Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (438. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.953
Cevap
124
Favori
672.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar telefonu almayı düşünüyorum bir kronik sorunu yazılımsal sorunu var mı acaba bide netflix i olan android üsürümü ile birlikte netflix sertifikasının L1 mi L3 mü yani SD mi FULL HD olduğuna bakabilirler mi rica etsem

• yasin7617 Y kullanıcısına yanıt

Netflixte sorun yok full HD izleyebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rusya ve BÜTÜN Avrupa ülkeleri D1/C2 kodlu ÜÇÜNCÜ Android 11 sürümünü aldı. Türkiye hâlâ en eski ve bug dolu, pembeleşme sorununun aynen devam ettiği ilk B7 sürümünü 1 ay geç yayınlayadursun. Türkiye ikinci güncellemeyi alırken onlar dördüncüyü alır, böyle böyle gider artık. Aynen devam Samsung Türkiye SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] 

https://samfrew.com/model/SM-M515F/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eabeloved -- 15 Nisan 2021; 11:30:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eabeloved

Rusya ve BÜTÜN Avrupa ülkeleri D1/C2 kodlu ÜÇÜNCÜ Android 11 sürümünü aldı. Türkiye hâlâ en eski ve bug dolu, pembeleşme sorununun aynen devam ettiği ilk B7 sürümünü 1 ay geç yayınlayadursun. Türkiye ikinci güncellemeyi alırken onlar dördüncüyü alır, böyle böyle gider artık. Aynen devam Samsung Türkiye   

Rus nisan güncellemesi gelsede ön kameraya bir daha baksak :)

• Arkadaş merhabalar öncelikle, telefonu yeni aldım bugün elime ulaştı fakat aklıma bir şey takıldı. power tuşuna bastığımda tiz bir çınlama sesi geliyor normal midir acaba?

• Güç tasarruf modunda Whatsapp bildirimleri nedense gelmiyor. 1 hafta önce güç tasarruf moduna aldım, 1 haftadır herhangi bir sıkıntı çıkmadı. Bugün mesajlar iletilmemeye başladı.

Hem pil tasarruf ayarlarında hem de veri kullanımı ayarlarında Whatsapp'ı istisnalara ekledim. Whatsapp Web'de sürekli bu hata ile karşılaşıyorum.

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]
    Full hd ama hdr desteği yok hala a71 de hdr desteği var.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Kontrol edebilirsen ön kamereya bak ,pembe çekme sorunu var ,hepsinde varımdır bilmem ben yaşıyorum bu sorunu ve sitede mevcut aynı sorundan muzdarip kisiler

• bazen arama yaparken bi türlü çalmıyor ve arama yapmıyor. başkasını ararken yaşıyorum denemek için şirket hattımı arıyorum onda da aynı durum. uçak moduna alıp geri kapattığımda düzeliyor. yaşayan ve düzelten var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: SelimBoyali

bazen arama yaparken bi türlü çalmıyor ve arama yapmıyor. başkasını ararken yaşıyorum denemek için şirket hattımı arıyorum onda da aynı durum. uçak moduna alıp geri kapattığımda düzeliyor. yaşayan ve düzelten var mı?

Türk Telekom kullanıyorsanız VoLTE özelliğini kapatın. Türk Telekom'un dandikliği yüzünden oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0537

Türk Telekom kullanıyorsanız VoLTE özelliğini kapatın. Türk Telekom'un dandikliği yüzünden oluyor.

Alıntıları Göster

Çok mantıklı, teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: esenesen

Yukarı doğru kaydırın altta bütün hepsi var

Doğru yere bakıyormuşum. Eşimin telefounda AOD tüketimi listeye giremeyecek kadar düşük seviyede. Listede 0,01 batarya tüketen uygulama bile var ama AOD yok. Sizin nasıl %7 tüketimden pay almış, inanılmaz. Normalde AOD batarya tüketimi son derece düşüktür.

• quote:

Orijinalden alıntı: exulsa

Bu mesaj silindi.

Hocam siz baya yanlış gelmişsiniz.SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: eabeloved

Rusya ve BÜTÜN Avrupa ülkeleri D1/C2 kodlu ÜÇÜNCÜ Android 11 sürümünü aldı. Türkiye hâlâ en eski ve bug dolu, pembeleşme sorununun aynen devam ettiği ilk B7 sürümünü 1 ay geç yayınlayadursun. Türkiye ikinci güncellemeyi alırken onlar dördüncüyü alır, böyle böyle gider artık. Aynen devam Samsung Türkiye   

c2 sürümünde pembeleşme olayı hala devam ediyor yalnız. yanlış bilgi olmasın, hindistan sürümündeyim.

• exulsa E kullanıcısına yanıt

aman hocam bizim m51in sorunları bitmedi daha bi de tv eklemeyelim SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] 

• eski bi samsung kullanıcısı olarak m51 e geçtim ancak daha samsung a bulaşmam, elin yabancıları kaçıncı güncellemeyi aldı Tr yi o kadar beklettiler bari son güncel sürümü verin adam akıllı onu kullanalım..

Apple şarj cihazı ıvır zıvır kaldırma yolunu ve 3.5 mm jack girişini kaldırmayıp adam gibi amoled ekran koyup gözlerimi kanatmasaydı samsungla filan uğraşmazdım.. sırf apk yüklemek için androidden vazgeçemiyorum ancak samsung un her ülkeye verdiği sürümde bizde kapalı olan özelliği diğer ülkelerin sürümlerinde açması gerek saçma sapan dandik exynoslu işlemcilerle bize satmaya kalkması gibi saçmalıklar sebebiyle soğudum.. m51 de snapdragon ısınmaz diye aldık zaten..

Samsung pişmanlık lafını saçma bulurdum ancak diyenlerin gerçekten bildiği varmış.. yıl olmuş 2021 adamlar 30 fps üzeri video çekme bile koyamamış .. 30 fps nedir arkadaş? 2014 model s5 im 1080 e 60 fps çekerken 720 p de bile 60 fps yok m51 de !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkhan92 -- 15 Nisan 2021; 22:50:1 >
  • celebic kullanıcısına yanıt
    Bende hiç anlamış değilim, hafiften renkli bir saat var, bir de bildirimler, ama yinede anlamsız bir yüzde. Neyseki aşırı etkilemiyor kullanım senaryomu, idare edicez 🙂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • son 11 güncellemesinden sonra bataryanın performansı uçtu. 17 saat ekran acik kalma suresi aliyorum.

• arkadaşlar telefonu android 11'e güncelleyen elimi si...

gayet rahat kullanarak 3 günde bir sarja takıyordum. güncellemeden sonra 1,5 gün zor gidiyor çıldırıcam

yarın telefonu sıfırlıcam bakalım düzelecek mi

• 
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.