Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 2 FİYAT - KAMPANYA - (ANA KONU) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.113
Cevap
37
Favori
259.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: othello3383

Media Markt burada okuduğum kadarı ile fiyat iadesi yada indirimi yapmıyor, sadece indirim çeki veriyor. Yine de olursa tabi ne ala Bu arada aklım bonubondaki kampayada kaldı. Hatta garanti verdikleri firmayı da aradım. Onlar da bayağı rahatlatıcı konuştu ama kararsız kaldım oradan almak konusunda. Özellikle şikayetimvar'daki şikayet sayısını görünce

Şikayetler bonubon uzerine mı medcell uzerine mı? Ben medcell ile ilgili olumsuz birşey bulamadım. Firma ile görüştüm konuya vakıflar. Lakin onemli olan onların değil anlaşmış olduğu servislerin konuya hakim olmaması. Bir arkadas aramış samsung note 2 nin neredeyse varlığından haberleri yokmuş duşunun artık. Aslında elimizde fatura olduktan sonra kanun arkamızda olur ama uğraşmak ayrı bir dert. Telpa ya da genpa olsun bunlarda çok sıkıntılı. Forumları artınca canı yanan çok kisi var. 6 ay telefonunu geri alamayan bile var genpadan. karışık bir durum. Eğer medcell garantili alınacaksa en iyi fırsat yenicarsim.com. Hsbc kart varsa 150 tl bonusu var.

• Mediamarktan aldım bugün. Öyle dediğiniz gibi 2250 değil 2100 fiyat vardı. 420 lira çekle 1680 liraya geldi.

Tüm mağazalarda bimeks teknosa vatan darty gold vs 1900 lira iken 220 lira iyi bi indirim. Netten alınan Tr garantisi olmayan cihazlardan bahsetmiyorum.

Ancak 24 lira kurulum ve nano sim kart parası aldılar. Birde world kartım olmadığı için 80 lira gibi bir vade farkı ödedim.

Ayrıca satış elemanı beni kasko yaptırmaya ikna etmeye çalışırken sanki oyun kurulmuş gibi kasaya ekranı kırık bi note 2 kullanıcısı geldi. Adam dün almış bugün kırmış nası bi şans varsa artık. 600 lira fiyat çıkarmışlar. Benimle ilgilenen eleman dün adamı aynen benim gibi ikna etmeye çalışmış adam yaptırmamış kaskoyu. Adam öyle bi kasko yaptır pişman olursun dediki yaptırmazsam ayıp olurdu

Sonuçta cihaz 1950 liraya geldi ama kaskomuda yaptırmış oldum. Teknosadan alsam kasko ve kurulumla 2100 e gelirdi.

World kart sahipleri için çok iyi bi fırsat 1680 liraya vadesiz 12 ay taksitle alınabilir.

Yalnız adamdan sonra ben çok korkmaya başladım. 5800 kullanıyordum saatler önce. Hayatı boyunca 100 defa şiddetli bi şekilde düşmüştür Tık yok. Bunlar ilk düşüşte pert oluyomuş.

O yüzden en sağlam koruyucu kılıf hangisidir? Görüntü hiç önemli değil korumak için soruyorum. Ayrıca jelatin olarakta ne önerirsiniz. Ekran çizilsin istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S-AINT -- 22 Kasım 2012; 20:22:22 >

• Hangi media markttan aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-JeFF

Mediamarktan aldım bugün. Öyle dediğiniz gibi 2250 değil 2100 fiyat vardı. 420 lira çekle 1680 liraya geldi.

Tüm mağazalarda bimeks teknosa vatan darty gold vs 1900 lira iken 220 lira iyi bi indirim. Netten alınan Tr garantisi olmayan cihazlardan bahsetmiyorum.

Ancak 24 lira kurulum ve nano sim kart parası aldılar. Birde world kartım olmadığı için 80 lira gibi bir vade farkı ödedim.

Ayrıca satış elemanı beni kasko yaptırmaya ikna etmeye çalışırken sanki oyun kurulmuş gibi kasaya ekranı kırık bi note 2 kullanıcısı geldi. Adam dün almış bugün kırmış nası bi şans varsa artık. 600 lira fiyat çıkarmışlar. Benimle ilgilenen eleman dün adamı aynen benim gibi ikna etmeye çalışmış adam yaptırmamış kaskoyu. Adam öyle bi kasko yaptır pişman olursun dediki yaptırmazsam ayıp olurdu

Sonuçta cihaz 1950 liraya geldi ama kaskomuda yaptırmış oldum. Teknosadan alsam kasko ve kurulumla 2100 e gelirdi.

World kart sahipleri için çok iyi bi fırsat 1680 liraya vadesiz 12 ay taksitle alınabilir.

Yalnız adamdan sonra ben çok korkmaya başladım. 5800 kullanıyordum saatler önce. Hayatı boyunca 100 defa şiddetli bi şekilde düşmüştür Tık yok. Bunlar ilk düşüşte pert oluyomuş.

O yüzden en sağlam koruyucu kılıf hangisidir? Görüntü hiç önemli değil korumak için soruyorum. Ayrıca jelatin olarakta ne önerirsiniz. Ekran çizilsin istemiyorum.

Nilkinn kılıf alma da ben aldım hata ettim,protective kılıflara yönel,defernder shild kılıf en güzeli amma yurt dışında var.

• quote:

Orijinalden alıntı: diablodiablo

Hangi media markttan aldınız?

Pendorya
  • Yalnız tüm mağazalarda farklı fiyat var sanırım. Ben almaya gittiğimde fiyatı sökmüşlerdi. Adama sorduğumda fiyat belli değil dedi. Adama boşboş baktım bi yarım saat sonra tekrar geldiğimde 2100 lira dediler. Ben aldıktan sonra fiyatı değişmiş bile olabilir.
  • quote:

Mediamarktan aldım bugün. Öyle dediğiniz gibi 2250 değil 2100 fiyat vardı. 420 lira çekle 1680 liraya geldi.

hepsi iyi sadece 24 tl almamaları lazımmış neyse olan olmuş hayırlı olsunmerak etmeyin ilk düşüşte pert olmuyor düşme açısına bağlı ama böyle telefonlara insan daha çok dikkat ediyor mesela benim 2 sene önce 5230um vardı en az 25 kez hatta 1 seferinde merdivenden düştü 3-4 basamak sekti sonra iphone 4 aldım en fazla 2-3 kez düşürmüşümdür insan daha çok dikkat ediyor yine de siz protective cover+ alın.ben de forumdan 3 haftalık beyaz telpa garantili 1500e buldum cumartesi alıyorum inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

quote:

hepsi iyi sadece 24 tl almamaları lazımmış neyse olan olmuş hayırlı olsunmerak etmeyin ilk düşüşte pert olmuyor düşme açısına bağlı ama böyle telefonlara insan daha çok dikkat ediyor mesela benim 2 sene önce 5230um vardı en az 25 kez hatta 1 seferinde merdivenden düştü 3-4 basamak sekti sonra iphone 4 aldım en fazla 2-3 kez düşürmüşümdür insan daha çok dikkat ediyor yine de siz protective cover+ alın.ben de forumdan 3 haftalık beyaz telpa garantili 1500e buldum cumartesi alıyorum inşallah

Valla gözüm gibi baktığım cihazlar mutlaka bozuluyor. 5800 ı elektronik bi cihaz değilmişçesine kullandım ama el bebek nur bebek laptopumun ekranı 3. ayında bozuldu.

Dediğiniz kılıfa baktım ama bulamadım sadece yurtdışı var. Birde her yerde farklı kılıf önermişler bi çoğunluk olsa ona yönelicem ama yok.

• quote:

quote:

quote:

Valla gözüm gibi baktığım cihazlar mutlaka bozuluyor. 5800 ı elektronik bi cihaz değilmişçesine kullandım ama el bebek nur bebek laptopumun ekranı 3. ayında bozuldu.

Dediğiniz kılıfa baktım ama bulamadım sadece yurtdışı var. Birde her yerde farklı kılıf önermişler bi çoğunluk olsa ona yönelicem ama yok.

şans işihttp://www.pdateknoloji.com/Samsung-N7100-Galaxy-Note-2-Protective-Cover-Kilif-Beyaz-Renk_30779.html?search=protec#0 güvenilir bir sitedir

• Gözümden kaçtı demek Onlarca kılıf sekmesi açık şuan. Ama ben daha çok ekran için koruma demiştim. Kasada önemli ama ikisi birden olsa 10 numara olurdu.
  • quote:

Gözümden kaçtı demek Onlarca kılıf sekmesi açık şuan. Ama ben daha çok ekran için koruma demiştim. Kasada önemli ama ikisi birden olsa 10 numara olurdu.

ekran koruyucu olarak ttec iyidir iphoneda kullanıyorum ama belki note 2 için yoktur.tavsiyem sirkecide falan çektirmeyin jelatini çünkü onlar hemen çizik doluyor telefoncularda satılan 20 tllikler daha kaliteli
  • quote:

quote:

Gözümden kaçtı demek Onlarca kılıf sekmesi açık şuan. Ama ben daha çok ekran için koruma demiştim. Kasada önemli ama ikisi birden olsa 10 numara olurdu.

ekran koruyucu olarak ttec iyidir iphoneda kullanıyorum ama belki note 2 için yoktur.tavsiyem sirkecide falan çektirmeyin jelatini çünkü onlar hemen çizik doluyor telefoncularda satılan 20 tllikler daha kaliteli

Ana konuda bi arkadaş IPG leri önerdi. Diğerlerine göre daha kaliteli duruyor. Ona bakıcam ama ben ekranı komple koruma olarak dedim çizik ve parmak izi için değil. Mesela şu orjinal flip coverdı sanırım. Onlar ekranıda kapatıyor ama çok yetersiz koruma için yapılmadığı belli.

• arkadaş bi telefon 500 liralık hasar nasıl çıkarabilir aklım almıyo benim.aldığımda ilk 10 15 dk kullanımında sorun yoksa eğer bişisi yok demektir.paralel ithalatla alınan ürün üzerine sanırsam bi 500 lira kalıyor garantili alıncaçç500 liralık telefon hasarı(garanti kapsamında) kaçınız aldı allah aşkına telefonu düşürmeden falan bilemiyorum varsada içinizde eğer o kişi inanılmaz bahtsız bi adammış demek ki murphy emmiyi saygıyla ansın onlar.bi kaç haftaya 1200 e falan alıcam bi aksilik olmazsa imzamdan görürsünüz telefonu elimden çıkarana kadar yaptığım tamiratı falan yazarım burdan.ama takipteyim bende ^^ iyi akşamlar
  • merhaba 500 tl lik cıkarar mı bilmiyorum ama 300 tl lik çıkarıyor. arkadaşımın samsung s3 ü şarja koyduğunda arada bir şarjı kesiyordu. daha sonra hiç şarj olmamaya başladı. servise gönderdi micro usb girişi ve orada sanırım flash denilen parçası değiştirildi. fiyat 300 işcilik dahil. daha sonra aynı telefon bu işlemle alakası var mı bilmiyorum ama karşı tarafın sesi eko yapmaya başladı. ikinci mikrafon arızalı dendi. onu da değiştirdiler ama ücreti ne kadar bilmiyorum. elektronik bu şans işi. oldun mu oluyor kötü şans işte...
  • Hayalerimi süslemesine rağmen sanırım yılbaşından sonra fiyatında bir düzelme olucaktır inşallah
  • Media Markt'a gittim ve 100 tl'ye 20 tl indirim konusunu sordum. İster indirim çeki alırsınız isterseniz fiyata direk yansıtırız dediler. O fiyatla da 1730 tl'ye geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: othello3383

Media Markt'a gittim ve 100 tl'ye 20 tl indirim konusunu sordum. İster indirim çeki alırsınız isterseniz fiyata direk yansıtırız dediler. O fiyatla da 1730 tl'ye geliyor.

Hangi Media Markt ve indirimsiz hali ne kadar ?
  • telefonu almayanlar vatana kosun %30 indirim var 1680tl'ye dusmus bizde 1800'e aldik diye seviniyorduk
  • arkadaşlar ben de 1 aydır bu telefonu inceliyorum.. aslında acelem yok, yılbaşında alırım diye düşünüyordum.. ama vatan 1680 liraya satıyor şu anda malum.. sizce yılbaşına kadar şu anki fiyatına göre bi düşüş olur mu, yoksa 1 ay boşa bekleme git al der misiniz? ona göre çıkıcam evden birazdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odzi -- 24 Kasım 2012; 10:47:57 >
  • Hay anasını 2 gün önce media markttan 1680 e aldım. Bi daha 1 2 ay sonra böyle fırsat olmaz dedim öbür günü vatanda aynı fiyata sattı. Üzülmemin nedeni 80 liralık vade farkı Üstteki arkadaşım bana göre bi daha ki düşme biraz zaman alır. 1900 e satılırken netteki garantisiz ürünlere göre bile iyi bi fiyat vatandaki. Ama tekrar söyliyim bana göre zaman alır çünkü 2 günle 80 lira kaçtı
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.