Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.155
Cevap
171
Favori
884.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anil01

daha önce olmayan canlı odak video'da gelmiş.. dün farkettim

Daha önce vardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kevin De Bruyne kullanıcısına yanıt

Yalnızca lol wild rift oyununda oluyor

• manovar M kullanıcısına yanıt

Note 10 Plus kullanıyorum. Muadili S21 Ultra ve 9,000TL. ek ödeme yapmam gerekiyor. Ve geçen sene ben bu telefonu, 9000TL'ye almıştım. :D Benim açımdan mantıksız. Model düşürmek isteseydim, belki mantıklı olurdu.

• celll C kullanıcısına yanıt
    Bende böyle bir durum yok mobile legends ve pubg oynuyorum ikisinde de bu sorun yok.
  • celll C kullanıcısına yanıt
    Ona bi bakayım. Eğer sadece o oyunda oluyorsa oyunun android 11 ile alakalı uyuşmazlık var demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayaydin

Bölünmüş ekran özelliğini kullanmak için: sol altta III diye tarif ettiğiniz Son Kullanılanlar tuşuna basın, bölünmüş ekranda kullanmak istediğiniz uygulamanın simgesine uzun basın, ilgili seçenek gelecektir.

Tamamdır çözdüm yukardaki ikona basılı tutuyormuşuz Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] 

• Arkadaşlar samsung smartview özelliği ile telefonun ekranını samsung tv ye aktarırken videoları oynatmayı deneyince bağlantı kesiliyor. Resimleri göstermede sorun yok, sadece videoyu oynatmayı deneyince kopuyor.

Sizde de aynı sorun varmı?
    Çözümğ nedir?

Tv samsung ks8500 telefon note 10 plus

• Note 10 nun kamerası mi 9t ye göre iyi mi kötü. Eğer iyise sanırım şansımıza bozuk telefon denk geldi

• TurkCA T kullanıcısına yanıt
    Android 11 güncellemesini yaptım, bende öyle bir sorun yok. TV'im 2019 LG webOS sistemli... Yalnız şu var ki güncelleme öncesi Samsung Müzik ile Samsung Q70r soundbar'a smart view bağlantısı ile WiFi üzerinden streaming müzik çaldırabiliyordum, şimdi olmuyor.

Açıkcası güncelleme uyarısında aşağıdaki ifade beni endişelendirmişti.

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayaydin -- 15 Ocak 2021; 21:36:42 >

• basarm B kullanıcısına yanıt
    Ben aktif kullanıyorum bir sıkıntı ile karşılaşmadım
  • illegal-dead İ kullanıcısına yanıt
    Hangi klavyeyi kullanıyorsun ve qyarlari nasil tsk ederim.
  • basarm B kullanıcısına yanıt
    Samsung klavye seçili logitech k380 kullanıyorum
  • illegal-dead İ kullanıcısına yanıt
    Samsung dex guncel degil bnm ondan da yapio olabilir o zmn onu ilk firsatta guncellemem lazim
  • Arkadaşlar s Pen temassız hareketler için kendimiz uygulama yada hareket ekleyemiyorum muyuz?

• Bende s8 'den note 10 a terfi ettim , kendi android 10 ile çıktı kutudan normal mi

• Arkadaşlar merhaba. Son güncellemeden sonra internet tarayıcıdaki linklere tıkladığımızda ilgili uygulama yerine tarayıcıda açmaya başladı. Bütün ihtimalleri denedim ama çözemedim sizden rica etsem tarayıcıdaki amazon linklerinden birine tıklayıp uygulamada mı tarayıcıda mı açtığını kontrol edebilir öisiniz? Örnek olması adına aşağıya bir link ekledim bu linki de deneyebilirsiniz. Teşekkürler.

https://www.amazon.com.tr/dp/B07ZC346SK/ref=cm_sw_r_cp_api_i_dlT1_YDRaGb74R89PK

Edit: klasik çözüm uygulamayı kaldırıp tekrar yükledim problem çözüldü ama problemin kaynağını bulamadım bütün ayarlar eskisi gibi ama problem çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 16 Ocak 2021; 17:28:39 >

• alperen_69 kullanıcısına yanıt
    Gayet normal
  • seyit4224 S kullanıcısına yanıt

Üretim tarihi ni nasıl anlıyorduk

• alperen_69 kullanıcısına yanıt
    Böyle
    Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]
  • kartel1 K kullanıcısına yanıt
    Varsayilan ayar değişmiş o yüzden olmuştur. Ayarlar / uygulamalar / Amazon / Varsayilan olarak ayarla / Desteklenen bağlantıları aç bölümünden seçenekleri değiştirerek duzeltebilirsiniz. Farklı uygulamalar için de problemli uygulama bulunarak düzeltilebilir
  • 
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.