Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.901
Cevap
145
Favori
553.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 684
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 43
  • Ortalama Mesaj Aralığı 55 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 33
  • Favoriye Eklediklerim 146
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Mr.Chesterfield (373 mesaj) Legolasx (251 mesaj) gontik (250 mesaj) Blueorcid (242 mesaj) gokmay (234 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4371 mesaj) Mobil (3382 mesaj) Mini (530 mesaj) Uygulama (1094 mesaj) (2 mesaj) (522 mesaj)
  • @
57 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]
Giriş
    2697 Mesaj
    Şu kasa rezalet ya.Telefonu kılıfından çıkardım arkadaş diyo asfaltta falan mı sürttün o ne hal.Halbuki 7 8 aydır kılıfından çıkarıp kullandığımı hatırlamıyorum.
  • Yarbay
    9921 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Chesterfield

Şu kasa rezalet ya.Telefonu kılıfından çıkardım arkadaş diyo asfaltta falan mı sürttün o ne hal.Halbuki 7 8 aydır kılıfından çıkarıp kullandığımı hatırlamıyorum.

O konuda aynı fikirdeyim. Arka kapak üfleseniz bile çiziliyor. Tamam ucuz olsun diye cam yerine plastik kullnmışlard bu kadar kalitesizde olmaz ki ? Eskiden CD'ler vardı onlardan çabuk çiziliyor.

|
    |
  • Yarbay
    9921 Mesaj

M51'den şuan geçilecek tek telefon Snapdragon işlemcili olan S20 FE modelidir. Madem telefonu değiştireceksiniz attığınız taş ürküttüğünüz kurbağaya değsin. O kadar para veremem diyorsanızda bence M51'i bozulana kadar kullanın derim. Tüm telefonlar az çok temelde aynı artık.

5G gelince 5G'li telefonla değiştirirsiniz. Zaten o zamana kadarda M51'in perti çıkar.

• Teğmen
    160 Mesaj

Çok doğru bir yorum aynen katılıyorum.Maalesef fiyatlar çok fazla arttı ve A52 veya A72 yerine en mantıklı S20FE işlemci ve diğer bir çok özelliği ile fark yaratan bir cihaz.
    |
    |
    0537 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9921 Mesaj

Bu telefonda operatörün çekim gücü çok fark ediyor. Daha iyi çeken bir operatöre geçtim şarj süresinde gözle görülür artış oldu.

• Yüzbaşı
    679 Mesaj

Acaba hangi operatörden hangisine geçiş yaptınız?
    |
    |
    0537 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    956 Mesaj

Merhaba

Daha önce tam şarj kullanım süresi 2 g 2 s gösteriyordu, şimdi 1 g 10 s gösteriyor, kullanım tarzıyla alakası var mı yoksa pil mi bozuldu acaba, böyle bir şey başına gelen var mı sizlerin cihazlarınızda ne yazıyor? 8 aylık telefonun pili bu kadar hızlı yıpranmış olabilir mi sizce?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/2c/20/26/2c2026b6cbf0873f71ec2e9baab08aea.jpeg&t=0&width=480&text=1
  • Yarbay
    4783 Mesaj

Kullanım şeklinize göre oradaki süreler değişir
    |
    |
    celikbasm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1362 Mesaj

sarj adaptörü bozulan var mı. 7-8 ay sonra önce almıştım, bozuldu bugün, çok şikayet var bu konuda,

• Yarbay
    15581 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ShibLeg

sarj adaptörü bozulan var mı. 7-8 ay sonra önce almıştım, bozuldu bugün, çok şikayet var bu konuda,

Adaptör de garanti kapsamındadır ancak servise bırakırken sizden telefon ve şarj kablosunu da isteyebilirler.

• Binbaşı
    1362 Mesaj

evet , telefonu istiyorlar yazmışlar, yollamam telefonu, onu da bozarlar, telefon sağlam.

|
    |
    celebic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    15581 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ShibLeg

evet , telefonu istiyorlar yazmışlar, yollamam telefonu, onu da bozarlar, telefon sağlam.

Tabi sizin tercihiniz, olabilir...

Hocam bu güvensizlik nereden kaynaklanıyor? Niye bozsunlar ki?

|
    |
  • Teğmen
    204 Mesaj
    Amazondan alınma tertemiz spigen kılıfımı yeni taktığım kırılmaz camıma uymadığı için uygun fiyata satıyorum ilgilenen varsa özelden yazabilir
    |
    |
  • Yüzbaşı
    956 Mesaj

pil kullanım verilerini, cihaz sıfırlamadan silmenin bir yolu var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celikbasm -- 28 Temmuz 2021; 17:34:5 >
  • Yüzbaşı
    765 Mesaj

Var hocam şu an hatırlamıyorum kodu ama adb yoluyla oluyor. S9 ana konusunda var forumda.

|
    |
    celikbasm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2697 Mesaj
    Eski güncellemeye nasıl dönüyordük bilen bir kişi salağa anlatır gibi anlatabilir mi :) Bu işlerle ilgili bilgim 0 hiç anlamam.
  • Yüzbaşı
    765 Mesaj

Hangi sürümdesiniz? 301. sayfada detaylı anlatım var.

|
    |
    Mr.Chesterfield kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2697 Mesaj

Nisan güncellemesinde.Teşekkürler bı bakayim.

|
    |
    ugur_Akd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    765 Mesaj

O zaman dönüş yapabilirsiniz hocam. Son rus ya da hint sürümündeyseniz geçemezsiniz diyecektim.

|
    |
    Mr.Chesterfield kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2697 Mesaj

Öyle mi bilmiyordum bunu teşekkür ederim.

|
    |
    ugur_Akd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.