Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (436. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] a21s ilede aynı süreleri alıyordum pil normalmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esenesen

Bendeki tüketim % 5 civarında, ama bu bile çok gibi geldi bana. Gerçi ondan kıs bundan kıs nereye kadar ? :) 1 günü fazlasıyla çıkarıyor zaten. Bulmuşken bunamanın manası yok. Gece tak şarza gündüz istediğin kadar yüklen banamısın demez, e bu da yetiversin artık :D

AOD'nin ne kadar pil tükettiğini görebileceğimiz bir yer var mı?

• xilone11 X kullanıcısına yanıt

Çıktığından beri böyle. Düzelmez.

• xxl3346 X kullanıcısına yanıt

Titreşim motorunda sorun var belli ki. Servis götürün.

• Kayrabey kullanıcısına yanıt

Tesekkurler, servise yollamak cozum olmaz ozaman Boyle kullanicaz

• ***Leopard*** kullanıcısına yanıt

Valla harika değerler. Ben güncellemeden sonra hiç bu kadar alamadım.

• Arkadaslar bu pembe ön kamera cok canimi sıktı, servise gitsem değişim para iadesi gibi bir sonuç alabilirmiyim, 5 gunluk hediye gelen bir cihaz

bırak servisi, buradaki insanlar bile pembeleşmeyi kabul etmiyor. geçende adamın biri foto koymuş, bak benim ön kameram pembe çekmiyor diyor. Ama herkes pembe çekmiş diyor, adam inatla kabul etmedi. Valla fıkra gibi, adam yakında ben görümezim derse şaşırmam. 😎

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • alpcvs A kullanıcısına yanıt

Kirmizi bir nesneyi ön ve arka kamerayla çekince cok bariz belli oluyor,derdim foto değil günde 5,6 saat online görüşme yapıyorum ve kendimi guneste yanmış gibi görmekten sinir oldum, servis anlar ama tahminim işine gelmeyecek ve anlamamazlıktan gelecek, bir deneyen oldumu acaba sizlere sorayım dedim

• Bir ara bu telefon 3.000 liralara düşer diyenler vardı. SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] Şuan telefon 3.800 olmuş.

evet deneyen ve gonderen oldu, gecmis sayfalarda vardi. telefonunuz sapa saglam deyip geri göndermis servis

• Rus veya hindistan romunda good lock uygulaması yüklenebiliyor mu? Yoksa farklı olarak sadece güvenli klasör, görüşme kaydı vb. mi var? Bilen bilgi verebilir mi? Teşekkürler

• Ben fazla elimde olmuyor tel 4 günü zorluyor bataryası harika cıdden

• Merhaba,

Doğrudan M51 ile ilgili değil ama, akıllı telefonlarınız için güvenlik yazılımı kullanıyormusunuz ?

Uzun zaman araştırdım ve en sonunda kaspersky mobile antivirus üzerinde karar kıldım. İki aydır kullanıyorum, ayda 6.99 TL ve bana göre epey iş görüyor. Bir de password Manager aldım yıllık 41 TL ( gerçi onu henüz kullanabilmeyi beceremedim :P )

O veya bu, ama mutlaka ücretli bir koruma kullanmak artık şart gibi bir şey oldu. Zira bankacılık, e-devlet, iş uygulamaları, sosyal medya, sağlık vs vs herşey bir arada ve cepte, ister istemez tedirgin oluyorum :(

Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir ? yazarsanız sevinirim.

• celebic kullanıcısına yanıt

Merhaba,

• Pil ve cihaz bakımı
    • Pil
    • Son tam şarjdan bu yana kullanım yazısının altındaki grafiğe tıklayın

Şimdi baktım yine . AOD 9 saat 47 dakikada % 2,4 harcamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esenesen -- 14 Nisan 2021; 0:39:13 >
  • Dün aklıma geldi bir müzik çalar bulayım dedim, aramalarım sonucunda ücretsiz versiyonu dahi epey iş gören ''Poweramp'' uygulamasını buldum ve memnun kaldım. İhtiyacı olanlara duyurulur :D

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

Geçenlerde de video edit uygulaması lazım olmuştu . Epey cebelleştikten sonra ''FilmoraGo'' uygulamasını bulmuştum. Epey iyi sayılır ama ücretsiz kısmında 1080 p render alamıyorsunuz haberiniz olsun

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

• MagNiFiCenCe M kullanıcısına yanıt
    Hangi ülkenin romunu yüklerseniz yükleyin GoodLock çalışmıyor,rootsuz imkansız.
    Güvenli klasör Hint romunda var, görüşme kaydı da var.
    Rus romunda görüşme kaydı ve güvenli klasör yok

• esenesen kullanıcısına yanıt
    Antivirüsleri pcde bile kullanmıyorum hocam. Günümüzde virüs falan kalmadı bizim gibi kullanıcılar için. Spesifik olarak bilgilerinizi çalmak isteyen biri yoksa şayet bence hiç gerek yok antivirüslere, hele de mobil cihazlarda.

• Her uygulamayı yüklemiyorsanız ( ne idüğü belirsiz olanlar, APK'lar vs) antivirüs gereksiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: xilone11

a21s ilede aynı süreleri alıyordum pil normalmi?

line uygulaması aşırı tüketim gerçekleştirmiş, o olmasa zaten iki katı fazla süre alınır.

• 
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.