Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
13.144
Cevap
172
Favori
883.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: slmessi

Varsayilan ayar değişmiş o yüzden olmuştur. Ayarlar / uygulamalar / Amazon / Varsayilan olarak ayarla / Desteklenen bağlantıları aç bölümünden seçenekleri değiştirerek duzeltebilirsiniz. Farklı uygulamalar için de problemli uygulama bulunarak düzeltilebilir

Oradaki bağlantılar değiştirilemiyor malesef. Ekleme yada çıkarma yapma şansımızda yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alperen_69 kullanıcısına yanıt

Hocam ben de yeni aldım android 10 la çıkınca çok şaşırmıştım. Peki s8 e göre kamerası sizce nasıl

• kartel1 K kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]
    Bende 3 seçenek var. Linklerin bu uygulamada açılması, açarken hangi uygulama diye sorulması ve diğer uygulama
  • Note 10 la ön kamerada çektiğim fotoğraflar 3648*2736 oluyor bu 10 mp lik kamera değeri değil siz de nasıl

• Merhaba
    Ekran suresi olarak 7 saat ve uzeri deger alanlar adaptif guc tasaarufu acikken mi aliyor bu degerleri. Ben kapattigimda 5 saati zor goruyor telefon
  • quote:

Bende 3 seçenek var. Linklerin bu uygulamada açılması, açarken hangi uygulama diye sorulması ve diğer uygulama

O seçeneklerde sıkıntı yok hocam onun altında hangi linklerinnuygulamada açılacağı ile ilgili önceden tanımlı linkler var. Onlara müdahale edemiyoruz. Senin dediğin seçeneklerin işimize yaraması için önce linki tanıyıp sonra nerde açayım diye sorması yada bizim tanımladığımız şekilde çalışması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: preschool41

Note 10 la ön kamerada çektiğim fotoğraflar 3648*2736 oluyor bu 10 mp lik kamera değeri değil siz de nasıl

Tam olarak 10 mp

• preschool41 P kullanıcısına yanıt

Tam bir karşılaştırma yapamadım ama çok farklı olduğunu sanmıyorum , s8 i hala çok beğeniyorum , eşime telefon almam gerekiyordu oda s8 i çok beğeniyordu , bende boyutundan dolayı note 10 tercih ettim

• cirakkkk C kullanıcısına yanıt

Ben iki gün önce %85'deyken şarjdan almıştım telefonu, %5'e kadar 7 saat 10 dakika ekran süresi aldım. Adaptif pil açık değil, exynoss işlemci. Çözünürlük vs. kısıtlama yok. Ancak telefon kullanımınıza göre değişir bu, örneğin çok fazla kamerayı kullandığımda daha az ekran süresi alıyorum. Minimum 5.5 saat ve maksimum 8.5 saat ekran süresi aldım şimdiye kadar.

Telefonu yeni aldıysanız bir süre verin, daha iyileşecektir. Veya pil harcaması muhtemel olan uygulamaları kontrol edin. Sık kullanmadığınız uygulamaları, derin uyku/uyku moduna alın. Ve çok da bu değerlere takılmayın. Günlük 5 saat ekran görüntüsü yeterlidir hatta fazladır, o kadar telefona bağımlı olmamak lazım. Ha işiniz telefon üzerindedir o ayrı. Günlük kullanımınızda akşamı rahat çıkarıyorsa, dert etmeyin. Olmadı bi' sıfırlarsınız telefonunuzu, bazı kişilerde bu yolla düzeliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R_DeNiro -- 16 Ocak 2021; 18:47:18 >
  • arkadaşlar biraz cahilim bu konularda, note 10+ dan fotolarımı pc ye nasıl aktaracağım

• Tesekkur ederim yorum icin aslinda cok da kafaya takmamak lazim dediginiz gibi 5 saat ekran neyime yetmiyor. Adaptif acinca da 7 saati goruyor zaten biraz telefonun tadini cikarmak gerek sanirim artik daha az bakmaya calisacagim sarj olayina
  • rjager kullanıcısına yanıt
    Telin yanında gelen aparat var unu tak birde usb istediniz ne varsa usb ye sonra pc ye Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wendor11 -- 16 Ocak 2021; 19:56:47 >
    Uzantılar değiştirilemiyor ancak her zaman sor seçeneğini ayarlarsaniz fotodaki gibi seçenekler karşımıza tekrar çıkıyor ve bu kez her zaman olarak amazonda aç şeklinde ayarlanabiliyor. Sorunuzu yanlış anlamadiysam uygulamayı silmeden çözme yöntemi bu
  • quote:

Uzantılar değiştirilemiyor ancak her zaman sor seçeneğini ayarlarsaniz fotodaki gibi seçenekler karşımıza tekrar çıkıyor ve bu kez her zaman olarak amazonda aç şeklinde ayarlanabiliyor. Sorunuzu yanlış anlamadiysam uygulamayı silmeden çözme yöntemi bu

Soruyu doğru anlamışssınız hocam ama silmeden önce ilk baktığım ayar burasıydı sizin ekranda çıkan seçenek çıkmadığı için silip yeniden kurmak zorunda kaldım çünkü uygulama aynı amazon uzantılı linkleri tanı adığından tarayıcıda açılıyordu sildikten sonra ise aynı link uygulamada açıyor.

• Güncellemeden sonra klasör içindeki uygulamalar her satırda 3 tane olacak şekilde görünüyor. Araları çok boş kalıyor.

Sizde de öyle mi?

Note10+

• wendor11 W kullanıcısına yanıt

hocam teşekkür ederim o aparatı tamamen unutmuşum usb yi onla taktım tele, telefonda usb görünüyor ama fotoları seçip kopyala veya taşı diyince usb le alakaalı bir şey cıkmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: wendor11

Telin yanında gelen aparat var unu tak birde usb istediniz ne varsa usb ye sonra pc ye

tamamdır buldum dosyalarımdan kopyalamam gerekiyormuş çok teşekkürler elinize sağlık.

Evet hocam dediğiniz gibi anlamak için kendi ayarımı bozdum ve tekrar düzelmedi:) Silip tekrar kurdum normale döndü.Sanki ayar bir kez bozulunca tarayıcı olsun başka bir uygulama olsun amazon uygulamasını bulamıyor gibi.Son güncelleme sonrası yeni android sürümüyle alakalı problem olabilir belki de
  • quote:

Evet hocam dediğiniz gibi anlamak için kendi ayarımı bozdum ve tekrar düzelmedi:) Silip tekrar kurdum normale döndü.Sanki ayar bir kez bozulunca tarayıcı olsun başka bir uygulama olsun amazon uygulamasını bulamıyor gibi.Son güncelleme sonrası yeni android sürümüyle alakalı problem olabilir belki de

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]  android 11 optimizasyonu yapılmamış sanki. Neyse Türk işi çözüm genelde işe yarar.Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.