Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] (266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.695
Cevap
86
Favori
474.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bsplayer veya mxplayer açabilir.
  • Yav şimdi biz bu tabletlerin DNS sini nasıl değiştirecez hiçbir site açılmıyor.Maç izleyecem ondan soruyorum yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoTingMan -- 16 Ağustos 2013; 19:44:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avicdan

quote:

Orijinalden alıntı: Yukki

quote:

Orijinalden alıntı: avicdan

quote:

Orijinalden alıntı: Yukki

Ayrıca Galaxy Note 10.1'in 4. versiyonu gelebilir yakında. Hatta iki tür boyutta olacağı söyleniyor. Eskisi gibi 10.1 ve yeni 12.1 inç boyutlarında.

İnternette yazılanlara göre Eylül'ün ilk haftasında tanıtılacakmış. Dolayısıyla tablet alacaklara 1 ay daha beklemeyi öneririm. En azından yakın fiyata daha gelişmiş cihazı alabilirsiniz.

internette araştırdığım kadarıyla 5.7 inç modelden bahsediliyor, 10.1 inç çıkacağını nerede gördünüz, bağlantı paylaşırsanız sevinirim çünkü bugünlerde n8005 almayı düşünüyordum ancak siz 4 eylülde yeni model çıkacak deyince almaktan vazgeçtim.

Bu benim dediğim söylenti seviyesinde bir bilgi. Ama genelde en geç Eylül başında (yılın 3. çeyreğinde gelen ürünler için) yeni modeller tanıtılıyor.

Dolayısıyla 2 hafta kadar beklemekten zarar çıkmaz ise bekleyin derim, n'olu n'olmaz, aldığınız model 1 ayda eski model olur, çok daha iyisini alabilecekken eski modelle yetinmek gerekebilir. Ayrıca bu yeni model gelince şu anki modelde de indirim olabilir.

12 inçlik note'u okuduğum site:

http://www.thenewstribe.com/2013/07/30/samsung-coming-with-galaxy-note-12-2-and-galaxy-note-10-1-with-same-resolution/

teşekkür ederim çok yardımcı oldu bu bilgi. eğer işlemci ve ekran çözünürlüğü linkte denilen gibi olursa mükemmel bir tablet çıkar ortaya.

birşey değil, zaten burası bilgi paylaşım yeri ,
    bir tablet pc epey maliyetli, bilinçli seçim yapmak önemli

• arkadaşlar cihazı(n8005) bi türlü n8000e çeviremedim, sinir oldum, kaç gündür yüzüne bile bakmıyorum, bu işin ilmine sahip olan arkadaşlar duruma bi el atarsa memnun olacağım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtulusz

arkadaşlar cihazı(n8005) bi türlü n8000e çeviremedim, sinir oldum, kaç gündür yüzüne bile bakmıyorum, bu işin ilmine sahip olan arkadaşlar duruma bi el atarsa memnun olacağım...

XDA de tüm detaylar var.

http://forum.xda-develo...howthread.php?t=1909950
  • Cihazdan bu gün nefret ettim,
    Pdf dosyasını açıp, yukarı aşagı büyütme küçültme yapınca cihaz tepki veremiyor, dosyamı büyük diye ıpadme yükledim hiç kasmadı,
    2 gb ram ne işe yarıyor anlamadım,
    Çaresi varmı yoksa samsung bizi kekledimi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spyman S kullanıcısına yanıt
    Hangi program ile denediniz,programı değiştirip deneyin bir de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fato65

quote:

arkadaşlar cihazı(n8005) bi türlü n8000e çeviremedim, sinir oldum, kaç gündür yüzüne bile bakmıyorum, bu işin ilmine sahip olan arkadaşlar duruma bi el atarsa memnun olacağım...

XDA de tüm detaylar var.

http://forum.xda-develo...howthread.php?t=1909950

bi bakayım, çok teşekkürler dedim ama adres eksik yazılmış hatası veriyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtulusz -- 17 Ağustos 2013; 20:10:42 >

• quote:

bi bakayım, çok teşekkürler dedim ama adres eksik yazılmış hatası veriyor....

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1909950

Bir daha dener misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

Hangi program ile denediniz,programı değiştirip deneyin bir de.

Haklıymışsın, yeni proğram yükleyince hiç kasma kalmadı,
    Teşekkürler

• Merhaba arkadaslar.

Tablete bu tango android uygulamasini indirip sorunsuz kullanan varmi?

Ben bu uygulamayi indirdim bir iki kerede silip yeniden yukledim ama video aramasini bir turlu kullanamiyorum.

Rehber bos gozukuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falconbir -- 18 Ağustos 2013; 11:16:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: falconbir

Merhaba arkadaslar.

Ben bu uygulamayi indirdim bir iki kerede silip yeniden yukledim ama video aramasini bir turlu kullanamiyorum.

Rehber bos gozukuyor.

Whatsappta dahil hepsini sorunsuz kullaniyorum. Ozel bi ayar vs yapmadim.

• Bu arada sadece bu cihaz ile ilgili de değil.. (Muhakkak çoğunuz biliyordur ama bilmeyen ya da android acemileri için söylüyorum) Bir programın güncellemesi çıkar çıkmaz atlamayın biraz sabredin zaman geçsin ve yorumları okuyun. Bazen eski sürümünü arar oluyor insan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: scudman

quote:

Merhaba arkadaslar.

Rehber bos gozukuyor.

Tangoyu yukledigin linki atabilirmisin

• quote:

Orijinalden alıntı: ScorpioRaptor

Bu arada sadece bu cihaz ile ilgili de değil.. (Muhakkak çoğunuz biliyordur ama bilmeyen ya da android acemileri için söylüyorum) Bir programın güncellemesi çıkar çıkmaz atlamayın biraz sabredin zaman geçsin ve yorumları okuyun. Bazen eski sürümünü arar oluyor insan...

Hatta sadece android cihazlarda bile değil, içeriği güncellenen programların yüklenebildiği tüm plâtformlarda durum böyle. Laptoplarda (Bios ve ekran kartı güncellemelerinde özellikle) falan.

Yine acemilere tavsiyem olsun, genel olarak bir elektronik cihazın performansından memnunsanız ve o cihaza güncelleme geldiyse ya gerçekten de fazla bir fark varsa ya da keşke olsaydı dediğiniz bir özellik eklendiyse yükleyin. Sonra çoğu kişide stabil çalışan bir sistem sizde problem yaratabiliyor, dertsiz başınıza dert almış oluyorsunuz.

• 3G kullanırken dns ayarlarını nasıl değistirebiliriz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: scudman

quote:

Merhaba arkadaslar.

Rehber bos gozukuyor.

Tangoyu yukledigin linki atabilirmisin

Googleplayden yukledim direkt.

• Galaxy Note 10.1 N8000 satan varmı acaba. Takas ya da nakit, duruma göre telfonun üzerine daha nakit koyabilirim.

Takas olan telefon,

HTC Sensation XE
  • Uzun incelemelerden sonra Samsung Galaxy Note N8010 almaya karar verdim ve bugün elime geçti. Cihaz çok hoş ve gerçekten insana tablet keyfini yaşatıyor. Bu cihazı kullanan arkadaşlara birkaç sorum olacak. Tabletin üzerine ekran koruyucu yapıştırmak gerekiyor mu? Ekran koruyucusuz tabletin ekranı zamanla çizilir mi veya zarar görür mü? Ekran koruyucu yapıştırıldığında dokunmatiğin hassasiyeti azalıyor mu acaba? Ekran koruyucu yapıştırmamı tavsiye edermisiniz.
    Diğer sorum evde samsung lcd tv var. All Share uygulaması ile canlı görüntüleri , maçları (digitürk web abonesiyim) sorunsuz tvden izleyebilirmiyim acaba? Canlı görüntüleri tvden all share ile izlemek için küçük bir uygunlaştırıcı almak gerekiyor fakat fiyatı 169 tl. Kablosuz olarak bu aparat ile acaba görüntüler tv den donmadan seyredilebilirmi? Bu konuda bilgisi ve deneyimi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

• gaziteknik kullanıcısına yanıt
    O 169 TL olan alet ile ben izliyorum donmadan takılmadanTV Philips.Digiturk Play.
    AllshareCast Dongle adı.

Ekran koruyucuya gerek yok.Cam çizilmez,kenarındaki plastik için aynı şeyi söyleyemem.
    Youtube da zengin züppenin biri zevk için bıçakla yüzlerce kez cama sert bir şekilde vurdu,sadece plastik kenarlar çizildi.Corning Gorilla Glass olduğu için çizilmiyor.Bu konuda link vermiştim ama Allah bilir nerede
  • 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.