Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (479. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.155
Cevap
172
Favori
884.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: psikolojik34

Güncellemeden sonra recovery mode(güç tuşuyla ses açma tuşuna basıp girdiğimiz yer) telefonunuzu bilgisayara bağlayarak yapılıyor artık. Yani kapattıktan sonra telefonu bilgisayara bağlıyoruz sonra ayni eskiden yaptığımız işlemi yapıyoruz.

Bilgisayara bağlamaya gerek yok..Bilgisayarı olmayan napacak recovery moda giremiyecekmi..tabiki girecek.Kulakligi takip tuş kombinasyonu'nu yapınca da girilebiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme sonrası karanlık mod uygulamalar menüsünde siyah değilde açık renk siyah görünüyor eski hali daha iyidi çözüm yolu varmış acaba

• anil01 A kullanıcısına yanıt

E tabi oda bir çözüm.

• klasorlerdeki uygulamalar 3erli olarak sıralanıyor. guncellemeden once 4erliydiSamsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] 

• note10+ snapdragon kullanıp da android 11 güncellemesi alan var mı ?

• SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    bana gelmedi son güncelleme de 3..4 gün önce yuklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celikler05 -- 14 Ocak 2021; 20:11:28 >
  • SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt

Bana da gelmedi. 1 Ocak 2021 güvenlik güncellemesi de geldi. Bir arkadaş snapdragona geç gelir dedi. Sanıyorum Şubata kaldı.

• Hızlı şarjı nasıl kapatıyoruz

• Cihazlarınıza sarılın arkadaşlar. S21'lerin fiyatını gördükten sonra. :D

• @free4zone1 @celikler05

geç olsun ama güç olmasın ben çok memnunum cihazdan; batarya olarak iphone 11 pro max ile kafa kafaya gidiyor.. sanmıyorum ki exynos bunun yarısı kadar gitsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 14 Ocak 2021; 21:29:59 >
  • preschool41 P kullanıcısına yanıt

Ayarlar-Pil ve cihaz bakımı-Pil-Diğer pil ayarları

• Hocam mi 9t cihazım var bu zamana kadar hep hızlı şarj ederdim dün etmedim ve hep 6 saat veren ekran süresi bugün 8 saat verdi artık inanıyorum hızlı şarj hızlı pil bitiriyor teşekkür ederim

• Arkadaslar anroid 11 geldi kurdum. Oyunlara girince ust bildirim penceresini asagi cekip kapatinca bar yukarda duruyor. Saat ve sarj bolumu yani. Oyun icindeyken oyun ekranini kapliyor kapanmiyor. Anroid 11 ile olmaya basladi. Nasil duzeltcem bunu. Guncellemeden sonra oldu bu.

Halen cozumu bulamadim..
    Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: anil01

Bilgisayara bağlamaya gerek yok..Bilgisayarı olmayan napacak recovery moda giremiyecekmi..tabiki girecek.Kulakligi takip tuş kombinasyonu'nu yapınca da girilebiliyor

Alıntıları Göster

İşin mantığı ne acaba?...

Eski sistemi bu hale getirmenin altında yatan neden ne olabilir ki? Gerçekten enteresan...

• quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

note10+ snapdragon kullanıp da android 11 güncellemesi alan var mı ?

Yok gelmedi henüz sanırım geç gelecek çünkü 1 aralık yaması daha 3 ocakta yayınlanmış. Sammobile da da versiyon 10 görünüyor halen.

https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-note-10-plus/firmware/SM-N9750/TGY/#google_vignette

• Güncellemeden sonra youtube vanced kayboldu. Kurmaya çalıştığımda ise uygulama yüklenemedi hatası veriyor. Sizde durumlar ne acaba.
  • death44 kullanıcısına yanıt

Maalesef bütün samsunglarda ayni durum var 11 sürümünden kaynaklanıyor s20 plus da da ayni oldu güncelleme beklemekten başka çare yok çok araştırdım ben de

• silversmith S kullanıcısına yanıt
    7000 tlye buyback kampanyası var s21 için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha önce olmayan canlı odak video'da gelmiş.. dün farkettim
    Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

• celll C kullanıcısına yanıt

Hayır. Ben de böyle bir sorun yok.

• 
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.