Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
13.155
Cevap
171
Favori
884.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok teşekkür ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eakpinar67

Açıkcası fotoğraf konusunda tatmin olmadım. Şu an P30 pro'dan yazıyorum, Note telefonu şarja taktım :) P30 pro kullanırken bu saatte şarja taktığımı hatırlamıyorum.
    Kullanımdan kaynaklı olabilir bana çok fazlasıyla 1 gün yetiyor note 10 plus pili oyun oynamam face instgram gibi uygulamalar kullanmıyorum ama baya aktif kullanıyorum şarjdan çekeli 13 saat olmuş şuan şarjım %51 de ekran açık sürem baya vardır yüksek performansta kullanıyorum s10+ tan geçtim sanki ondan biraz iyi p30 pro daha iyi olabilir ama daha iyiyede çok gerek yok benim gibi kullanıcılara gün bitti zaten yarı şarjım duruyor alacak arkadaşlara tavsiyemdir pilden korkmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gastan kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi kullanıma bağlı sayın hocam. Sosyal medya hiç kullanmıyorum desem yeridir. Sürekli olarak mail kullanımı ve uzaktan PC bağlantısı yapıyorum, P30 prodan sonra ister istemez pil beni olumsuz etkiledi. 7 saat ekran süresi aldım, p30 proda 10 saati buluyordum. Her şey kullanıma ve beklentilere bağlı, iphone kullanıp sürekli şarj aleti taşıyanları görüyorum ve onlar da gayet mutlular; kullanım ve beklenti de bitiyor her şey:)

• gastan kullanıcısına yanıt
    gün içinde mutlaka yetecektir tabi birde kullanım alışkanlığı önemli...ben daha çok borsa takibi vs yapıyorum. twitter watsap ve intagram çok kullanıyorum...oyun hiç oynamam... note 4 kullandım harikaydı sonra note 5 kullandım pil baya zorladı vs derkn s9 plus baya kötüydü pil konusunda ve sonrasında huawei geçtim...kalem çok güzel...bakalım.
  • En altta isaretledigim kısım navigasyon cubugunu hareketlerle kullanan arkadaslarda da boyle mi? Bugun boyle gorunmeye basladi. Guncelleme falan da yapmadım.

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan kapatın hocam yanlışlıkla açmış olabilirsiniz. Görseldeki üstteki seçeneği seçerek 3 lü hale getirebilirsiniz. Bir üst menüden de tamamen kapatabilirsiniz. Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,
    Arkadaşlar bir kaç sıkıntım var sizlere sorarak zamanınızı almamı mazur görün lütfen

Elimde İphone X 256 Gb ürün var bunu satıp İphone 11 128Gb almayı planlıyordum ama oyun amaçlı alacağımdan İphone yerine Note10 Plus 256Gb almayı düşünüyorum sizce yapacağım iş mantıklı olur mu ?

İphone 11 128 GB 7749 TL
    Note 10 Plus 256 GB 8599 TL

Önceliğim , Oyun , Video , Youtube , Mailler , Video Düzenleme olacak
  • Karqasa kullanıcısına yanıt
    Oyun için iPhone, video kesinlikle note serisi. Hangisi sizin için daha önemli ise onu seçeceksiniz

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Hocam şöyle,
    Oyunu telefonda oynayıp aynı anda pc'de kayıt işlemini yapacağım .
    Öncelik ağırlık olarak oyun oynama üzerine kurulu olacak
    O zaman iPhone seçeceksiniz ;)

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam
    Rica ederim

• HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    navigasyon çubuğu ayarlarında 'hareket ipuçları' ayarını kapatırsanız çubuk gidecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuutaay

navigasyon çubuğu ayarlarında 'hareket ipuçları' ayarını kapatırsanız çubuk gidecektir.
    Teşekkür ederim hocam eski haline döndü

• quote:

Orijinalden alıntı: ebbsfleet

Ayarlardan kapatın hocam yanlışlıkla açmış olabilirsiniz. Görseldeki üstteki seçeneği seçerek 3 lü hale getirebilirsiniz. Bir üst menüden de tamamen kapatabilirsiniz.
    Hareket ipuclarindan kapattim Tesekkurler

• Arkadaşlar alıp kendiniz uyguladığınız ekran jelatini var mi köşelerden kalkmayan

• Arkadaşlar merhaba. Pdf belgeler üzerinde işlem yapmak, not almak, çizmek vb işlemleri yapabilmek için hangi uygulamayı kullanıyorsunuz?
    Mümkünse ücretsiz uygulamalar.

• efe ibo E kullanıcısına yanıt
    Pdf i açarken PDF'e yaz uygulaması ile açmayı seçerseniz işinizi görecektir hocam.

• ebbsfleet kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba
    Pdf e yaz ile açtım. Değişiklik yaptım ve son halini kaydettim. Ancak kaydettiğim dosyayı açmaya çalıştığımda bu dosya türünü açacak bir uygulama yok diye uyarı veriyor ve açmıyor Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.