Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.155
Cevap
172
Favori
884.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Subliminal mesaj var gibi. Gerçi s serisini uzun zamandır tercih etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DODANLI -- 4 Haziran 2020; 14:23:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Hocam samsung da note serisinden şaşmayacaksın. Ne olursa olsun bir şeyler daha farklı oluyor Note serisinde.

Note 20 çift sim li olacağı için aklımın bir köşesinde bulunuyor ama fiyat oldukça zorlayacak gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: svs

Hocam samsung da note serisinden şaşmayacaksın. Ne olursa olsun bir şeyler daha farklı oluyor Note serisinde.

Note 20 çift sim li olacağı için aklımın bir köşesinde bulunuyor ama fiyat oldukça zorlayacak gibi duruyor.
    Note 20 serisi, 120hz ekran ile gelirse böbreğimi satar alırım

• Note 10 plus lansman fiyatına göre daha makul hale geldi; ama yine de şu anki fiyatlar bile oldukça yüksek aslında.. Kaldı ki elimizdeki cihaz zaten piyasadaki en güzel cihazlardan biriyken satıp da üstüne 4-6 bin TL ekleyip almak mantıklı olmayacaktır (en azından ilk çıktığı zamanlarda)

Zaten ikinci elde fiyatları düşüyor, note 20 ultra çıkıp fiyatı daha makul hale gelene kadar bizim telefonların piyasası baya düşecektir.

Bizim gibi teknoloji ve note tutkunları için zor zamanlar yaklaşıyor

• efe ibo E kullanıcısına yanıt
    işlem tamam sorun çözülmüş görünüyor teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SMTRSLN kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Yeter ki işiniz görülsün.

• Türkiye garantili fiyatları çok yüksek değil mi. Bir yol geçti bir arkadaş alayım yardım et dedi , bulamadık makul bişi. Yenisi çıkacak o yüzden mi fiyatları yüksek hala

• arkadaşlar merhaba , elimde 3 aylık Note10+ (12/256)(Aura Renk,Exynos işlemci,Çift sim) modeli var. yurtdışında yaşadığım için kayıtsız ve haftaya trye döneceğim. Telefonun ön kamerasından istediğim performansı alamadığım için satmayı düşünüyorum sizce ederi ne kadardır? Düşük ışıkta ön kamera yetersiz geliyor ve orta çözünürlükte,ışıkta 6 saat ekran kullanım ömrü anca görebiliyorum. Sizce bu normal mi ? sizde durumlar nasıl?
  • -RAUL kullanıcısına yanıt
    Tabii ki de note 10 plus

• superegoid S kullanıcısına yanıt
    Sen gidip de dandik operatör ya da ki derenin dibinde yaşıyorsa güzelim note 10 plus ne yapsın

• entbjk E kullanıcısına yanıt
    Evet son güncellemeden sonra oldu,ama tekce messencerde oluyor,başka hiç bir yerde olmuyor,o da ani mikro saniyelerde

• tnrrnt T kullanıcısına yanıt
    Isınma olayı hepsinde var zaten,bende de var,havadandır,havalar ısınıyor, hem de şarjda olarken telefon kullanmak bence iyi bir şey diyil

• RUUDVAN34 R kullanıcısına yanıt
    Kesin zamanında benim gibi note 4 dün altından girip üstünden çıkmışsındır)
    Root rom olayını diyorum .hey gidi günler hey

• sadrazam26 S kullanıcısına yanıt
    Deyişdirmeye hard format atmanın manası yok,havalar ısınıyor, ondan kaynakli, bende de 7 aylık cihaz ,aşırı internet sosialmedyada olduğum zaman ısınıyor tabi.belkle güncelleme gelecek.kesin çözülür

• east10 kullanıcısına yanıt
    Aynen ,ben de iphone aldım 2 ay döze bildim hemen satıp note 10 plusa döndüm ve oh bee özgürlük diye bağırdım )

• Bayraktarsamim B kullanıcısına yanıt
    Benim başıma zamanında note4 lerde geldi amoled yanığı, ama note 10 pluslarda çok araştırıp öyle aldım,bunların ekranı tamam yeni teknoloji, hem de göz ağrımasına son.7 -8 aydir ekran tertemiz,24 saattin 20 saati elimden düşmüyor telefon

• S Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]
    Selamlar,7-8 aylık cihaz,pil sağlığı 98% ,iyi sonuç bence, sizce de iyimi?
    Uygulamanın ismi Accubattery
    Play marketde vardır,ama ben pro versiyonunu bedavadan Rus sitesinden indirdim

• Arkadaşlar koskoca forumda bi note10 plus ekran jelatini kullanıp memnun kalan yok mu lütfen kullananlar yorum yazsin bu üçüncü soruşum.

• Penah000000 P kullanıcısına yanıt
    Nazar değmesin maşallah

• enis ekici kullanıcısına yanıt
    Ben kullanmadım ama burada okuduğum kadarıyla memnuniyet oranı diğerlerine göre daha yüksek olan jelatin wrapsol imiş

• 
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.