Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 2 FİYAT - KAMPANYA - (ANA KONU) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.114
Cevap
37
Favori
259.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • buyrun arkadaşlar burada 1569tlwww.bonubon.com/istanbul/firsat/samsung-galaxy-note-ii

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cunuvar

Nihayet vatan'dan beyaz note 2 yi aldım tüm bekleyen arkadaşlara hayırlısı olsun

Hayırlı olsun
  • ya bende alacamda bonus ya da axes kartım yok maaşıda ayın 1 inde alacağım haftaya da indirim olur mu olursa bu fiyattan mı olur yoksa 1799 tl mi olur? bu hafta ürüne ekstra bir indirim mi var yoksa hafta her hafta sonu indirim olunca yine bu fiyattan mı olur?
  • Hayırlı olsun alan arkadaşlara. Vatan'dakilerin garantisi neydi acaba? Telpa falan mı Samsung Tr. mi? İkisinin arasında fark var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CigTaNeSi

Hayırlı olsun alan arkadaşlara. Vatan'dakilerin garantisi neydi acaba? Telpa falan mı Samsung Tr. mi? İkisinin arasında fark var mı?

Samsung Türkiye
  • ben de akşam üzeri aldım vatan' dan bonus' a 10 taksit.. daha düşer mi, çıkar mı, olur mu, olmaz mı sıkıldım aldım.. telefon harika..
  • Bizde fish var ona da %30 indirim gecerli mi acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatandan alan arkadaşlar ürünün garantisi Telpa mı acaba ?
  • Arkadaşlar note 2 için sanalpazar sitesinde 1100 den başlayan fiyatlar var. Elemanlar genelde güneydoğu da, daha önceki 3 HTC telefonumda yurtdışında o nedenle yurtdışı olması benim için önemli değil ama başka sakatlık var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Maestrosdt

Vatandan alan arkadaşlar ürünün garantisi Telpa mı acaba ?

Samsung tr garantili diyorlar ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: yanar96

quote:

Samsung tr garantili diyorlar ya

samsung tr'de cihaz tamire gittigi vakit samsung tr'yemi gidiyor.telpalarda genpalarda samsung tr garantili ama telefon bozuldugu vakit samsung tr ile degil telpa ile muhattap oluyoruz.bunlarada vatanin kendisi mi bakiyor
  • quote:

vatandan aldığım ürünün kutusunun üstünde koskoca telpa logosu var yani telpa garanntili satiyor vatan dun aldim bende

• quote:

ben hem alırken, hem de aldıktan sonra müşteri hizmetlerine sordum.. "samsung türkiye" garantili dendi.. samsung' un kendi getirdiği cihaz olduğunu ve samsung servislerinin ilgileneceğini belirttiler.. zaten garanti belgesinde de "samsung electronics" yazıyor.. telpa, genpa vs. değil kısacası..
  • Yurtdışı fiyatları nedir arkadaşlar cihazın? En uygun ülke neresidir ve italyada ne kadardır bilginiz varmu
  • vatandan alan arkadaşlara hayırlı olsun urun çin üretimimi acaba ?? sitede prc yazıyor..çin veya kore farkedermi??htc de özellikle tayvan alın gibi bir izlenim oluşmuştu..
  • quote:

Samsung tr garantili
    Ister bıze getırın ıster Samsung shopa verin dedi eleman. Sorun çıkarsa.

• Yeterli param olsa dakika düşünmem alırım ama ne yaparsın...

2-3 aya 1300 -1400 seviyesine gelir artık beklemedeyim.
  • Vatnadan aldığım ürün samsung garantili olup, vietnam menşelli
  • Sanalpazar'da 32 gb dahili bellekli ürün satan bir satıcı gördüm. Linki aşağıda

http://www.sanalpazar.com/Samsung-Galaxy-Note-2-N7100-32gb-Yeni-Nesil__isp5131934

Nasıl acaba? Bilen var mıdır? Alınabilir mi sizce?
  • Teknosa cihazı vardı bende.. arkadaşım resmen el koydu cihaza....:) Bende bu akşam Kocaeli vatan'dan aldım bir tane daha...Müthiş bir ilgi var cihaza...Sanırım epey bir zaman fiyatlarda bir düşüş olmaz...Vatan cihazları samsung tr garantili...Kafam rahat..:)Pda teknolojiden aksesuar siparişlerinide verdim...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.