Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (517. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.155
Cevap
171
Favori
884.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sabah telefonu şarjdan aldığımda ilk etapta yüz tanıma çalışmıyor.

Telefonu pin ile açtıktan sonra yüz tanıma çalışmaya başlıyor.

Sanki uyku modunda gibi ama bir türlü ayarını bulamadım, yardımcı olan olursa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖzgürG77

Merhaba

Sabah telefonu şarjdan aldığımda ilk etapta yüz tanıma çalışmıyor.

Telefonu pin ile açtıktan sonra yüz tanıma çalışmaya başlıyor.

Sanki uyku modunda gibi ama bir türlü ayarını bulamadım, yardımcı olan olursa sevinirim.

Her 72 saatte bir güvenlik için pin girmen gerekli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÖzgürG77 Ö kullanıcısına yanıt

Telefon 4 saat boyunca hareketsiz kaldığında ve/veya kullanılmadığında yüz tanıma devreden çıkıyor. Bu özellik aslında bir SMART LOCK özelliği ama sanırsam son güncelleme ile aktive oldu. Çünkü bende de son güncelleme sonrası başladı bu..kapatma şansı da yok gibi, belki de ben bulamadım..

• Note 10 şu an 5449 liraya alınabiliyor. Son 3 ayın en düşük fiyatlarından biri. Almak isteyen alsın bence fiyatlar artabilir tekrar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtcbk

Telefon 4 saat boyunca hareketsiz kaldığında ve/veya kullanılmadığında yüz tanıma devreden çıkıyor. Bu özellik aslında bir SMART LOCK özelliği ama sanırsam son güncelleme ile aktive oldu. Çünkü bende de son güncelleme sonrası başladı bu..kapatma şansı da yok gibi, belki de ben bulamadım..

Ben de bütün ayarları dolaştım ama herhangi bir kapatma noktası bulamadım.

• Bu da Son kullanımımdan ekran pil süresi
    Android 11 son güncellemeler yüklü

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

• Arkadaşlar bu gün telefonunun en üst kısmında bulunan bir boşluğa toz girmesi dikkatimi çekti. Sizde de bu üst kısımda az biraz boşluk var gibi mi?

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]
  • StByErdeM kullanıcısına yanıt
    Batarya korkutuyor beni. Yoksa her türlü alınır
  • Eng.Root E kullanıcısına yanıt
    Orası hoparlörün ses çıkışı için bırakılmış açıklık... Telefonun yapısını daha iyi anlamak adına içinin açılıp tanıtıldığı şu videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Videoda 8.24dk'dan sonra o açıklıktan bahsetmeye başlıyor:

https://www.youtube.com/watch?v=-f7B9fBJJug&feature=youtu.be
  • tayaydin kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim bilgi için
  • One ui 3.1 Almanya için yayınlanmış
    https://www.sammobile.com/news/samsung-note-10-plus-one-ui-3-1-update-rolling-out/

https://www.youtube.com/watch?v=XHoM2Ij5n6k&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 25 Şubat 2021; 18:25:20 >
  • kartel1 K kullanıcısına yanıt
    15 gün içinde bizede gelir o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eng.Root

15 gün içinde bizede gelir o zaman

15 güne kalmaz hocam ben daha çabuk bekliyorum..

• kartel1 K kullanıcısına yanıt
    Sammobile da böyle bir şey görünüyor. Bu olabilir ota da yok henüz.

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eng.Root

Sammobile da böyle bir şey görünüyor. Bu olabilir ota da yok henüz.

Versiyonu bu olacak

N97xFXXU6FUBD

Sammobile da yok şu anda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 25 Şubat 2021; 22:31:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tanimsiz

Merhaba arkadaşlar

Ekran Alıntısı(ScreenShot) yaptığımda goruntu kalitesi çok düşük. SS goruntu kalitesi değiştirilebilir mi, nasıl?

Teşekkürler

Merhaba arkadaşlar

Bu ekran alıntısı sorunu benim baya canımı sıkıyor. Bu durumla karşılaşan başka kimse var mı ya da çözüm öneriniz?

Daha önce Samsung Note5, P20 Pro, Note 8 Pro kullandım ama hiçbirinde ekran görüntüsü alırken bu kadar kalitesiz kaydetme olmuyordu.

• One ui 3.1 Almanya için sammobile da yayınlanmış. Beklemek istemeyenler için link aşağıda

https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-note-10-plus/firmware/SM-N975F/DBT/download/N975FXXU6FUBD/1452313/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 26 Şubat 2021; 19:29:34 >
  • Arkadaşlar önceki Android telefonlarımda bilgisayardaki interneti USB kablosu ile telefonlarda kullanabiliyorduk. Uzun zamandır ihtiyacım olmadı, bugün bir deneyeyim dedim ayarlarda bulamadım. Android in sonraki sürümlerinde kaldırıldı mı bu özellik?
  • Daha once n11 uzerinden samsung tr mahazasindan almış olduğum note 10 plus cihazi sarj girisinde iz var diye iade etmistim.bu ay da arkadaşa trendyol üzerinden samsung tr magazasindan 24 gun once aldigimiz samsung note 10 un ekraninda nal gibi ghostscreen (batarya bitince cikan pil işareti) cikti.15 günü geçtiği icin iade ya da degisim açılmıyor.aradik, servise götürmeniz gerektigini söylediler.muhtemelen ekran degisimi yapmak isteyecekler,20 gunluk cihaz oldugu icin daha birebir degisim talep etme durumumuz var midir,ne yapmamız lazim,bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa sevinirim

• Arkadaşlar Son 1 aydır önceki note 8 de dee ara sıra oluyordu her gece telefon beklerken şarjım çok düşüyor örneyin bugün gece 12 de 98 olan şimdi baktım %86 yani ortalama her saat%1 düşüyor.sizlerde durum nedir aynı şekildemidie yardımcı olurmusunuz.telefon wifi kapalı ve güç tasarrufu modunda 5 aylık cihazın 1 ayı hep böyle güncellemeden mi kaynaklı bilemiyorum

• 
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.