Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.155
Cevap
172
Favori
884.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam şimdi denedim ben açtı. Acaba Pdf açacak uygulama mı yüklü değil telefonunuzda. Resimdeki uygulamalardan bir veya bir kaçını indirip deneyin tekrar bakalım. Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam aynı uygulama. Zaten gönderdiğim foto da var. Write on pdf dosyasının içine atıyor. En üstteki 2 dosya. Bu iki dosyayı açmıyor.

• ebbsfleet kullanıcısına yanıt
    Pdf ye yaz ile açtıktan sonra üzerinde değişiklik yapıp tekrar kaydettiniz mi.
    İlk açışta değil, değişiklik yaptıktan sonra kaydettiğim açılmıyor

• efe ibo E kullanıcısına yanıt
    Evet hocam deneme için bir pdf indirdim çizip kaydetip Acrobat ile açtım sonra.

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

Sizinkini tekrar kaydederken yine pdf uzantılı kaydetmiş.
    O yüzden açılmış.
    Benim resimde görüldüğü üzere dosyaların uzantısı bile belli değil

Evet ona dikkat ettim ama ben hiç ayar yapmadım hocam. Nasılsa uygulamalar o şekilde kullandım.

Hocam ayarlardan uygulamalara girip sağ üstteki üç noktaya tıklayıp. Varsayılan uygulamalara tıklayıp ordaki seçeneklerden kontrol edebilir misiniz bağlantı açmaları. Bir de öyle deniyelim.
    Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

Hocam ilginiz için çok teşekkürler.
    Artık office ile çözdüm. Önce dosyayı indirip sonra değişiklik yaptırıyor.
    Pdf e yaz da dosyanın ilk halini bile kaydettiğim de pdf olarak kaydetmiyor.
    Biraz benim dosyadan da olabilir.
    Ancak pdf e yaz (write on pdf) uygulaması samsung un kendi uygulaması olmadı maalesef.

Başka arkadaşlardan çözüm ya da farklı öneriler gelebilir hocam. Rica ederim.

• Arkadaşlar jelatin önerisi olan yok mu ?

• enis ekici kullanıcısına yanıt
    Hocam benim orijinal duruyor.
    Yedek amaçlı spigen almıştım ama hiç kullanmadım.

Ya sorma telefonu alırken abi sana beleşten kurulum jelatin vs yapalim dedi media market , sonra bi jelatin taktılar parmak okuyucu olan yerde yuvarlak daire şeklinde yer yapmışlar iğrenc duruyor söküp onu taktılar keşke orijinali cikarmasaydım

• Baska var mi arkadaşlar jelatin kullanıp memnun kaldığınız marka vs

• enis ekici kullanıcısına yanıt
    Benim Kasım da 1 yıl olacak inşallah. Orjinalde bir deforme yok şimdilik. Memnunum.
    İstersen bir samsung bayii ye veya yetkili servise sor, aynısı var mı, diye.

Bi sorarım eğer buradan bi sonuç alamazsam sağolasın kardeşim

• selam , birkaç sayfa okudum ama sorunuma örnek çözüm bualamdım yazayım dedim , yurtiçi kayıtlı faturalı note10 plus kullanıyorum ama sürekli internet bağlantı sorunu yaşıyorum ama sahibindende ama instagramda ,yüklenemeyip mavi yuvarlak ok işraetinde kalıyorum uygulamayı tamamen kapatıp açılınca düzeliyor , wifidede aynı mobilde de , son güncellemeler yüklü , uygulamalarıda dışardan apk olarak da yükleyip denedim yine aynı , s10 plustan geçtim buna s10da öyle bir sorun yok gayet akıcıydı varmı fikri olan
  • SMTRSLN kullanıcısına yanıt
    Hocam şunu bir dene bakalım Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

• Merhaba,cihazı yeni aldim henuz konuyu okuma firsatim olmadi,aldigim yerde sivili uygulamali bir ekran koruyucu yaptirdim fakat parmak izi tanimlayamiyorum. Normal mi? Bu durumu yasayan varsa yardimci olabilir mi bana?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DedemZenciydi kullanıcısına yanıt
    Bazı koruyucular böyle oluyor hocam. Dokunmatik ekran hassasiyeti vardı onu ayarlardan açıp tekrar deneyin.

Eğer olmazsa yeni aldığınızı varsayarak parmak izi bozuk olmasına pek ihtimal vermiyorum taktığınız ekran koruyucudan kaynaklanıyordur.

• Note 10 ve note 10+ kullananlar sakın s20+ veya ultra'ya geçme gibi bir şey yapmayın. Oldu ki geçtiniz bu defa da ekranı 120hz kullanmayın sonrasında diğer telefonlar size yavaş geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,
    Snapdragon işlemcili N9750 model telefonumda wifi arama menüsü çıkmıyor. Bunu aktif etmenin bir yolu var mı?
  • 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.