Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (2470. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24682469247024712472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Android 5.1.1 den 5.0.1 e geri döndüm ama üstte sürekli güncelleme bildirimi var. Bu bildirimden nasıl kurtulurum? Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diophantus

Merhaba arkadaşlar, Android 5.1.1 den 5.0.1 e geri döndüm ama üstte sürekli güncelleme bildirimi var. Bu bildirimden nasıl kurtulurum? Teşekkürler.

Auto update isaretli mi?
    isaretli ise kaldirabilirsin. degilse baska bir cozum bilmiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: numb83

quote:

Orijinalden alıntı: Diophantus

Merhaba arkadaşlar, Android 5.1.1 den 5.0.1 e geri döndüm ama üstte sürekli güncelleme bildirimi var. Bu bildirimden nasıl kurtulurum? Teşekkürler.

Auto update isaretli mi?
    isaretli ise kaldirabilirsin. degilse baska bir cozum bilmiyorum :)

Hocam teşekkür ederim. O seçeneği kaldırmıştım ama mubtemelen ilk açılışta indirmiş kurmak için bekliyor. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Orijinalden alıntı: burcink

Sattığıma pişman olduğum nadir telefonlardan birisi Note 4. şimdi N5 lere bakıyorum da değer mi diyorum o paraları vermeye ? alayım temiz siyah bir N4 paşa paşa kullanayım :D şuan en uygun sıfır kampanyalı nerdedr acaba

saygılar

Bende satmıştım, tekrar geri döndüm

Bende g3 den geldim. Ama şu android os 5.1.1 de deli etti. Googleyi komple devre dışı birakirsan tamam. O olmasa 6 saate yakin ekran alırken simdi 4 saat. Tek fark android os. G3 e geri döneceğim. Bişey değil çizik yok kullanmadan verecem geriye. Ona yaniyorum

• Eski sürüme geçenlere güncelleştirme uyarısında kurtulma

Simkart ve Wifi olmadan atla/geç ile telefona giriş yapın sonra oto güncellemeyi kapatıp uygulama yöneticisinden oto Update ilgili iki servisi durup birini disable (türkçesi aklıma gelmedi) edin sim kartı takip gerekli ayarlamayı yapın. 4.4.4 de ise yaramışti 5.0.1 de aynı olmali

• quote:

Orijinalden alıntı: MUST@F

quote:

Orijinalden alıntı: ertugmry

quote:

Orijinalden alıntı: MUST@F

quote:

Orijinalden alıntı: ertugmry

https://mega.nz/#!nkdVxLpT!kjx4Z94ii_sF4NlMLU6MSM8p1WlRacUleRD4guJxOlE
    Türkiye 5.1.1 sürümü kiesten bizzat kendim romu alıp megaya upload ettim

Turkcell rom uymuş

Yok benim cihazim turkcell değil turkcell olmasi imkansiz kiesten kendim aldim romu

Benim telefon üzerinde Tukcell Android 5.0.1 vardı. Demek ki güncellemeden sonra tek parçalı romlarda tamamen silmiyor. Benim telefon sizin paylaştığınız romu ODIN ile yükleyince Turkcell duvar kağıdı ve uygulamaları ile açıldı. Demekki sadece güncelleme yapıyor. Herşeyi tam olarak sıfırlamıyor.

1 - Güncellemeden önce telefonun ses açma+home+kapatma tuşları ile Wipe data/factory reset ve wipe cache partition yaptım.
    2 - Daha sonra telefonu kapatıp telefonu bilgisayara bağladım ve ses kısma+home+kapatma tuşları telefonu Download modda açtım.
    3 - Daha sonra ODIN programını kullanarak sizin göndermiş olduğunuz tek Parçalı ROM dosyasını yükledim.
    4 - Telefonu tekrar ses açma+home+kapatma tuşları ile Wipe data/factory reset ve wipe cache partition yaptım.
    5 - Telefonu açtığımda turkcell uygulamaları ve masaüstü duvar kağıtları kurulu ve çalışır vaziyette geldi.

Tek parçalı olanlar tamamen silmiyor diye forumlarda okumuştum. 4 parçalı ROM yayınlanırsa tekrar deneyeceğim. Tabi mevcutu değiştirirmi bilmiyorum.

• Arkadaşlar benim cihaz neden goncelleme gelmemiş olabilir cihaz turkcell den alınma servise turkcell uygulamalarını kaldırtim ama yinede 5.1.1 almadı neden kaynaklanıyordu 5.o.1 ı servis guncelledi

• Başyapıt, eline sağlık.
  • Bende dün güncelleştirmeyi kurdum ama kurmaz olaydım yahu. Rehberde kişi listesi güncelleniyor yazısı kalıyor dahada cevap gelmiyor. Wipe yaptım yinede aynı. Ne yapmam lazım arkadaşlar kesin çözüm için ?
  • Yahu arkadaşlar bi yardım edin 5.1.1 é geçtim fakat ekran klitliyken ekranı açınca müzik kapak fotosu görünüyordu şimdi görünmüyor sorun sadece bende mi var? Nasıl çözebilirim bu sorunu?

• benim de güncellemede gmaildeki rehberimin yarısı silinmiş,
    hala nasıl olduğunu anlayamadım fakat keşke kurmasaydım şu güncellemeyi diyorum
  • Samsungun vereceği güncelleme bu kadar olur.Hayır adam gibi bugsuz bir custom romda yok ki yüklesek geçsek.Root da yok 5.1.1 de ne yaparsan yap.
  • allahın belası güncellemeyi yapmaz olaydım. dün gece yaptığım güncellemeden sonra ekran süresi 1 saat 10 dakikaya düştü. 1 dakikadan daha kısa sürede bir şarjı %1 düşüyor. lütfen bir yol gösterin dh biraderlerim. Ekran kapalıyken şarjda sıkıntı yok, ama o ekran açılır açılmaz, şarjı içiyor.

telefon 0 olarak 15 gün önce alındı
    root, rom v.s. yok.
    ekran parlaklığı +4 otomatik. son 3 günde kurulan tüm uygulamaları sildim, sonuç değişmedi.
  • Önemi yok dostum şimdiden hayırlısı olsun

• Ota mağdurları binlerce kez yazıldı androidde ota güncelleme yapılmaz üşengeçseniz android kullanmamalısınız diğer seçeneğe yönelmelisiniz.

• AirzunSL kullanıcısına yanıt
    bu sorun değil, yeni özellik koymuş Samsung. albüm kapağını tam ekran göremiyorsun artık kilit ekranında :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdtzr

Arkadaşlar kilit ekranı yaparken yanlışlıkla bildirimleri gösterme yaptım, bunu nasıl geri alabilirim bilen var mı?

Arkadaşlar yok mu bilen birisi?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar kilit ekranı yaparken yanlışlıkla bildirimleri gösterme yaptım, bunu nasıl geri alabilirim bilen var mı?

Arkadaşlar yok mu bilen birisi?

Ayarlar sesler ve bildirimler kilit ekranı bildirimleri

• Eyy note 4 halkı telefonum bozuldu yenisini almam lazim note 4 mu note 5 mi alayim karasiz kaldim.
    Sizler ne dusunursunuz note 5 mi note4 mu alayim.

• beyler android 6 marsmalow ne zaman gelicek bilgi varmi?
  • 
Sayfa: önceki 24682469247024712472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.