Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (488. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son güncelleme ile samsung klavyeye pano özelliği gelmiş. One ui'da olup one ui core'da bulunmayan ve açıkçası eksikliğini hissettiğim bir özellikti, çok iyi oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasada daha M51 satılmıyor galiba. Hepsiburada satışı bırakınca fiyatlar 6000 TL civarlarına dayanmış. Belki de Samsung üretimi durdurdu ama yazık oldu bence. Yerine böyle telefon gelmedi henüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kotrimoksazol

Son güncelleme ile samsung klavyeye pano özelliği gelmiş. One ui'da olup one ui core'da bulunmayan ve açıkçası eksikliğini hissettiğim bir özellikti, çok iyi oldu

hocam bu pano özelliği dediğiniz nedir ? ben microsoft swiftkey kullanıyorum bir iki sevmediğim özellik olmuştu normal samsung klavyesinde ancak şu an hatırlayamıyorum. teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cnrps

hocam bu pano özelliği dediğiniz nedir ? ben microsoft swiftkey kullanıyorum bir iki sevmediğim özellik olmuştu normal samsung klavyesinde ancak şu an hatırlayamıyorum. teşekkürler.

Alıntıları Göster

SwiftKey'de kullandığımız pano özelliğinin aynısı.

SwiftKey'den başka klavye kullanamıyorum, süper akıllı bir kalvye. Samsung dahil diğer klavyeler yazdıklarımızı öğrenemiyor, tahminde bulunamıyor. SwiftKey ise neredeyse cümle kuracak kadar tahmin ediyor.

• celebic kullanıcısına yanıt
    Swiftkey yüzyılın icadı gibi bir şey gözüm kapalı cümle yazabiliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeljko Obradovic

Swiftkey yüzyılın icadı gibi bir şey gözüm kapalı cümle yazabiliyorum.

Aynen...

Swiftkey ile hatalı yazı yazma şansınız yok. Klavyenin inanılmaz bir yapay zekası var, kelime değil neredeyse cümle tahmin ediyor. Microsoft bu yüzden satın aldı.

Swiftkey hesabı da oluşturduğum için aynı hesapla başka telefona geçsem veri tabanı da yeni telefona taşınıyor.

• celebic kullanıcısına yanıt
    Ben sadece temasını sevmiyordum samsung teması ayarladım swiftkeye. Gece siyah gündüz beyaz tam istediğim gibi harika oldu.

• babama almıştım bu cihazı, karaborsaya düşmüş, eksikleri çok ama fp kralı batarya yüzünden

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

SwiftKey'de kullandığımız pano özelliğinin aynısı.

SwiftKey'den başka klavye kullanamıyorum, süper akıllı bir kalvye. Samsung dahil diğer klavyeler yazdıklarımızı öğrenemiyor, tahminde bulunamıyor. SwiftKey ise neredeyse cümle kuracak kadar tahmin ediyor.

Alıntıları Göster

Aynen katılıyorum.

• Geçen sene Türkiye'ye geldikten hemen sonralarında aldım. Şu an bir baktım o fiyat ne öyle. Ben aldığımda 3500 TL'idi ne olmuş şimdi. Ama aldığıma memnunum gayet güzel bir telefon. Normal de başka bir forumda incelememde var ama buraya da yollasam sıkıntı olup olmayacağını bilemediğimden yollamak istemedim. Ama kullandığım memmunum onu diyebilirim. Pili gayet iyi götürüyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar telefona 620 mb'lık güncelleme geldi yapmamı önerir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ItsAtakan24

Geçen sene Türkiye'ye geldikten hemen sonralarında aldım. Şu an bir baktım o fiyat ne öyle. Ben aldığımda 3500 TL'idi ne olmuş şimdi. Ama aldığıma memnunum gayet güzel bir telefon. Normal de başka bir forumda incelememde var ama buraya da yollasam sıkıntı olup olmayacağını bilemediğimden yollamak istemedim. Ama kullandığım memmunum onu diyebilirim. Pili gayet iyi götürüyor.
    Kendi segmentinde bence en iyi telefon. Ama dediğiniz gibi fiyatı uçtu gitti. Güzel günlerde sağlıkla kullanın.

• Son güncellemeyi yükledim.Telefon daha akıcı hale gelmiş kullanımı keyifli fakat şarj yine olumsuz etkililenmiş.Bekleme de çok şarj yiyor.Geceden sabaha %1 giderken artık %4-5 gidiyor.Umarım gün geçtikçe düzelir.

• Mr.Chesterfield kullanıcısına yanıt
    Bendede %3 yemiş herşey kapalı boşta sabaha kadar son güncelleme ile

• O kadar forumlarda youtube yorumlarında, yakın çevremde vs. herkese tavsiye ettiğim telefonun, ilk çıktığı zamanlardaki rakibi olarak gösterilen poco x3 nfc karşısında 2 kat değerlenmesi gerçekten hoş ama bu fiyat biraz abartı gibi. 6150 nedir.

Biz 3700 e buds kulaklık hediyesiyle birlikte aldık.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/588658-615620/samsung-galaxy-m51_poco-x3-nfc-128gb/

Sıfırdan almak için fiyat abartı bu fiyata tavsiye edemeyiz, arz talepten dolayı böyle olduğunu düşünüyorum. Başka bir açıklaması olamaz :)

• Her ne olursa olsun beklemede %3,4 veya 5 gitmesi oldukça anormal bu telefon için. Zaten bu cihazı alanların birçoğu bataryasından dolayı aldı.

@resitcaliskan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lexco -- 11 Ağustos 2021; 22:5:26 >
  • Son guncellemeden sonra twitchde yayın izlerken falan ekran zaman aşımına gelip uykuya dalıyor...

• Lexco kullanıcısına yanıt

Bence de anormal ama güncellemenin ilk günleri nedense böyle yapıyor sonra toparlıyor.Takip edip yazarım ne kadar tükettiğini.

• 
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.