Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] (264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.695
Cevap
86
Favori
474.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sitelerdeki java uygulamalarını çalıştırabilecek bir browser veya uygulama var mı? Android tarayıcısında javascript i etkinleştir tıklı ama olmuyor... ille de java.. büssürü online oyundan mahrum kalıyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sacramental

15 yaşında olan kız kardeşime bu tableti almak istiyorum fakat kafama takılan sorular var cevaplarsanız sevinirim.

Ödev ve oyun amaçlı kullanacağı için Android işletimli bir tablet düşünüyorum 1000 tl bütçe ayırdım.

1-Oyun oynamayı çok sever,gta vice city,asphalt 7 gibi ağır oyunları devamlı oynar bu açıdan bir sıkıntı olurmu ?

2-Ekranı TFT sanırım diğer İps ve retina ekranlı android tabletlere kıyasla nasıldır? En azından İpad minideki gibiyse güzel.

3-Klavyeli kılıf ile kullanacak,yazıcıdan wifi yolu ile veya usb yolu ile bağlantı kurup çıktı alabilirmi ?

4-Güncellemeleri varmı 4.2 gibi sürümlere güncelleme yapabiliyormuyuz ?

5-Veya siz bunu boşverin,cube,ainol novo9,artes,dark gibi tabletlere bakınmı dersiniz ? F/P oranı benim için çok önemli.

Merhaba cihazı henüz almadığım için birtakım sorulara yorum yapamayacağım fakat bu tabletin diğerlerinden farkı s pen ile birlikte gelmesi ve bu nedenle özellikle not alma konusunda en iyi android tablet. Eğer s peni hiç kullanmayacaksanız bence diğer cihazları düşünün çünkü bu cihazı pahalı yapan şey s peni olması.

• teknosadan n8005 white modelini almış bulunmaktayım bu tablet harika bir şey özellikle spen çok güzel

sormak istediğim telefon özelliği benim için önemli birşey değil sizce n8000 i yüklemelimiyim

birde klavyeli stand yada klılf almak istiyorum en ucuz nerede bulabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yukki

quote:

15 yaşında olan kız kardeşime bu tableti almak istiyorum fakat kafama takılan sorular var cevaplarsanız sevinirim.

Ödev ve oyun amaçlı kullanacağı için Android işletimli bir tablet düşünüyorum 1000 tl bütçe ayırdım.

1-Oyun oynamayı çok sever,gta vice city,asphalt 7 gibi ağır oyunları devamlı oynar bu açıdan bir sıkıntı olurmu ?

2-Ekranı TFT sanırım diğer İps ve retina ekranlı android tabletlere kıyasla nasıldır? En azından İpad minideki gibiyse güzel.

3-Klavyeli kılıf ile kullanacak,yazıcıdan wifi yolu ile veya usb yolu ile bağlantı kurup çıktı alabilirmi ?

5-Veya siz bunu boşverin,cube,ainol novo9,artes,dark gibi tabletlere bakınmı dersiniz ? F/P oranı benim için çok önemli.

Merhaba cihazı henüz almadığım için birtakım sorulara yorum yapamayacağım fakat bu tabletin diğerlerinden farkı s pen ile birlikte gelmesi ve bu nedenle özellikle not alma konusunda en iyi android tablet. Eğer s peni hiç kullanmayacaksanız bence diğer cihazları düşünün çünkü bu cihazı pahalı yapan şey s peni olması.

Merhaba,S pen kullanırmı kullanmazmı açıkçası bilmiyorum ama güzel bir özellik,kullanır diye düşünüyorum.

Tereddütlerim oyun konusunda fakat donanımı ve izlediğim videolardan sanırım dediğim oyunları sorunsuz oynatıyor.

Şuan 740-750 tl civarına alma durumundayım,kullanıcı olan arkadaşlarda nacizane görüşlerini paylaşırlar ise bahtiyar olurum.

• samsung hesabına giriş yapamıyorum şebeke hatası veriyo ne yapmam lazım
  • 260 dolara refurbished var amerikada ne dersiniz? Bekleyip yeni Google nexus 10 mu alsam?
  • quote:

Oyunlarda problem yaşamazsınız. Bana göre ekranın 1280 x 800 olması avantaj frame rate düşmemiş oluyor. Asus ve Acer ın full hd tabletlerinide kullandım bu tabletlerde frame rate düşüktü. Ekran kalitesi iyi, contrast iyi, ekran pls ekran, ips ekranla aynı özelliklere sahip samsung un ips ekrana denk teknolojisi diyebiliriz. 2 gb ram olması avantaj. Pil süresi iyi. Ben yazı işlerimi s pen kullanarak yapıyorum. Son derece rahat. Fakat spen kullanmayı düşünmüyorsanız başka modellere bakabilirsiniz. Cihaz 4.1.2 premium suit ile geliyor. 4.2 olmamasının dez avantajını görmezsiniz. 4.3 güncellemesi hakkında bilgi yok ben gelebilir diye düşünüyorum.

• Tableti daha cok is icin vs kullanirim diye dusunuyodum ama Need for speed most wanted i bugun yukledim ve oynamaya basladim. Herkese tavsiye ederim acayip zevkli.

• merhaba arkadaşlar n8005 almayı düşünüyorum ancak sadece vga çıkışı olan projeksiyon cihazına kablosuz olarak bağlanabilir miyim diye düşünüyorum. biraz araştırma yaptım ve all share cast diye bir bağlantı aparatı buldum ancak bu aparatla hdmı çıkışı olan cihazlara bağlanılabiliyormuş bununla beraber aşağı linkteki kabloyu kullanarak vga çıkışlı cihazlarla bağlantı sağlayabilir miyim?

all share cast dongle
    kablo

• Bu tabletin müzik player i neden müzik klasöründeki bütün parçaları görmüyor? Dosya uzantıları aynı, indirdiğim site bile aynı ama yoook... Kafasına göre çalar ya da çalmaz... gıcık etti beni yahu... başka player var mı düzgün çalışan (arka planda da çalışması gerek tabi)...

• quote:

Orijinalden alıntı: VLife

quote:

Orijinalden alıntı: falconbir

Merhaba bendede bir samsung note 10.1 galaxy 8005 var.
    Size sorum olacak
    Tablete yukledigim programlari geri kaldirmak icin bir menu vardi ben bu menuyu bulamiyorum
    Yardimci olacak arkadaslara simdidentesekkurler

Ayarlar - uygulama Yöneticisi

Tesekkurler hallettim....

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

260 dolara refurbished var amerikada ne dersiniz? Bekleyip yeni Google nexus 10 mu alsam?

nexus 10 ne zaman gelecek biliyor musunuz? ozellikleri neler yazar misiniz ya da link de atabilirsiniz tesekkurler.

• Ayrıca Galaxy Note 10.1'in 4. versiyonu gelebilir yakında. Hatta iki tür boyutta olacağı söyleniyor. Eskisi gibi 10.1 ve yeni 12.1 inç boyutlarında.

İnternette yazılanlara göre Eylül'ün ilk haftasında tanıtılacakmış. Dolayısıyla tablet alacaklara 1 ay daha beklemeyi öneririm. En azından yakın fiyata daha gelişmiş cihazı alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoTingMan

Benim bir sorunum var ya speni çıkarınca yanda menü gelmiyor ne yapmam lazım yada 4.1.2 de gelmiyormu bu menü?

Geliyor !
    "Ayarlar - S Kalem - Kalem çıkarma sonrası seçenekler - Kısayollar araç çubuğu" işaretleyin,tamamdır.

• Arkadaşlar burası yeri mi bilemedim ama Electroworld de Samsung Galaxy Note N8005 modeli 879 tl bana fiyatı uygun geldi, N8010 dan bile ucuz.

http://www.electroworld.com.tr/p/samsung-galaxy-note-10.1-n8005-pearl-white-beyaz-tablet/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkank17 -- 15 Ağustos 2013; 9:11:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkank17

Arkadaşlar burası yeri mi bilemedim ama Electroworld de Samsung Galaxy Note N8005 modeli 879 tl bana fiyatı uygun geldi, N8010 dan bile ucuz.

http://www.electroworld.com.tr/p/samsung-galaxy-note-10.1-n8005-pearl-white-beyaz-tablet/

1299 gorunuyor

• :) 879 TL idi ya yanlışın farkına vardılar yada kampanya bitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: grdiyan

quote:

Orijinalden alıntı: NoTingMan

Benim bir sorunum var ya speni çıkarınca yanda menü gelmiyor ne yapmam lazım yada 4.1.2 de gelmiyormu bu menü?

Geliyor !
    "Ayarlar - S Kalem - Kalem çıkarma sonrası seçenekler - Kısayollar araç çubuğu" işaretleyin,tamamdır.

çok denedim olmuyor
  • 3 Aydır bu cihazı kullanıyorum...
    Şu ana kadar şikayet edebileceiğim birşey çıkmadı.

Eklemek istiyorum. iPad kullanmış biriiyim.

Bu cihazı almamın nedeni resim bölümü mezunuyum ve mesleğim de görsellik üstüne. Kalemi bile bana diğer tabletllere tercih etmeme yetti..

Öyle marka savunucusu değilim. Ancak açık kaynak programları benim için her zaman bir adım öndedir (seçenek olarak)

Tableti alana kadar bütün teknoloji mağzalarında S Pen i kurcaladım ve beni derinden vuran

(bir WACOM kullanıcısı olarak) Kalemin basınç hassasiyetinin olmasıydı...

Tablet kedinlikle iyi şüphesi olanlar hiç şüphe etmesin...

Sıra geldi soruma...

Bildiğiniz çizilmeyen bir ekran koruyucu var mı?

Bir de ekran koruyucusu kullanmayan var mı? Kullanılmadığında kalem camı çok çiziyor mu gerçekten?

• quote:

Orijinalden alıntı: ScorpioRaptor

3 Aydır bu cihazı kullanıyorum...
    Şu ana kadar şikayet edebileceiğim birşey çıkmadı.

Eklemek istiyorum. iPad kullanmış biriiyim.

Bu cihazı almamın nedeni resim bölümü mezunuyum ve mesleğim de görsellik üstüne. Kalemi bile bana diğer tabletllere tercih etmeme yetti..

Öyle marka savunucusu değilim. Ancak açık kaynak programları benim için her zaman bir adım öndedir (seçenek olarak)

Tableti alana kadar bütün teknoloji mağzalarında S Pen i kurcaladım ve beni derinden vuran

(bir WACOM kullanıcısı olarak) Kalemin basınç hassasiyetinin olmasıydı...

Tablet kedinlikle iyi şüphesi olanlar hiç şüphe etmesin...

Sıra geldi soruma...

Bildiğiniz çizilmeyen bir ekran koruyucu var mı?

Bir de ekran koruyucusu kullanmayan var mı? Kullanılmadığında kalem camı çok çiziyor mu gerçekten?

Ben kullanmiyorum. Biraz fazla kir tutuyor ekran. Ekran filmi kullananlardan ozellikle spen konusunda sikayet edenlerin mesajlarini okumustum. Kullanmayi dusunmuyorum.

• 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.