Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (435. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 433434435436437
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Always on Display çok fena şarj yiyormuş. Kapatınca günlük kullanımda %20 falan fark ediyor.

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    evet odin üzerinden yükleniyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0537

Always on Display çok fena şarj yiyormuş. Kapatınca günlük kullanımda %20 falan fark ediyor.

Hocam bahsettiğiniz tüketim 1.400 mAh'a denk geliyor, emin misiniz? Nasıl ölçtünüz?

• ugur_Akd kullanıcısına yanıt

En iyi bu benim deneyimimde.

Diğerlerinde sanırım whitelist var, bazı reklamları engellemiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, uzun araştırmalar sonucu poco x3, realme 7 pro ve m51 arasında kalmıştım. M51 de karar kıldım ve eşime aldım. Neden derseniz; diğer iki telefonda arayüzde bazı sıkıntılar olduğunu okudum. İllaki m51 de de var ama en azından dedim çin telefonu değil, samsung arayüzde daha iyidir diye düşündüm, kamera ile alakalı pek bir işimiz yok, dış kapak v.s. de zaten en sağlam telefonuda alsanız hep kılıf kullanıyoruz, o yüzden onu problem etmedim. Geriye kalan arayüz ve pil den dolayı M51 aldım.

Şöyle diyim, eşim sony m5 kullanıyor 5 yıldır falan ve telefonla işi yoğun, işi gereği, günde en az bir, bazen iki kere şarj etmek zorunda kalıyordu. Online ders. V.s. Dün sabah %100 şarjdan çektik telefonu sabah 10 gibi, yine yoğun bir kullanım, telefon elden düşmüyor, + online ders v.s.1,5 saat falan, akşam 12 de baktım şarj %60,, şakamısın sen yaw dedim kendi kendime, dedim bu telefon bende 1 hafta gider -)))

Yıllardır sony kullanıyoruz ailecek, arayüz olarak sony çok iyi, buda onu aratmadı, kamera çekim modları çok hoşumuza gitti. Pil efsane. İkimizde türk Telekom kullanıyoruz, bende 1 diş onda 3 diş çekiyor- enteresan… wifi ile alakalı bir sıkıntı farketmedim. Ön kamerada kırmızı gösterme sıkıntısı biraz var, benim için problem değil, belkide renk ayarlarından ayarlanır. Kulaklıkları kulak içinden çıkabiliyor o açıdan pek beğenmedim, ama ses kalitesi çok iyi. Kendi müzik uygulaması yok sonradan indiriyorsunuz bence saçmalık, yani hafızadaki şarkıyı çal dediğinizde youtube müzik ile mi diyor? Samsung müzik gibi bir şey indirdim iş görüyor. Widget ten ana ekrana optimize et diye bir şey ekledim, ara sıra basıyorum, işe yarıyordum umarım (bilgisi olan varmı?)

Sony de istesem 4,5 g den telefonu 3g ye çekebiliyordum bunda göremedim?

Ana ekranda sağ üst köşede pilin yüzdesini göstermemesi kötü-ayarlanabilirmi bilmiyorum,

Hoparlör mono diye aklınızda bir şey olmasın, gayet yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: alpcvs

Android 11 den sonra ön kamera coştu 😘

Resmen facia SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] 

• tebrizi kullanıcısına yanıt

Buradan ayarlayabilirsiniz pil göstergesini.

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

• ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    eyvallah

• Kayrabey kullanıcısına yanıt

Merhaba Cuma günü bu cihaz hediye olarak geldi ve kurulum yaptıktan sonra güncellemeleri yaptım 3 gün içerisinde bu pembe olayını fark ettim ,bu sorun yazılımla çözülürmü servise yollamak bir çözüm olurmu

• Arkdaslar su ekran koruyucu m51 e tam uyum sağlar mı

https://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-note-20-ekran-koruyucu-film-neo-flex-hd-2-adet-afl01451-p-HBV00000YFJAY?magaza=Hepsiburada

• https://www.youtube.com/watch?v=gnZ373Rn56g&feature=youtu.be

Arkadaşlar videodaki vatandaş M51 e bu goodlock un uygulamalarını yüklüyor da biz yükleyemiyoruz denedim hepsini adım adım c(: ama cıxs olmadığını biliyorum ama adamlar yapıyor fikri olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: IhtiyaR87

Arkdaslar su ekran koruyucu m51 e tam uyum sağlar mı

https://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-note-20-ekran-koruyucu-film-neo-flex-hd-2-adet-afl01451-p-HBV00000YFJAY?magaza=Hepsiburada

Benimde aklımdan geçiyordu ama uyum sorunu muamma olduğu için alttaki ürünü sipariş ettim yorumlar hep olumlu bakalım nasıl çıkacak.

Samsung Galaxy M51 Tam Kaplayan Kavisli 5D Ekran Koruyucu 39,90 TL yerine 29,90 TL

https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/samsung-galaxy-m51-tam-kaplayan-kavisli-5d-ekran-koruyucu-P426957908

• quote:

Orijinalden alıntı: otosinan

Benimde aklımdan geçiyordu ama uyum sorunu muamma olduğu için alttaki ürünü sipariş ettim yorumlar hep olumlu bakalım nasıl çıkacak.

Samsung Galaxy M51 Tam Kaplayan Kavisli 5D Ekran Koruyucu 39,90 TL yerine 29,90 TL

https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/samsung-galaxy-m51-tam-kaplayan-kavisli-5d-ekran-koruyucu-P426957908

Alıntıları Göster

Ben aldım dedıgım urunu ıns tam kaplar yoksa sıctık 80 tl cope gıdecek

• IhtiyaR87 I kullanıcısına yanıt
    Hocam sormustunuz daha once bizzat kullanıyorum. Bi arkadaş daha kullanıyordu bunu. Uyumlu

• IhtiyaR87 I kullanıcısına yanıt

Hocam sen toptan mı aldın. Kaç tane m51 var sende. Valla bende iade ile uğraşmak istemiyorum inşallah yalan olmayız. Ama bugün şirinevlerde bir telefoncuda telefonu tam kaplayan siyah kenarlı cam film buldum 40 dan 30 a bırakmadı bende tavrını sevmediğim için almadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otosinan -- 12 Nisan 2021; 23:47:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

m51 de güvenli klasör yok

kullanmıyorsanız önemli değil

ben şahsen kullanıyorum önem veriyorum sırf bu yüzden m51 alamadım

Alıntıları Göster

M51'de güvenli klasör var ve aktif olarak kullanıyorum tabi hindistan rom'unda...

• quote:

Orijinalden alıntı: BeyEfendi7

M51'de güvenli klasör var ve aktif olarak kullanıyorum tabi hindistan rom'unda...

Alıntıları Göster

rom yüklemeyi bilmiyorum maalesef benim için zor

• Mrb arkadaşlar benim telefonda bazen yazı yazarken vs... dokunma titreşimi kendi kendine iptal oluyor o sırada arama vs... geldiğinde de titreşim çalışmıyor. Sonrasında telefonu salladığımda ya da bir süre beklediğimde çalışmaya başlıyor. Güncellemeden öncede vardı bu sorun... sizce donanımsal mı yazılımsal mı bu sorunu ? *#0*# menüsünden vibration testi yaptığımda da titreşim ara ara kesiliyor telefonu sallıyorum düzeliyor. Cihaz daha 2 aylık hiç darbe almadı, düşmedi...

• celebic kullanıcısına yanıt

Bendeki tüketim % 5 civarında, ama bu bile çok gibi geldi bana. Gerçi ondan kıs bundan kıs nereye kadar ? :) 1 günü fazlasıyla çıkarıyor zaten. Bulmuşken bunamanın manası yok. Gece tak şarza gündüz istediğin kadar yüklen banamısın demez, e bu da yetiversin artık :D

• tebrizi kullanıcısına yanıt
    SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 433434435436437
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.