Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (430. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
674.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android 10 nasıl geçerim telefonu sıfırlasam olur mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bişeyide düzgün yap be samsung, kaç yıldır almıyordum yeminimi bozdum aldım gene küfrettircek bu gidişle. Yapacağınız güncellemeye sizin....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nesi sorunlu yahu güncellemenin?

Ne bir ısınma, ne bir batarya sorunu var.

• Blueorcid B kullanıcısına yanıt

Sıfırlayınca olmaz

• arkadaşlar telefonu 2 gün önce android 11'e güncelledim ve pil performansında gözle görülür bir düşüş var. gerçekten çok pişmanım. keşke güncellemeseydim. ben bu telefonu pili için aldım ve bir güncellemeyle her şeyi mahvettiler. garantisini bozmadan android 10'a dönmenin bir yolu var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usaglam -- 6 Nisan 2021; 18:20:41 >
  • ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Durup dururken ısınmış halde buldum

• Arkadaşlar eğer bir sıkıntı yaşadıysanız temiz kurulum yapın
    Konuyu sürekli takip ediyorum 10 kişinin 5'i memnun 5'i değil
    Eğer sıfırdan temiz kurulum yapıldığı halde hala sıkıntı varsa o zaman güncelleme sorunlu demektir

s10 plus kullanıyorum güncelleme ilk geldiğinde yaptıktan sonra pil ömrü azalmıştı temiz kurulumdan sonra pil Android ondan bile ihale geldi

• Temiz kurulum önbellek temizlik felan herşey yapıldı gözle görülür hem performans hem batarya düşüsü var işte niye yalan söyleyelim durduk yere, olmamış yapamamışlar işte

• Telefonun yan sanayi bataryaları satışa çıkmış. 100 liraya satılıyor. Burada soranlar vardı. Ancak 2 seneden önce batarya kolay kolay ölmez. Zaten garanti var bir sorun olursa değişim yapar.

• tam1marjinal T kullanıcısına yanıt
    Ben size yalan söylüyorsunuz demedim ki hocam
    Birçok kişi temiz kurulum yapıp yapmadığını belirtmemiş ondan yazdım

Temiz kurulumdan sonra da aynı sorunlar devam ediyor ise şu an için güncelleme tam stabil değildir
    Zaten ilk sürüm olduğu için illa kim hata problem olacaktır
    Birkaç düzeltme güncellemesi sonrasında stabil hale gelir

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Temiz kurulumdan kastınız nedir?Önce telefona format atıp sonra mı güncelleme yapmak?Hakim değilim konuya o yüzden sordum

• alpaslan87 A kullanıcısına yanıt
    Güncelledikten sonra format atmak demek

• SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

11saat 40dk ekran süresi ve daha %40 şarjım var. Performans düşüşü genel değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Andy Larkin

11saat 40dk ekran süresi ve daha %40 şarjım var. Performans düşüşü genel değil.

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

Var bi sıkıntı ya güncellemeden önce böyle değildi. yüzde 32 şarj mı gider instada 2 saat 23 dk da

• NickBalthazar N kullanıcısına yanıt
    Instagram,Whatsapp, Facebook,Facebook Messenger gibi Facebook Inc'e ait uygulamalar Android cihazlarda Facebook Services uygulamasına bağlıdırlar. Arka planda veri topladığı için pili çok yerler.

• Arkadaşlar 11 sürümde batarya çok daha iyi gidiyor farkettinizmi

• quote:

Orijinalden alıntı: NickBalthazar

Var bi sıkıntı ya güncellemeden önce böyle değildi. yüzde 32 şarj mı gider instada 2 saat 23 dk da

Alıntıları Göster
    SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

Hocam günü boyle kapattim. Sizde bir problem var 2saat40dk insta bsnde yuzde 13yemiş.14saat ekran süresini telefonu aldigimdan beri stabil bir şekilde aliyorum ben. Yüzde 0 i deneyecek olsam rahat 16saate cikarım.

Konum bluetooth nfc AOD gibi seyleri surekli acik bırakıyor olabilir misiniz? Parlaklik da yuksek mi kullanıyorsunuz acaba

• Android 11 e geçtikten sonra batarya perfonmasında cok ciddi düsüs var. Rezalet

• Bir tespit yapayım...

2012 yılından beri Android telefon kullanırım ve kullandığım telefonun forum başlıklarını takip ederim.

Her büyük güncellemeden sonra kullanıcıların yarısı güncelleme ile birlikte bataryadan şikayetçi diğer yarısı ise memnun. Bu hiç şaşmaz...

• celebic kullanıcısına yanıt
    Aletten alete bu kadar değişim olamayacağına göre, bence cihazların şarj kullanamı istisnalar hariç hemen hemen aynı kalıyor, kullanıcıların gözlemleri de inanmak istedikleri şeylere göre şekilleniyor

• 
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.