Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.976
Cevap
89
Favori
335.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayrıca Xiaomi ile kıyaslanmaz bir telefon note 10 lite sadece Samsung yazılımı bile fark atar xiaomiye 😂😂😂😂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lBesiktASK

Ayrıca Xiaomi ile kıyaslanmaz bir telefon note 10 lite sadece Samsung yazılımı bile fark atar xiaomiye 😂😂😂😂

Bixby voice uygulamasının ayarlarına baktım, konum, kişiler, kamera vs her şeyde zorunlu izni görünüyor ve izinleri kapatmaya izin vermiyor sistem.

iPhone'dan Xiaomi'ye geçmiş birisi olarak hiç zorlanmadan kullanmaya devam edebildim ama Samsung için aynısını söyleyemem. Eski iş telefonum da samsung a7 2018 idi, onda da zorlanırdım bunda da çok karışık geliyor bana UI arayüzü.

Açık konuşmam gerekirse xiaomi çok daha kullanıcı dostu ve kendi ek yazılımları ve özellikleri daha fazla miui arayüzünde. Kamera olarak da çok daha iyi samsung'tan. Bu telefonda sevdiğim tek özellik S-pen, iş gereği not almam gerektiğinde imdadıma yetişiyor, yoksa para verip asla alacağım bir telefon değil, hele şuanki fiyatlarını asla hak etmiyor bana göre.

• Ulan bir telefon alalım dedik. 4300'den 5000'e çıktı. Telefonun çıkış fiyatı 4500'dü iki sene önce çıkmış. Böyle rezillik saçma olay olabilir mi ya

• MegaWolt38 kullanıcısına yanıt

doğru, bixby'de izinler zorunlu. ancak bixby'yi adb ile kaldırarak kurtulabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: zopik

doğru, bixby'de izinler zorunlu. ancak bixby'yi adb ile kaldırarak kurtulabilirsiniz.

adb nedir acaba? gereksiz uygulamaları root olmadan kaldırabiliyorsak çok iyi olur

Aynen dediğiniz şey. S20 başlığına girin orada ilk mesajda nasıl yapıldığını konu sahibi anlatmış.

• Arkadaşlar ayarlar, bağlantı ayarları, özel dns kısmına dns.adguard.com yazarsanız hem tarayıcıdaki hem de uygulamalardaki reklamları engelleyebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Arkadaş yönlendirmiş, sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim.

@zopik

• Arkadaşlar piyasada 5 bin tl ye yakın satılıyor bizim telefon. Ufaktan aklıma düşmeye başladı satıp, üzerine ekleyip yeni üst bir modele geçmek. (samsung veya başka bir model ama kesinlikle güçlü bir snapdragon işlemcili olacak, ios olarak iphone 11 de olabilir) 8 aylık cihaz ama kutudan çıktığı gibi kozmetik olarak kılcal çizik bile yok ve pil sağlığına çok dikkat ettim. Kaça gider en fazla, fikirlerinizi alabilir miyim.? Bir de hiç daha önce telefon satmadım, bunun için sahibinden.com yanında nereleri tavsiye edersiniz. Teşekkürler.

• strathmorea kullanıcısına yanıt
    Sahibindende 4000 civarlarında çok var ama satabiliyorlar mı bilmiyorum. Bence satabilmek için 3700 3800e koymak lazım ki bence cihaz temizse ederide-hakettiği o kadar bana göre.

Samsung S20 FE modelinin Snapdragon 865li versiyonu Türkiyeye geldi fakat resmi olarak satışa sunulmadı. Bazı media marktlarda var. Samsung güzel bir geri alım kampanyası yapsa note 10 lite modelini verip almayı planlıyorum.

• Prfssr kullanıcısına yanıt

Yanında kılıflar ve takılmamış kırılmaz cam vs derken fiyatı 4 bin tl seviyesinde tutup yapabilsem süper olur aslında. Ama düşünce bunlar, aklım gidip geliyor bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Fin

Samsung S20 FE modelinin Snapdragon 865li versiyonu Türkiyeye geldi fakat resmi olarak satışa sunulmadı. Bazı media marktlarda var. Samsung güzel bir geri alım kampanyası yapsa note 10 lite modelini verip almayı planlıyorum.

Aslında oppo reno 3 pro güzel telefon ama fiyatı 7 bin tl ye dayanmış alınmaz, 12 gb ram, snp 765G işlemci ve 256 gb rom var. iphone 11 de fiyatı fena değil ama hiç ios cihaz kullanmadım, androidde yılların birikmiş uygulamalarım vs var.

Reno 3 pro çok güzel telefon. Ama o donanıma sd800 serisinden bir işlemci olmalıydı. Piyasa almış başını gitmiş. Orta seviye telefonlar 5 binden başlıyor. Böyle saçmalık olmamalı

S20 fe snap model al.
    Ikinci telefon olarak iphone 11kullaniyorum zor geliyor kullanmak. Ekran da küçük. Ios da kullanışsız geldi.

• Telefonu satmayı düşünenler neden satmak istiyor, memnun değiller mi?

• Arkadaşlar merhaba. Google durduruldu hatası alıyorum bu sabahtan itibaren. Var mı başka aynı hatayı alan. Çözümünü bilen var mı?
    Şu an durdurdum uygulamayı.

• Achina A kullanıcısına yanıt
    Hocam genel sorun
    https://www.youtube.com/watch?v=WSJ2itG31pA&feature=youtu.be

• Haziran güncellemesi gelmiş arkadaşlar dileyen yükleyebilir 🙂
    Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen

• 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.