Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.976
Cevap
89
Favori
335.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arka plan çalışmaları olsun, uygulama vs bildirimleri olsun hepsi ayarlı yani olması gerekenden fazla harcayamaz. Fakat pil durduğu yerde bile eksiliyor. Bu ilk exynos lu telefonumdu ve muhtemelen sonuncu olacak. İşlemci pil konusunda stabil değil. Zaten şarjdan %98 lerde çıkarıyorum hoop yarım saat sonra hiç kullanmasam bile %95 e inmiş durduğu yerde. Evden çalışıyorum, evde pc varken telefonla çok işim olmuyor ama eski usul işime gidip geliyor olsam bu haliyle sabah çıktığımda akşam üzerini zor görür telefon. Sadece bu sebepten ara sıra vakit erkenken satsam mı telefonu diyorum kendi kendime. Zaman geçtikçe bu daha da ilerleyecek çünkü.

• strathmorea kullanıcısına yanıt
    Valla yalan yok şirket telefonu olmasa dakika tutmam elimde. Öyle berbat bir cihaz.
    Öneriler de belli üstteki arkadaşın söylediklerini yapınca zaten 3310 alıp kullansak herhalde daha rahat ederiz onu kıs bunu sil berikini kapat. Ortamlarda akıllı telefon kullanıyorum dersin kim bilecek

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Facebook uygulaması arka planda çalışıyor bildirimler vs şeklinde, onu kullanıyorum. Facebook, instagram, you tube uygulamaları arka planda baya işlem yapıyor. Oto parlaklığı manuele alacağım bakalım dediğiniz kadar fark edecek mi. Telefonda donanımsal sıkıntı olduğunu sanmıyorum ama pil işlemci kaynaklı fazla tüketen yapıda. Evde olduğum için de sürekli telefon wifi ye bağlı, şebeke internetini kapatıyorum gereksiz çalışmasın diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sah!n

Valla yalan yok şirket telefonu olmasa dakika tutmam elimde. Öyle berbat bir cihaz.
    Öneriler de belli üstteki arkadaşın söylediklerini yapınca zaten 3310 alıp kullansak herhalde daha rahat ederiz onu kıs bunu sil berikini kapat. Ortamlarda akıllı telefon kullanıyorum dersin kim bilecek
    Bir özellikten kıstığım yok ki. Sadece kullanmadığım uygulamaları kaldırıp dark modda kullanıyorum. Amoled ekranda çok hoş oluyor. Sadece telefonun otomatik parlaklığı sıkıntılı. Çünkü ayrı ışık sensörü yok. Otomatik parlaklığa da alsam 5 saatten az ekran süresi almıyorum.

Telefonda da aktif antivirus dahil onlarca uygulama var. Spen dahil. Çoğu özelliği aktif kullanıyorum. Bataryada sıkıntı varsa servise gösterin. Ben son derece memnunum telefondan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben bu telefonu değiştirdim ama farklı sebeplerden. Batarya arladaşın dediği gibi sizinki gibi kullanımda 6 7 saat alıyordum en aşağı. Sadece dediği gibi karanlık mod açık ve otomatik parlaklığı kapattım. Tabi face id kapalı. Cameralightsensor diye bir şey var onu devre dışı bırakmanız falan lazım bu başlıkta anlatmıştım nasıl yapıldığını. Bataryadan yana hiçbir sıkıntım olmadı benim. Oyun oynamak dışında ekşi sözlük twitter youtube reddit spotify falan hepsini aktif kullandım üstüne akıllı saatte bağlıydı.

Beni yıldıran ghost touch olayı oldu denemediğim yapmadığım şey kalmadı. Sıfırladım bir sürü ayar değiştirdim ekran koruyucu değiştirdim falan ama geçmedi. Artarak devam etti değiştirdim ben de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prfssr -- 10 Haziran 2021; 15:9:44 >
  • Arkadaşlar slm
    Ana ekranım 3 sayfadan oluşuyor her sayfa için farklı bir resim ayarlamak mümkün mü?
    * mesaj bildirim ışığı yakmanın bir yolu programı var mı
    Tşk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • genc_AVCI G kullanıcısına yanıt
    Bildirim ışığı için playstoreda Aodnotify uygulamasını kullanabilirsiniz. Kamera etrafında ışık yakıyor

• crista galli C kullanıcısına yanıt

Tşk hocam

• Merhaba arkadaşlar, şöyle bir sorunum var: uygulamaları kullanırken kendi kendine birden alta atıyor ve tekrar girdiğimde uygulama kapanmış oluyor. Başına böyle bir durum gelen oldu mu?

• rkntrss R kullanıcısına yanıt
    Ui harici başka bir başlatıcı uygulama mı kullanıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: lBesiktASK

Ui harici başka bir başlatıcı uygulama mı kullanıyorsunuz?

Yok herşey stock. Facebook, messenger, instagramda kesin yapıyor. Diğer uygulamalarda galiba sorun yok gibi, Bu 3 uygulamada sorun olduğunu farkettim galiba diğerlerinde kapanmıyor şimdilik yaşamadım kapanmayı.

• rkntrss R kullanıcısına yanıt
    Ön belleklerini temizleyin. Yeni güncellenen uygulamalarda bu şekilde hata olabilir

• Prfssr kullanıcısına yanıt

Sonra çentik ne ise yarıyor derler.

• quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Sonra çentik ne ise yarıyor derler.

Teşekkürler temizledikten sonra yaşamadım. 

• 2 haftadır falan kullanıyorum, ağırlıklı kullandıgım uygulamalar opera web browser, youtube music, twitter, birkaç basit oyun, telefon eşlikçiniz; telefon cok elimde olmuyor. 2 gün falan gidiyor şarjı, 4-5 saat arası ekran açık süresi alıyorum. biraz yogun kullansam 1 gün yetecek gibi. otomatik parlaklık açık, parmak izi yüz tanıma vs kapalı kullanıyorum. Genelde wifide kullanıyorum, homoffice çalıştıgım için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charlie33 -- 16 Haziran 2021; 14:4:10 >
  • Ya arkadaşlar birşey danisicam telefonun orijinalinde gelen ekran koruyucu da kamera yerinde delik var mıydı ben çıkarttım tam hatırlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim 👍

• lBesiktASK kullanıcısına yanıt
    Evet vardı.

• lBesiktASK kullanıcısına yanıt

Evet var, ben halen o şekilde kullanıyorum.

Telefonun ekran içi parmak okuyucu cidden çok başarısızmış. Xiaomi mi note 10 lite şahsi telefonum, o arada okumuyor ona laf ediyordum ama Samsung'tan daha iyiymiş.

Merak ettiğim konu, bixby midir nedir ne olduğunu da tam bilmiyorum ama zorunlu olarak konum, sese erişim, kameraya erişim izinleri varmış dün fark ettim. Bunları kaldırmanın bir yolu var mıdır acaba tüm samsung uygulamalarını kaldırsam yeridir hepsi gereksiz bana göre.

• MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Evet var, istersen bixbyi komple devre dışı bırak istersen ayarlar/uygulamalar sekmesinden bixbyi bul tıkla, izinleri kontrol edebilir ve düzenleyebilirsiniz oradan 👍

• 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.