Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (484. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun süreli pil kullanımının istatiğini tutan iyi bir program var mı?

• celikbasm kullanıcısına yanıt
    *#0228#

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Galaxy store'de birçok uygulamaya güncelleme gelmiş. Browsere, health, bixy gibi ve uygulamalara. Bunlar play store'de görünmüyor. Haberiniz olsun.

• denedim, silmiyor. sadece iki üç puan daha batarya yüzdesini düşürdü.

• Samsung ekran değişimi fiyatını 800 lira yapmış telefonunuzu iyi koruyun. Normalde telefon eskidikçe yedek parça fiyatları düşer bu telefonda tam tersi. SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] 

• sniper23 kullanıcısına yanıt

bu programı tavsiye ederim.

• ugur_Akd kullanıcısına yanıt
    Son hint surumdeyim keşke güncellemeseydim. Siz güncellediniz mi?

• holograpys H kullanıcısına yanıt

Hayır hocam ben hala kasım türkiye android 10 sürümündeyim. Bir kaç defa güncellemiştim ama son sürüme geçmeyi düşünmüyorum dönüşler kapalı olduğundan. İlla geçecek olursam da Türkiye android 11 ilk sürümüne geçerim. Tabi ileride oturur da inşallah android 11 son sürümlerine geçeriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seste "DOLBY ATMOS" u mutlaka kullanın. Mucize yaratıyor. SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cazsever -- 31 Temmuz 2021; 19:44:8 >
  • Telefonu 3.500 TL ye satarak aranızdan ayrılmış bulunmaktayım . Güzel bi deneyimdi Samsung Malesef Sosyal Medya uygulamalarında ki Fotoğraf ve Video Kalitesizliği nedeniyle İphone 8 Plus a Tekrar İOS platformuna geçiş yaptım . Bu instagram muhabbeti düzelene kadar dönmeyide düşünmüyorum . İyi kullanımlar :)

• cazsever C kullanıcısına yanıt

Kulaklık takılı olunca kullanılıyor diye biliyorum hoparlör desteklemiyordu dolby atmos

Aynen, doğru...

Hoparlörden kastınız telefonun hoparlörüyse, benim telefonun hoparlöründen hiç bir zaman beklentim olmadığı için bilemeyeceğim ama blutooth kulaklık ve bluetooth aparat ile müzik setine aktarımlarda olağan üstü netlik ve çevresel ses sunuyor. Benim hayatım "dolby atmos" öncesi ve sonrası diye ikiye ayrıldı. Seste bu fark bana çok pahalıya mâl oldu. Sistemlerimi değiştirdim. AMA DEĞER. Müzik dinleme sırasında tek dokunuşla bu fark anlaşılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cazsever -- 1 Ağustos 2021; 23:34:53 >
  • Şarja taktığımda artık ne kadar sürede dolacağını göstermiyor. Sadece şarj yüzdesini görüyorum, bunu düzeltmenin bir yolu var mı acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeljko Obradovic Z kullanıcısına yanıt
    SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

Şarj bilgilerini gösteri aç-kapa yapmayı deneyin.

• ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Denedim ama yine olmadı hocam neden olabilir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hindistan son sürüm. Uzun zamandır böyle şarj süresi almamıştım (Temiz kurulumdan sonra) .SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holograpys -- 3 Ağustos 2021; 18:47:15 >
  • holograpys H kullanıcısına yanıt

siz de bir karar verin iyi mi kötü mü diye SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] 

• Mr.Chesterfield kullanıcısına yanıt
    Telefonu sıfırladım ondan sonra böyle sonuç almaya başladım

• Arkadaslar satmak isteyen varsa m31s den m51'e gecmeyi planliyorum, ilgilenen arkadaslarin sacma fiyat teklifi vermemesini rica ederim cogunuz 3800 civarindan aldi simdi 6000k son stoklar diye abartmamin mantigi yok

• 
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.