Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (657. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.155
Cevap
171
Favori
884.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 654655656657658
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıfırlama işleminde atılan IMEI gidiyormu bı bilgisi olan varmı?

• Note 10 kullanıyorum. Telefon ekran kısmından itibaren kalkmaya başladı arkadaşlar. Elimle bastırıyorum yapışıyor bir süre sonra yine aynı sanırım yapışkan özelliğini kaybetti.
  • ottorehagel kullanıcısına yanıt
    Dikkat edin batarya şişmiş o şekilde ekranı zorlayıp kaldırmış olabilir; bu şekilde bir bataryayı kullanmak tehlikelidir. Hele üzerine bastırmanız patlamasına sebep olabilir. Telefoncuda kontrol ettirin, batarya ölçümü yaptırın. Öyle ise bataryayı değiştirin, bu vesile ile ekran yapışkanı da yenilenmiş olur.
  • tayaydin kullanıcısına yanıt
    Aklima geldi bu durum ama bir şişme gözlemleyemedim. Pil ile ilgili de bir problem yok henüz. Erken bitme, ani düşüş vs gibi.
  • Merhaba samsung note 10 plus kullanıyorum. 25 vatlık orijinal şarz aldım.şöyle bir sıkıntı oluyor yavaş şarz uyarsı alıyorum. Cihaz soğukluğu diye anlamadım sokkete mi sorun yardımcı olacak?
  • Note 10 icin pil alip memnun olan var mi hangisini aldiniz acaba
  • ottorehagel kullanıcısına yanıt

Aynı sorun bende de var hocam. Pilde bir şişme falan ben de gözlemleyemedim. Pil ömründe de öyle çok değişim yok. Geçen arka kapağa mat folyo koruyucu yapıştırmak istedim, kılıfsız kullanmak için. Pek kaliteli gelmedi, sökmek istedim. Sökerken iyice kalktı arka kapak. Yapıştırınca yapışıyor ama yere falan düşse ayrılabilme ihtimali yüksek. 3 yıl falan oldu, hem pilini değiştirip hem de arka kapağın yapışkanını yeniletmek için servise gidebilirim.

• R_DeNiro kullanıcısına yanıt
    Aynen bir servis yolu gözüküyor. Zamanla özelliğini kaybetti demek ki. Sıvı olayına dikkat etmek lazım artık su da geçirir.
  • Mehtnc1 kullanıcısına yanıt

Kablo hızlı sarj özellikli mi?

Adaptör çoklu prizlerde hızlı sarj etmeyebilir,direk duvar prizinde deneyin çoklu prize takıyorsanız.

Samsung'ıun kendi adaptörleri dışında Anker'in adaptörünü ve kablosunu öneririm.

Zaten biliyorsunuzdur ama her ihtimale karşı yazayım foruma da bilgi olur,telefon pil sarj ayarlarından hızlı sarj aktif edilmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 24 Şubat 2024; 7:11:11 >
  • OkumadanAlma kullanıcısına yanıt
    Servise götürdüm, sağolsun yazılımla çözdü akıllı prize takıyorum.
  • Arkadaşlar note 10 plus snapdragon var elimde buna türkçe rom imei atmak istiyorum bu konu ile bir link varmı bildiğiniz?
  • Arkadaşlar selam, spen bağlantısı kesildi hatası alıyorum. Çözüme ulaşan mevcut mu?
  • tohr T kullanıcısına yanıt
    Çözümü yeni spen almak.
    Spen'e enerji sağlayan kapasitör ömrünü doldurduğunda ilk önce yuvasından çıkardığınızda şarjı hızlı bitiyor, sonrada şarj almıyor. Dolayısıyla bağlantı kesiliyor, temassız işlemler özelliği çalışmıyor. Temassız işlemler özelliğini kapatın bildirim silinir. Bu şekilde bluetooth'suz kalem özelliğini kullanmaya devam edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayaydin

Çözümü yeni spen almak.
    Spen'e enerji sağlayan kapasitör ömrünü doldurduğunda ilk önce yuvasından çıkardığınızda şarjı hızlı bitiyor, sonrada şarj almıyor. Dolayısıyla bağlantı kesiliyor, temassız işlemler özelliği çalışmıyor. Temassız işlemler özelliğini kapatın bildirim silinir. Bu şekilde bluetooth'suz kalem özelliğini kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bir yılı aşkındır arkadaşımızın bahsettiği şekilde kullanıyorum. Air Commands zaten hiç kullanmadığım bir özellikti. Bir kaybım yok! Hatta artık kalem bile kullanmaz oldum. Orijinal bir sPen bulmak çok zor ve gereksiz masraf bence.

Bilgilendirme için de teşekkürler.

• tayaydin kullanıcısına yanıt

Yanıtınız için teşekkürler, daha önce yedek kalem alım tecrübeniz oldu mu. Tavsiye edebileceğiniz satıcı mevcut mu online

• denizci535 kullanıcısına yanıt

Hocam batarya değişiminde yapılan sıfırlamada imei gidiyor mu belli oldu mu

• beyler note 10 lite ve note 10 kalemi birbiriyle uyumlu mu ?

Note 10 Lite için satın alacağımda aşağıda ki linkten .

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]
    Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]destek bilişim shop
    Yenilenmiş Telefon Mağazası (Yetkili Yenileme Merkezi)
    https://shop.destekbilisim.com/urun/samsung-galaxy-note-10-kalem-beyaz
  • mtax kullanıcısına yanıt
    Bu siteye daha önce denk gelmiş ama emin olamadığımdan paylaşmamıştım. Note 10'un tüm varyantları ile ilgili s pen araştırması yaptığımda karşılaştığım bir kutu görseli bende şu kanıyı uyandırdı: Note10+ ve Note10 s pen'leri aynı, Note10 Lite farklı.

Wikipedia'daki linkte üç varyant yanyana konularak çekilmiş fotoğrafta ise üç kaleminde birbirinden farkı yokmuş gibi duruyor:

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Samsung_Galaxy_Note_10

• 
Sayfa: önceki 654655656657658
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.