Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 2 FİYAT - KAMPANYA - (ANA KONU) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.114
Cevap
37
Favori
259.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler vatandaki indirim bugun webe özel yarın mağaza şeklindemi yoksa şu an mağazadada yuzde 30 geçerlimi birde vatandaki garanti telpa mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-JeFF

Mediamarktan aldım bugün. Öyle dediğiniz gibi 2250 değil 2100 fiyat vardı. 420 lira çekle 1680 liraya geldi.

Tüm mağazalarda bimeks teknosa vatan darty gold vs 1900 lira iken 220 lira iyi bi indirim. Netten alınan Tr garantisi olmayan cihazlardan bahsetmiyorum.

Ancak 24 lira kurulum ve nano sim kart parası aldılar. Birde world kartım olmadığı için 80 lira gibi bir vade farkı ödedim.

Ayrıca satış elemanı beni kasko yaptırmaya ikna etmeye çalışırken sanki oyun kurulmuş gibi kasaya ekranı kırık bi note 2 kullanıcısı geldi. Adam dün almış bugün kırmış nası bi şans varsa artık. 600 lira fiyat çıkarmışlar. Benimle ilgilenen eleman dün adamı aynen benim gibi ikna etmeye çalışmış adam yaptırmamış kaskoyu. Adam öyle bi kasko yaptır pişman olursun dediki yaptırmazsam ayıp olurdu

Sonuçta cihaz 1950 liraya geldi ama kaskomuda yaptırmış oldum. Teknosadan alsam kasko ve kurulumla 2100 e gelirdi.

World kart sahipleri için çok iyi bi fırsat 1680 liraya vadesiz 12 ay taksitle alınabilir.

Yalnız adamdan sonra ben çok korkmaya başladım. 5800 kullanıyordum saatler önce. Hayatı boyunca 100 defa şiddetli bi şekilde düşmüştür Tık yok. Bunlar ilk düşüşte pert oluyomuş.

O yüzden en sağlam koruyucu kılıf hangisidir? Görüntü hiç önemli değil korumak için soruyorum. Ayrıca jelatin olarakta ne önerirsiniz. Ekran çizilsin istemiyorum.

Note 2 teknosada 1900 lira + 20 lira da kasko kurulum ücreti de almıyorlar.

• vatan sadece beyazını mı satıor acaba
    bır de garanti durumu nedir ? samsung tr mı ıthalat mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrdemirel

vatan sadece beyazını mı satıor acaba

beyaz ve titanyum gri mevcuttu. Samsung tr garantili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton_SENNA

quote:

Aldınız mı
    Bende gıdıp almak nıyetındeyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatanda 1675 mi oyle birsey. Axess ve bonusa da 10 taksit. Almayanlar bence kacirmasin.

• Pardon millet yazmis zaten

• Kurulum ucreti nedir acaba?

• quote:

quote:

quote:

Aldınız mı

evet :) titanyum gri..
  • quote:

Orijinalden alıntı: getta

quote:

Orijinalden alıntı: R-JeFF

Mediamarktan aldım bugün. Öyle dediğiniz gibi 2250 değil 2100 fiyat vardı. 420 lira çekle 1680 liraya geldi.

Tüm mağazalarda bimeks teknosa vatan darty gold vs 1900 lira iken 220 lira iyi bi indirim. Netten alınan Tr garantisi olmayan cihazlardan bahsetmiyorum.

Ancak 24 lira kurulum ve nano sim kart parası aldılar. Birde world kartım olmadığı için 80 lira gibi bir vade farkı ödedim.

Ayrıca satış elemanı beni kasko yaptırmaya ikna etmeye çalışırken sanki oyun kurulmuş gibi kasaya ekranı kırık bi note 2 kullanıcısı geldi. Adam dün almış bugün kırmış nası bi şans varsa artık. 600 lira fiyat çıkarmışlar. Benimle ilgilenen eleman dün adamı aynen benim gibi ikna etmeye çalışmış adam yaptırmamış kaskoyu. Adam öyle bi kasko yaptır pişman olursun dediki yaptırmazsam ayıp olurdu

Sonuçta cihaz 1950 liraya geldi ama kaskomuda yaptırmış oldum. Teknosadan alsam kasko ve kurulumla 2100 e gelirdi.

World kart sahipleri için çok iyi bi fırsat 1680 liraya vadesiz 12 ay taksitle alınabilir.

Yalnız adamdan sonra ben çok korkmaya başladım. 5800 kullanıyordum saatler önce. Hayatı boyunca 100 defa şiddetli bi şekilde düşmüştür Tık yok. Bunlar ilk düşüşte pert oluyomuş.

O yüzden en sağlam koruyucu kılıf hangisidir? Görüntü hiç önemli değil korumak için soruyorum. Ayrıca jelatin olarakta ne önerirsiniz. Ekran çizilsin istemiyorum.

Note 2 teknosada 1900 lira + 20 lira da kasko kurulum ücreti de almıyorlar.

Eminmisiniz 20 lira kasko olduğuna. 1900 liralık alete 20 liraya kasko yapıcaklarını sanmıyorum.

Edit: Gerçektende öyleymiş Ve bugün 1800 e düşmüşler fiyatı. Ama hala aklım almıyor 20 liraya kasko yapabildiklerini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S-AINT -- 24 Kasım 2012; 14:56:51 >

• Arkadaslar Teknosa fiyat dahada düşük rakama geliyor 1799 Tl + %10 Bonus ile 1620 Tl geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thinktwice10 -- 24 Kasım 2012; 15:26:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thinktwice10

Arkadaslar Teknosa fiyat dahada düşük rakama geliyor 1799 Tl + %10 Bonus ile 1620 Tl geliyor.

%10 bonus alisveris hediye ceki felanmi yoksa kredi kartinami yukleniyor bide hangi kredi kartina ayrica samsung turkiye garantiili cihaz nasil oluyor guvenilirmi

• Şu an Vatandaki %30 indirimle 1679 tl

burada tıklayın
  • Arkadaşlar ,

Vatan veya Teknosa bu ürünleri kataloglarında mevcutmu elinize geçen bir broşur mevcutmu ? Ziraa en iyi fiyat garantisi var biliyoruz ki Media Markt'da ve satış fiyatları 2149 Tl Meydan Alış Veriş Merkezi fiyatı 2149 - 1679 = 470 Tl x 2 = 940 Tl iade alınıyor bu durumda yani 2149 - 940 = 1209 Tl sına gelmiş olur telefon

Yorum ve düşünceleriniz nedir ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Aldınız mı

denizli vatandaki son tıtanyum griyi de ben aldım
    herkese hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Thinktwice10

Arkadaslar Teknosa fiyat dahada düşük rakama geliyor 1799 Tl + %10 Bonus ile 1620 Tl geliyor.

Kazanılacak bonus 100 tl den fazla olamaz deniyor yani 1799 -100 = 1699 ayrıca garanti link diye bir yere girip ya facebook yada tweetırdan mesaj atmanız isteniyor sonuç Yine en uygun vatan şu an
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahuluer

Vatanda 1675 mi oyle birsey. Axess ve bonusa da 10 taksit. Almayanlar bence kacirmasin.

Fish de 10 taksite dahil mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aldınız mı

herkese hayırlı olsun

Hayırlı olsun

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aldınız mı

herkese hayırlı olsun

Şimdiden hayırlı olsun

• Nihayet vatan'dan beyaz note 2 yi aldım tüm bekleyen arkadaşlara hayırlısı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.