Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
674.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: banamusadeozaman

Aletten alete bu kadar değişim olamayacağına göre, bence cihazların şarj kullanamı istisnalar hariç hemen hemen aynı kalıyor, kullanıcıların gözlemleri de inanmak istedikleri şeylere göre şekilleniyor

Kesinlikle...

Batarya ve ekran süresi hakkında yorumları çıkarsak 430 sayfadan geriye 30 sayfa kalmaz. İnsan foruma girmek istemiyor bu yüzden.

• Odin üzerinden hindistan 11 sürümü yükledim
    Ne takılma nede şarj problemi yaşadım
    Gayet memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 007messi -- 7 Nisan 2021; 10:29:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevrans

Arkadaşlar 11 sürümde batarya çok daha iyi gidiyor farkettinizmi

%15 şarj kala yaklaşık 15 saat ekran süresi alırken aynı kullanımla yaklaşık 19 saat ekran süresi aldım. katılıyorum buna.

• Merhabalar. Ben de 4-5 aydır m51 kullanıyorum. Tek memnun olmadığım konu telefonun titreşimi. Bundan önceki telefonum s9 da titreşim modelleri ve gücü çok iyiydi malesef m51 in titreşim motoru kalitesiz sanıyorum.

• Genelde güncellemeden sonra 4-5 gün güncellemenin adapte olmasını bekleyin deniyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar yeni güncellemeyi benden baska seven oldu mu?
    Gorsel degisimler cok hosuma gitti. Telefonu aldigimdan beri boyle degisiklikler yapiyorlar, degisim iyidir. 😅

• Telefonu aldığımdan beri hiçbir güncellemeyi yapmadım , Herhangi bir bug vb sorun yaşaydım Android 11 e geçebilirdim ama şuanlık geçiş nedeni görmüyorum edge panel bildirim şeysi çift dokunuş kapama o kadar mühim olmadığı için güncellemedim şuanlık ileride farklı şeyler olursa güncellemeyi düşünüyorum bende

• Siceyy kullanıcısına yanıt
    + 1

• m51 düz beyaz kılıf arıyorum ama bulamadım şeffaf kullanıyorum sarardı epey.

• quote:

Orijinalden alıntı: Provezza.

m51 düz beyaz kılıf arıyorum ama bulamadım şeffaf kullanıyorum sarardı epey.

Evet aksesuar desteği çok az bende şikayetçiyim. Piyasada düzgün bir kılıf yok. 3-4 tane model var tüm satıcılar onları satıyor.

• Bu kılıftan kullanan var mıdır

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-m51-kilif-deri-gorunumlu-auto-focus-silikon-cam-P464014245

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • (com.samsung.android.uds:2290:9901:7d4922ef008)

Cihaz Bakımı ...
    Ultra veri tasarrufu ...

hata kodu devam eden varmı ? Android 11

• quote:

Orijinalden alıntı: auafina47

Bu kılıftan kullanan var mıdır

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-m51-kilif-deri-gorunumlu-auto-focus-silikon-cam-P464014245

Kullanıyorum kalın bir kılıf.

• cihaz ısıınıyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: DrUltiva

cihaz ısıınıyor mu

şarj harici hayır

• Arkadaşlar merhaba cihazı yeni aldık ama google chorome güncellenmiyo bi türlü playden bide android sistem webview varmıdır bi çözümü yardımcı olun

• quote:

Orijinalden alıntı: akceyavuz

Arkadaşlar merhaba cihazı yeni aldık ama google chorome güncellenmiyo bi türlü playden bide android sistem webview varmıdır bi çözümü yardımcı olun

ilk başta öyle oluyor. birkaç saat içinde yeniden deneyin, sorun kalmayacaktır.

• Android 11 den sonra ön kamera coştu 😘

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

• Ben bu telefondan sıkıldım. Babama vericem. Bütçeyi de 5000 yaptım ama alacak telefon yok. A72 var sadece. Gereksiz pahalı. Xiaomi mi 10t çok beğendim ama amoled koymamaları ve a72'ye göre kıyaslarsak ois olmaması eksik olmuş.

M51 alıp pişman olan varsa emin olun piyasada alacak daha iyi telefon hala yok o fiyatlara.

• 
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.