Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (2469. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24672468246924702471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

Ben note 3ten keyfi olarak note 4e geçtim arada öyle aman aman büyük farklar yok..
    note 4 kamerasi biraz daha iyi ekran renkleri biraz daha canli kasasi note 4e göre daha sağlam
    eksi yanları note 3ün wifi çekim gücü çok daha iyiydi ayrıca bildirim ışığı daha parlaktı note 4te dikkat ettim daha sönük kalıyor.
    Ayrıca banamı öyle geldi bilmiyorum ama note 4 sanki biraz daha ağır ve kalın gibi note 3e göre..
    geri kalan özellikler ayni gibi zaten . .

verdiginiz bilgi icin teşekkür ederim tek gecme sebebim 4g olmamasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUST@F

quote:

Orijinalden alıntı: ertugmry

https://mega.nz/#!nkdVxLpT!kjx4Z94ii_sF4NlMLU6MSM8p1WlRacUleRD4guJxOlE
    Türkiye 5.1.1 sürümü kiesten bizzat kendim romu alıp megaya upload ettim

Turkcell rom uymuş

Yok benim cihazim turkcell değil turkcell olmasi imkansiz kiesten kendim aldim romu

• Arkadaşımın note 4 ünde güncellemeden sonra rehber gelmiyo sürekli kişi listesi güncelleniyor yazısı çıkıyo sorunun çözümünü bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: dtas34

Arkadaşımın note 4 ünde güncellemeden sonra rehber gelmiyo sürekli kişi listesi güncelleniyor yazısı çıkıyo sorunun çözümünü bilen var mı?

kronik 5.0.1'in üstüne 5.1.1 güncelleme sorunu..
    fabrika ayarlarına dönmekten başka çare bulamamıştım..
  • quote:

quote:

quote:

Turkcell rom uymuş

Yok benim cihazim turkcell değil turkcell olmasi imkansiz kiesten kendim aldim romu

Benim telefon üzerinde Tukcell Android 5.0.1 vardı. Demek ki güncellemeden sonra tek parçalı romlarda tamamen silmiyor. Benim telefon sizin paylaştığınız romu ODIN ile yükleyince Turkcell duvar kağıdı ve uygulamaları ile açıldı. Demekki sadece güncelleme yapıyor. Herşeyi tam olarak sıfırlamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: dtas34

Arkadaşımın note 4 ünde güncellemeden sonra rehber gelmiyo sürekli kişi listesi güncelleniyor yazısı çıkıyo sorunun çözümünü bilen var mı?

İmzamdaki videoyu izleyip bir uygula bakalım düzelecek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: hkubilayk

Son Türkiye 5.1.1. ile rehberde favori kişilerin sıralaması karışan başka kimse var mı? Polonya 5.1.1.'de İsim ile sıralıyordu.

Ayarlar ve kişiler sekmesi altında rehberdeki kişilerin nasıl sıralanacağına dair iki seçenek var.. İsim ve Soyisim şeklinde..İsmi seçerseniz sorununuz hallolur sanıyorum..
  • MUST@F M kullanıcısına yanıt
    Turkcell romda mutlaka ama mutlaka yukleme islemi bittikten sonra fabrika ayarlarina donmek lazim

• Daha önceki tr romunda yaşadığım sorunun aynısını şimdiki 5.1.1 tr romunda da yaşıyorum. 3g internette sürekli kopmalar oluyor, polonya romunu bir hafta kullandım hiçbir sorun olmamıştı, sonra güncelleme gelince tr romu flashladım. bu neden kaynaklanır anlamadım bir türlü.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Turkcell rom uymuş

Benim telefon üzerinde Tukcell Android 5.0.1 vardı. Demek ki güncellemeden sonra tek parçalı romlarda tamamen silmiyor. Benim telefon sizin paylaştığınız romu ODIN ile yükleyince Turkcell duvar kağıdı ve uygulamaları ile açıldı. Demekki sadece güncelleme yapıyor. Herşeyi tam olarak sıfırlamıyor.

Kurumdan once hard reset vs yapmaniz lazim tek parcali romda güncelleme diye birşey olamaz

• Sattığıma pişman olduğum nadir telefonlardan birisi Note 4. şimdi N5 lere bakıyorum da değer mi diyorum o paraları vermeye ? alayım temiz siyah bir N4 paşa paşa kullanayım :D şuan en uygun sıfır kampanyalı nerdedr acaba

saygılar
  • Selamlar, Android 5.1.1 güncellemesini dün telefonuma yaptım ancak telefon sapıttı. Servis sağlayıcı üzerinden Whatsapp ve viberden mesajlar gelmiyor gitmiyor. Facebookda aynı şekilde ikonlar simgeler yok videolar yok sadece yazılar metinler görüntüleniyor. Tarayıcılar arama yapıyor ama mesela youtube da video arayınca solda küçük resim halinde önizlemesi çıkmıyor ancak video tıklayınca açılıyor.Wifi üzerinden bunların hiçbiri yok. Sorun nedir.Hiç bir ayar değiştirmeden yapılan bir güncelleme telefonun içine nasıl bu kadar sıçtı anlamak mümkün değil. Baştan başlattım baya bir uğraştım ama nafile. Andorid'den hakikaten sıkıldım artık. İşi gücü bırakıp habire hataları ile uğraşmak yordu. Yardım edebileceklere şimdiden teşekkürler.
  • bu güncelleme tr deki hangi cihazlara geldi acaba. bende hala son sürüm diyor. model n910cq
  • Cynogenmond ile kullanan var mi arkadaslar note 4ü

• Arkadaşlar kilit ekranı yaparken yanlışlıkla bildirimleri gösterme yaptım, bunu nasıl geri alabilirim bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oxxommo

Selamlar, Android 5.1.1 güncellemesini dün telefonuma yaptım ancak telefon sapıttı. Servis sağlayıcı üzerinden Whatsapp ve viberden mesajlar gelmiyor gitmiyor. Facebookda aynı şekilde ikonlar simgeler yok videolar yok sadece yazılar metinler görüntüleniyor. Tarayıcılar arama yapıyor ama mesela youtube da video arayınca solda küçük resim halinde önizlemesi çıkmıyor ancak video tıklayınca açılıyor.Wifi üzerinden bunların hiçbiri yok. Sorun nedir.Hiç bir ayar değiştirmeden yapılan bir güncelleme telefonun içine nasıl bu kadar sıçtı anlamak mümkün değil. Baştan başlattım baya bir uğraştım ama nafile. Andorid'den hakikaten sıkıldım artık. İşi gücü bırakıp habire hataları ile uğraşmak yordu. Yardım edebileceklere şimdiden teşekkürler.

İmzamdaki videoyu izle uygula. Muhtemelen düzelir.

• Bende de şöyle bir problem ortaya çıktı 5.1.1 update sonrası; mesela whatsappta birşey yazacağım, yazıyorum yazıyorum ama yazdıklarım whatsappta çıkmıyor. çıkıp tekrar girmem gerekiyor.

Gerçi bu touch pal'ın sorunu da olabilir. Ama 5.1.1'e geçtikten sonra ortaya çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burcink

Sattığıma pişman olduğum nadir telefonlardan birisi Note 4. şimdi N5 lere bakıyorum da değer mi diyorum o paraları vermeye ? alayım temiz siyah bir N4 paşa paşa kullanayım :D şuan en uygun sıfır kampanyalı nerdedr acaba

saygılar

Bende satmıştım, tekrar geri döndüm

• quote:

Orijinalden alıntı: Freddy Krueger

Kardeşim o capsde ki iphone'da ki gibi olan home tuşuna benzeyen şey hangi program rica etsem? Androidin kl çok çirkin, büyük ve kullanışsız. Söyle de bizde yararlanalım ^_^

Merhaba hocam
    dedigin gibi samsung un kastur bir görünüşü var.
    google play store :easy touch program ismi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Orijinalden alıntı: Oxxommo

Selamlar, Android 5.1.1 güncellemesini dün telefonuma yaptım ancak telefon sapıttı. Servis sağlayıcı üzerinden Whatsapp ve viberden mesajlar gelmiyor gitmiyor. Facebookda aynı şekilde ikonlar simgeler yok videolar yok sadece yazılar metinler görüntüleniyor. Tarayıcılar arama yapıyor ama mesela youtube da video arayınca solda küçük resim halinde önizlemesi çıkmıyor ancak video tıklayınca açılıyor.Wifi üzerinden bunların hiçbiri yok. Sorun nedir.Hiç bir ayar değiştirmeden yapılan bir güncelleme telefonun içine nasıl bu kadar sıçtı anlamak mümkün değil. Baştan başlattım baya bir uğraştım ama nafile. Andorid'den hakikaten sıkıldım artık. İşi gücü bırakıp habire hataları ile uğraşmak yordu. Yardım edebileceklere şimdiden teşekkürler.

İmzamdaki videoyu izle uygula. Muhtemelen düzelir.

Denedim ancak değişen birşey olmadı arkadaşım.

• 
Sayfa: önceki 24672468246924702471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.