Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] (267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.696
Cevap
86
Favori
473.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ordeniz kardeş verdiğin bilgiler için çok teşekkür ediyorum. All share ile kablosuz izlendiği için kafamda acaba canlı yayın veya diziler donmadan takılmadan izlenebilir mi diye soru işareti vardı. Sonuçta bu aparatın fiyatıda az değil. Öbür türlü HDMI çevirici almayı düşünüyordum. Ama donmadan seyredilir diyorsun bende all share aparatı almaya karar verdim. Ekran koruyucu olmadan kullanılırsa bir süre sonra parmak izlerinden dolayı kirlenmezmi acaba. Malum bu tableti çocuklarda kullanacak. Bundan dolayı kirlenip ekran hassasiyeti düşer mi diye düşünüyorum. Verdiğin bilgiler için saol.
  • Arkadaşlar kusura bakmayın , android tablet deneyimim daha yeni. Asphalt, Most wanted gibi ücretli oyunları nereden beleşe indirebilirz. Bu arada bu oyunların virüslü olma ihtimali var mı ?
  • gaziteknik kullanıcısına yanıt
    HDMI aparatı bende çalışmadı,boşa para verdik yani.Ekran kirliliği evet kaçınılmaz.Ama ekran koruyucu olunca da spen hassasiyeti biraz şüpheli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

HDMI aparatı bende çalışmadı,boşa para verdik yani.Ekran kirliliği evet kaçınılmaz.Ama ekran koruyucu olunca da spen hassasiyeti biraz şüpheli.

Hocam yarın gidip all share aparatı alacağım , umarım bende de sorunsuz çalışır. Bu arada ekrandaki kiri tablet kapalıyken ıslak mendil ile silsek ekrana zarar verirmi acaba. Siz kirlenen ekranı nasıl temizliyorsunuz. Birde benim çocuk için most wanted, asphalt gibi oyunları hangi siteden yükleyebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • teknosada alınma garantili, root ve romlu tlfn olarak kullanılabilen tabletimi note 2 ile takas etmeyi düşünüyorum.İlgilenen olursa pm atsın.

cihazın hiçbir sorunu yok.kulaklığı,yedek uçları,herşey sıfır. cihaz sadece kullanıldı not alma amacıyla.İstanbul içi elden olabilir.
  • gaziteknik kullanıcısına yanıt
    HDMI aparatı bende çalışmadı derken kablolu olanı çalışmadı;kablosuz çalışıyor.Islak mendil kullanmayın bence,hafif nemli bir bez,ya da gözlük mendilleri işinizi görür.
    apkdownloads.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

HDMI aparatı bende çalışmadı derken kablolu olanı çalışmadı;kablosuz çalışıyor.Islak mendil kullanmayın bence,hafif nemli bir bez,ya da gözlük mendilleri işinizi görür.
    apkdownloads.com

hocam verdiğin bilgiler için teşekkürler, apkdownloads.com sitesinden direkt tablete mi indirmek gerek yoksa bilgisayara indirip oradan tablete atıp çalışıtırmak mı daha iyi....
  • Hocam apkdownload sitesinden most wantedı buldum ve o sayfayı açtım. Karşıma Name: NFS-MWv1.0.46apkdownloads.com.apk , 12.06 MB boyutunda bu dosya geldi. Bu dosyayı indirdikten sonra oyunu nasıl indirip kuracağım , yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaziteknik

Hocam apkdownload sitesinden most wantedı buldum ve o sayfayı açtım. Karşıma Name: NFS-MWv1.0.46apkdownloads.com.apk , 12.06 MB boyutunda bu dosya geldi. Bu dosyayı indirdikten sonra oyunu nasıl indirip kuracağım , yardımcı olursanız sevinirim.

apk ile beraber bir data dosyası olması lazım ayrıca. onuda indirmen gerekiyor. apk dosyasını tablete at. çalıştır kurulsun. data dosyasınıda uygun olan yere at.(indirdiğin sitede nereye atman gerektiği yazar genelde.)
    daha sonra oyunu aç oyna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mss3561

quote:

Orijinalden alıntı: gaziteknik

Hocam apkdownload sitesinden most wantedı buldum ve o sayfayı açtım. Karşıma Name: NFS-MWv1.0.46apkdownloads.com.apk , 12.06 MB boyutunda bu dosya geldi. Bu dosyayı indirdikten sonra oyunu nasıl indirip kuracağım , yardımcı olursanız sevinirim.

apk ile beraber bir data dosyası olması lazım ayrıca. onuda indirmen gerekiyor. apk dosyasını tablete at. çalıştır kurulsun. data dosyasınıda uygun olan yere at.(indirdiğin sitede nereye atman gerektiği yazar genelde.)
    daha sonra oyunu aç oyna.

Aslında daha kolayı var tablette direk apk yazanı indir sonra dosyalarımdan download a gel apk dosyasının üstüne bas sonra kur seçeneği gelicek kur de o data dosyalarını kendi indirir ben çoğunda öyle yaptım.Ama datayıda indirmek istersen obb gibi bir dosyaya atman gerekiyordu sanırım
  • Bizim tablete uyumlu otg kabloları varmı varsa internet üzerinden bir link verirmisiniz.Bide Dns ayarlarını nerden değiştiriyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar çok teiz, pasaport kayıtlı n8000 tabletimi daha mobil olmam gerektiğinden note 2 almak için satıyorum. İlgilenen arkadaşlar ilan linki:http://www.sanalpazar.com/Samsung-Galaxy-Note-10.1-N8000-3g-telefon__isp10299960

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam verdiğiniz cevaplar için çok teşekkürler, anladığım kadarıyla apk dosyasını indirip sonra onu açıyoruz. Asphalt7'nin apk dosyasını indirip açtım, 654 MB indirme yapacağını söyledi oyunu kurmak için. Tableti kapatmam gerektiği için yüklemeyi başlatmadım , daha sonra yapacağım.
    Klavye ingilizce bunun için tuşun üzerinde elimi basılı tutsamda bazı harfler mesela ı harfi çıkmıyor. Klavyeyi türkçe nasıl yapabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • süper tablet..879 tl ye 12 taksitle aldım..çok memnnum..lakin nova ya da dead trigger gibi işlemciye fazla yüklenen oyunlarda arka kapak çok ısınıyor ve önden ekrana da hafif ısı veriyor.. ben oyunlara ağırlık veririm..öyle ki arka kapakta aldığımın üzerinden daha on gün geçmeden yüksek ihtimalle ısıdan kaynaklanan hafif bombecikler oluşmuştu bile.gidip samsung store de sabahtan akşama kadar çalışan bir örneğe baktım arka kapakda benim cihazdaki gibi hiçbirşey yoktu...deformasyonlar sadece yandan yatay açıyla bakıldığında belli oluyor.. samsung burada saçmalamış keşke arka kapağı ince bir aluminyumdan yapsalarmış... ucuz görünümlü plastiğin soğutmaya da katkısı yok.. yine de 1300-1500 tl lik xperia tablet z nin arka kapağından çok daha şık bence :D
  • Benim soru önceki sayfada kaldı , güme gitmesin diye tekrar yazıyorum " Hocam verdiğiniz cevaplar için çok teşekkürler, anladığım kadarıyla apk dosyasını indirip sonra onu açıyoruz. Asphalt7'nin apk dosyasını indirip açtım, 654 MB indirme yapacağını söyledi oyunu kurmak için. Tableti kapatmam gerektiği için yüklemeyi başlatmadım , daha sonra yapacağım.
    Klavye ingilizce bunun için tuşun üzerinde elimi basılı tutsamda bazı harfler mesela ı harfi çıkmıyor. Klavyeyi türkçe nasıl yapabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim."
    Bu arada scoupman arkadaş aylardır her çeşit marka ve model tableti inceledim ve bu tablette karar kıldım. Arka kapakları aliminyum veya çeşitli metal alaşımlardan yapılmış kapaklı tabletler var Örnek Ainol , cube vs gibi. Bu tabletlerin arka kapakları şık ve sağlam fakat metal arka kapak wifi bağlantısını zayıflatıyor. Bence arka kapağın plastik olması daha iyi.
  • http://www.youtube.com/watch?v=PUyI74c0DhE

içini merak edenler için....
  • merhaba arkadaşlar, tabletlerden pek anlamadığım için birde size danışmak istedim. az önce kardeşim için 900 tl.'ye "SAMSUNG N8010 GALAXY NOTE 10.1 WHITE TABLET PC" siparişinde bulundum, nasıl sizce iyimidir. 1000 tl. geçmemek kaydıyla önerebileceğiniz başka bir model varsa yol yakınken siparişimi değiştirebilirim. teşekkürler.
  • Merhaba arkadaşlar.
    Bende artık bir note 10.1 8010 kullanıcıs olarak aranıza katıldım.
    Dün elime aldım cihazı, öncesindende detaylarıyla araştırmıştım.
    Aynı zamanda bir ipad kullanıcısı olarak iki ürünü karşılaştırdığımda her ikisininde kendine göre iyi olduğu tarafları var diyebilirim.
    Detaylı karşılaştırma ve izlenimlerimi orta vadede paylaşacağım inşallah.

Dün uğraştım ancak el yazısını normal yazıya çeviren özelliğe ulaşamadım hiç. (s-note ve office programlarında denedim)
    Netten kontrol ettim ancak bulamadım. Bilen bir arkadaş yardım edebilirmi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoupman

süper tablet..879 tl ye 12 taksitle aldım..çok memnnum..lakin nova ya da dead trigger gibi işlemciye fazla yüklenen oyunlarda arka kapak çok ısınıyor ve önden ekrana da hafif ısı veriyor.. ben oyunlara ağırlık veririm..öyle ki arka kapakta aldığımın üzerinden daha on gün geçmeden yüksek ihtimalle ısıdan kaynaklanan hafif bombecikler oluşmuştu bile.gidip samsung store de sabahtan akşama kadar çalışan bir örneğe baktım arka kapakda benim cihazdaki gibi hiçbirşey yoktu...deformasyonlar sadece yandan yatay açıyla bakıldığında belli oluyor.. samsung burada saçmalamış keşke arka kapağı ince bir aluminyumdan yapsalarmış... ucuz görünümlü plastiğin soğutmaya da katkısı yok.. yine de 1300-1500 tl lik xperia tablet z nin arka kapağından çok daha şık bence :D

Alüminyum olunca cihazın gps ve wifi çekişi düşüyor metal olduğundan plastikte böyle bir problem yok. Asus benzer mantıkla arkasını metal olarak çıkardı tranformer tabletlerin sonra gps çalışmadı.
  • Ayarlar sekmesinde kişisel basliginin altında "dil - giriş" var ordan dili değiştirebilirsiniz.
    El yazısı ile yazmak içinde tuş takımında "T" işaretine basılı tutunca Işlediği seçenek çıkar. Ama önce ayarlardan türkçe dilini ayarlayınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.