    Tek olumsuzluk hızlı tükenen pil... Buna da bir çözüm bulabilirsek tadından yenmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hadi123

quote:

Orijinalden alıntı: mdtzr

quote:

Orijinalden alıntı: mdtzr

Arkadaşlar kilit ekranı yaparken yanlışlıkla bildirimleri gösterme yaptım, bunu nasıl geri alabilirim bilen var mı?

Arkadaşlar yok mu bilen birisi?

Ayarlar sesler ve bildirimler kilit ekranı bildirimleri

eyvallah çok sağolasın

• quote:

Orijinalden alıntı: TYR

5.1.1 gerçekten çok stabil ve akıcı.
    Herhangi bir işlemde beklediğimi hatırlamıyorum.
    Tek olumsuzluk hızlı tükenen pil... Buna da bir çözüm bulabilirsek tadından yenmez.

O kadar hızlı tükenmiyor pil ya
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Güncelleme çıkalı 1 hafta oldu zaten, geçen pazar kies üzerinden güncellemiştim. Performansa lafım yok ama batarya çok kötü oldu. Üstelik konum, eşitleme vs kapalı olmasına rağmen(5.0.1de hep açıktılar), genel olarak wifi kullanmama rağmen 5.0.1e göre %20 dha hzlı bitiyor batarya. Şehir efsanesi yani yok ram düştü yok batarya iyileşti falan. Sadece performans arttı o da yazılımn stabilliğinden kaynaklı.
  • Freddy Krueger kullanıcısına yanıt
    5.1.1de ekran süresi 4 saat alıyorum fazla kullanmadan. Geçme derim. 5.0.1 dha iyi. Varsn dha az akıcı olsun.
  • TYR kullanıcısına yanıt
    Hic alamadigim kadar iyi ekran suresi aliyorum guncellemeden sonra. 6 saatin uzerini gordum. Guncellemeden once wipe ve format attim. Full sarj ettim. Sonra guncelleme(kies uzerinden 1.8gb) sonra tam bisaltip full doldurdum. Kalibre ettim. Suan cok memnunum. Doldur bosalt ve wipe deneyin isterseniz

• m@rslan kullanıcısına yanıt
    Bu dediklerini çoğu kişi yapamaz kaldı ki telefonunu çok yoğun kullanan, bir sürü verisi olan formatla uğraşmaz:) backup yapsa zaten değişen bişi olmaz. Kesin bir şey var o da 5.1.1 ile performans arttı ama batarya tüketimide arttı bu kesin yani:)
  • Bende de batarya performansi düştü 5.1.1 ile.Başka bir sorunda şebeke çekim gücü düştü. Avea kullanıyorum.Varmı başka bu sorunu yaşayan?

• Beyler telefon %15 den aniden 4'e düştü. %15 den sonra ani düşüş yaşıyorum. Sizce telefonu servise vermek mantıklı mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yabancı forumlardanda takip ediyorum herkes 5.1.1in batarya performansndan şikayetçi. Bunla ilgili googleda ''note 4 5.1.1 battery drain'' yazınca bir çok konu çıkıyor.
  • anlaşılan note2den note4e düşmeye gerek yok
  • 5.1.1 pil kullanımı. Her hangi wipe ya da format atmadım. Ekran parlaklığı otomatik en düşükte. Cihaz sürekli wifiye bağlı ve hücresel kapalı.

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abrenax -- 7 Ekim 2015; 17:41:42 >

• Turkcell romlu mu hocam tlfunuz .

Benimki de turkcell otadan kurdum . Pili kötü geldi bana . O kadar format attım wipeleri yaptım yine aynı geldi .

Polonyada bukadar düşüş yaşamıyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mutfansa33

Turkcell romlu mu hocam tlfunuz .

Benimki de turkcell otadan kurdum . Pili kötü geldi bana . O kadar format attım wipeleri yaptım yine aynı geldi .

Polonyada bukadar düşüş yaşamıyordum.

Hayır normal samsung romlu. Ben kies ile yüklemiştim. Aldığımdan beri format atmadım. Sık yaşandığına göre yazılımla alakalı bir sorun galiba. Şimdi smart manager dan uygulamaları devre dışı bıraktım bakalım bir etkisi olacak mı.

Benim ilk aldığım telefon türkcell romluydu. onda 5 - 5.30 saat ekran süresi oluyordu ama değişimden gelenler samsung romluydu ve normal kullanımda hiç o kadar ekran süresi alamadım. İlk başlarda fazla uygulama yoktu belki ondan olabilir. Ayrıca 4.4.4 ile ilgili de olabilir.
  • MUST@F M kullanıcısına yanıt
    Kardesim birkac sayfa once 4 parcali linki paylastim forumuntakip ederseni goruceksiniz

• AirzunSL kullanıcısına yanıt
    Parmak izi kilit li olarak kullaniyorum muzik dinleyip kilitlerken ekranda minik muzikncalar olarak yaninda kuciknebatta resim ile gozukuyor kilidi acinca resimli olarak buyuk sekilde aciyor

• 
Sayfa: önceki 24692470247124722473
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.