Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.976
Cevap
89
Favori
335.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Plus model aşırı pahalı hocam 10k vereceğime note 20 alırım diye düşünüyorum

• Unique183 U kullanıcısına yanıt
    Normalde o kadar pahalı değildi. Demek ki stoklar bitmiş veya aşırı azalmış.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Achina A kullanıcısına yanıt

telefonun sarj soketine cepte taşırken zamanla tüy doluyo keçe gibi oluyor. iğne veya kürdanla temizleyin şarj etmeye başlayacaktır.

Aynı sorunu yaşadım telefonun şarj soketi in olduğu yeri değiştirdiler. Hatta parçanın adını da faturaya yazmışlardı tam hatırlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hilal Bıyıklı Bozkurt

Bu konu altında aynı sorunu yaşadığımı daha önceki sayfalarda belirttimiştim. İnternete biraz baktım birkaç kişi daha yaşamış.

Soyle anlatayım hocam aynı sorun bende de vardı. Arada bazen oluyor. Hatta inanır mısınız daha az önce başıma geldi. Kılıf kullanıyor musunuz? Özellikle mıknantıslı dedikleri kılıflar. İlk bu sıkıntı ile karşılaştığımda Kılıfı çıkartım. sorun ortadan kalktı.

Az önce ise kılıfı çıkartmama bile gerek kalmadı. Type-c nin diğer ucunu taktım. yani soketi ters çevirerek taktım hemen algıladı.

Dün gece cevap verecektim hesaba telefondan giriş yapamadım kusura bakmayın. Umarım geç olmadan yardımcı olabilmişimdir.

Bana da olmuştu daha önce aynen dediğiniz gibi type c uçlarını değiştirerek çözmüştüm. Ama bu sefer olmadı.
    Kılıf kullanıyorum ama mıknatıslı değil. Spigen Armor kılıf kullanıyorum. Estağfurullah ne kusuru hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: pharatlil

telefonun sarj soketine cepte taşırken zamanla tüy doluyo keçe gibi oluyor. iğne veya kürdanla temizleyin şarj etmeye başlayacaktır.

Hocam dediklerinizi denemiştim ama olmadı. Teşekkür ederim yorumunuz için.

• quote:

Orijinalden alıntı: cedrus32

Aynı sorunu yaşadım telefonun şarj soketi in olduğu yeri değiştirdiler. Hatta parçanın adını da faturaya yazmışlardı tam hatırlamıyorum.
    Evet hocam aynı şekilde yaptılar. Servis formunda parça adı yazıyordu.
    Bulunduğum yerde servis yoktu ben de Samsung u aradım onlar da İstanbul Maltepe servisine kargo ile göndermem gerektiğini söyledi. Servise gönderirken yazmama rağmen telefonu formatlamışlar. Bir de telefonla birlikte gelen ekrandaki koruyucu camı sökmüşler. Ekranda kılcal çizikler oluşmuş tamir sırasında. (Bende de olmuş olabilir ama ekran filmi varken çok zor). Acaba sizde de format atıp mi gönderdiler. Bir de ekran koruyucu camını söktüler mi?

• Arkadaşlar telefonun üzerinde gelen ekran koruyucunun yenisini nereden bulabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HollyRooseL H kullanıcısına yanıt
    Benimde 6 ay oldu birkaç kabarcıklanma oldu minik çizikler oluştu.Sanırım çabuk eskiyor orjinal film.

• Merhaba arkadaşlar telefonumun orijinal nano ekran koruyucusunu değiştirmek istiyorum. Aynı kalitede samsung note 10 lite için orijinal nano koruyucusu önerecebilir misiniz?

• Benim telefonda servisten ekran koruyucusuz gelince bugün kaplama yaptırdım. Spigen Armor kılıfla tam oturdu. Eleman biraz çekindi. Kilifla sikijti olabilir diye ama çok şükür bir sıkıntı olmadı. Ama bana biraz pahalı geldi açıkçası 50 TL aldı. Ama kabarma falan yaparsa çakmakla ısıtıp tekrar takabilirsin dedi. Bilmiyorum ne kadar doğru.

• serhat1971 kullanıcısına yanıt

Benimde neredeyse o kadar zaman oldu. Online alışveriş sitelerinde farklı farklı satılıyor ama emin olamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Benim formatlanmışdı ama yedekleme yaptıklarından uygulamalar dahilmherşeyi geri yükledim. Ekran koruyucu ise yerinde duruyordu. Ondan dolayı da bi sıkıntı yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: cedrus32

Benim formatlanmışdı ama yedekleme yaptıklarından uygulamalar dahilmherşeyi geri yükledim. Ekran koruyucu ise yerinde duruyordu. Ondan dolayı da bi sıkıntı yaşamadım.
    Ne yedekleme vardı ne de ekran koruyucu.
    Program önemli değil de video ve fotoğraflar gitti ona üzüldüm. Bir de ekran korucuyu çıkardıkları için ekranda kılcal çizikler oluşmuş. Hangi servisti hocam sizin?

Üstad Ankara'da. Ben doğrudan teknosaya verdim. Onalr nereye gönderdi tam bilmiyorum.

• 9 aydır kullanıyorum telefonu, genel olarak memnunum fakat pili 1 gün anca gidiyor. Oyun deseniz günde 15 dk clash of clans ı kontrol ediyorum. Aralarda sosyal medya ve son 1 aydır da messengerde internet üzerinden sesli görüşme yapıyorum günde 2 saat kadar, ekran bu sırada kapalı oluyor. Toplasanız günde 3 saat ekran açık kalmıyordur. Pilin çok daha uzun süre gitmesi gerekir bu kullanımda. Telefonda sorun olduğunu düşünmüyorum arıza olarak, işlemci ile ilgili bir verimlilik sorunu muhtemelen ama sıkıntılı bir durum. Yoğun kullansam günde 2 kere takmam gerekir net. Sizlerde durum nedir.?

• strathmorea kullanıcısına yanıt
    Oyun oynamıyorum. Ama video çok izliyorum. Günde ortalama 6-7 saat ekran süresi alıyorum. Bence bir format atabilirsiniz. Bir de otomatik ekran parlaklığı çok şarj tüketiyor. Onu kapatıp bir de öyle deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crista galli -- 10 Haziran 2021; 12:38:24 >
  • crista galli C kullanıcısına yanıt

Teşekkürler fakat 7 saat nasıl oluyor ben bunu anlamıyorum. Format son büyük güncelleme sonrası attım tertemiz. Ekran evet oto parlaklıkta ama bu ekran süresini 3 saatten 7 ye çıkartmayacaktır, taş çatlasa yarım saat anca farkı olur muhtemelen. Onu kapatınca da bu sefer sürekli ekran kısık aç, ekran parlak kıs şeklinde manuel uğraşmakta sıkıcı olur sanırım.

• strathmorea kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde ben de bataryadan bıkmış durumdayım. Rezalet bir performansı var. Kullanımım da standart bir kullanım. Telefonda hiç oyun oynamam mesela. Genelde sosyal medya ve eksi sözlük uygulamasını kullanıyorum. Bir de arabada Spotify falan.

Yalnız sadece video izlenirse ekran açık kalma süresi uzayabiliyor enteresan şekilde.
    Onun dışında günlük kullanımda günü çıkarması çok zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

Teşekkürler fakat 7 saat nasıl oluyor ben bunu anlamıyorum. Format son büyük güncelleme sonrası attım tertemiz. Ekran evet oto parlaklıkta ama bu ekran süresini 3 saatten 7 ye çıkartmayacaktır, taş çatlasa yarım saat anca farkı olur muhtemelen. Onu kapatınca da bu sefer sürekli ekran kısık aç, ekran parlak kıs şeklinde manuel uğraşmakta sıkıcı olur sanırım.

Ben facebook dahil kullanmadığım uygulamaları kaldırdım ya da pasif duruma getirdim. Karanlık modunda kullanıyorum. Otomatik parlaklık cidden çok fazla tüketiyor. Çünkü ışık sensörü olmadığı için sürekli ön kamerayı açık tutup ışık sensörü olarak kullanıyor.

Eğer bunlara rağmen düzelmezse servise verin. Bataryada sıkıntı vardır muhtemelen. Bir de operatörün çekim gücü zayıfsa 3g-4g arasında sürekli geçiş yapmak da şarj tüketir. 4500 mah bataryanın 3 saat ekran süresi vermesi saçma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crista galli -- 10 Haziran 2021; 13:12:22 >

• 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.