Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (432. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.953
Cevap
124
Favori
672.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu da düzeldi diyenlere gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holograpys -- 9 Nisan 2021; 13:5:6 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • holograpys H kullanıcısına yanıt

Android 11'den sonra düzeldi diye kimse yazmadı. ....C2 sürümü ile kameradaki pembeleşme sorununun düzeldiği yönünde mesajlar atıldı. ....C2 sürümü geldikten sonra denememiz lazım.

• Tek sorun ön kamera pembeleşme değil. Arka kamera da kırmızıları çok net çekemiyor bence. Biraz soluk.

• sata90 S kullanıcısına yanıt

Konuyu takip etmediğiniz belli oluyor. Yaklaşık 1 aydır hindistan sürümündeyim C2 geldiğinde bi arkadaş ıslarla düzeldiğini yazmıştı uzun uzun. Ben de bir umudunuz olmasın hayal kırıklığı yaşarsınız demiştim. Şuan C2 sürümündeyim bu arada sorun hala devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holograpys -- 9 Nisan 2021; 20:5:49 >
  • Arkadaşlar Kılıf tavsiye etmek isteyen var mı?
    20-30-40 tl civarları, malzemesi sağlıklı olan ve memnun olduğunuz
  • Farmakeus kullanıcısına yanıt
    Çok bir seçenek yok ama zore marka kılıf var. Kullanıyorum. Güzel bence.

https://www.kilifplus.com/samsung-galaxy-m51-kilif-karbon-serisi-mat-fiber-silikon-kapak-siyah-19593

• web programcısı kullanıcısına yanıt

Yok hocam kapattığım halde yine yaptı. Sanırım devre dışı bıraktığım bir uygulamadan bildirim geliyor yada başka bir uygulama tetikliyor. Anlık bildirim gelip gidiyor sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: holograpys

Konuyu takip etmediğiniz belli oluyor. Yaklaşık 1 aydır hindistan sürümündeyim C2 geldiğinde bi arkadaş ıslarla düzeldiğini yazmıştı uzun uzun. Ben de bir umudunuz olmasın hayal kırıklığı yaşarsınız demiştim. Şuan C2 sürümündeyim bu arada sorun hala devam ediyor.

Sizin c2 sürümünde olduğunuzu bilmiyordum. Anlaşılan samsung bu sorunu düzeltmeyecek. Hindistan'da falan tepkiler gelmiyor mu duruma, Samsung neden bu kadar rahat hayret verici bir durum.

• Arkadaşlar selamlar.

m51 , m31s , m21 arasında kaldım. Aralarında fiyat farkı epey fazla. Şuan iphone 7 kullanıyorum . Açıkcası bu telefonun üstünde bir telefon istiyorum. Hangisini tavsiye edersiniz ? Telefonda oyun oynamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇağrıAktaş

Arkadaşlar selamlar.

m51 , m31s , m21 arasında kaldım. Aralarında fiyat farkı epey fazla. Şuan iphone 7 kullanıyorum . Açıkcası bu telefonun üstünde bir telefon istiyorum. Hangisini tavsiye edersiniz ? Telefonda oyun oynamıyorum.

Diğer saydıklarınızı bilmiyorum ama iPhone 7'den M51'e geçtim memnunum. Genel bazı sorunları okursanız mesajlarda çok geriye gitmeden göreceksiniz. iPhone 7'den sonra ekran şarj ve hız konusunda epey tatmin etti beni.

• teşekkürler uğur .

genel sorun olarak anladıklarım kamera pembeleşme sorunu başka da bir soruna rastlamadım.

• Arkadaşlar yeni zamanda telefon alanların telefonları one ui kaç ile geldi?

• freqX kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Hangi telefona gitti isem hepsinde can sıkıcı bir eksiklik, şikayet vardı. Evet m51 harika bir telefon değil ama en azından fiyatının hakkını veriyor.

• ÇağrıAktaş Ç kullanıcısına yanıt

Evet genellikle sorunlar bunlar ve bazı kullanıcılar da bataryanın 7000 mAh olarak hakkıyla çalışmadığını söylüyorlar onu da göz önünde bulundurun. Bana soracak olursanız; batarya kasım güncellemesiyle biraz az ekran süresi vermeye başladı gibi ama aksini düşünenler de var.

• sata90 S kullanıcısına yanıt

Hintlilerin bde bulunduğu bi telegram grubundayım. Hintliler bayağı bir tepki gösteriyor. Ama düzeltme geleceğini sanmıyorum artık. Samsung bu telefon icin feedbacklere pek dikkat etmiyor sanırım. Kameranın dışında ayrıca klasör geçişlerinde takılmalar, dosya yöneticisindeki laglanmalar da mevcut ancak çoğu kişi fark etmemiştir bile.

• SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

Telefonun arka kapağı çok kalitesiz. Burayı okuyup almayı düşünenlere önerim mutlaka beyaz renk alsınlar. Beyaz kapak çizikleri, siyah kadar belli etmiyor.

• Bir yakınımın telefonu M31 onda da ön kamera pembeleşme sorunu var sanırım M serisinde kronik bu sorun.

• Benim telefonda kamerada pembeleşme vb bir sorun yok oldukça memnundum taa ki belgelerin fotoğrafını çekene kadar.
    Odaklama da bir sorun var, belgelerdeki yazılar çok bulanık çekiyor.
    Odaklanamıyor yazılara.
    İPhone da ekrana tıklayınca hemen odaklanırdı, bunda öyle bir şey yok, çok fazla belge fotoğrafı çekiyorum işim gereği, bu telefonla belge çekmek tam bir işkence.
    Aynı sorunla karşılaşan, çözümü bilen var mıdır?

• Beetleguese kullanıcısına yanıt
    ois hocam onun çözümü. Ama m51 de ois yok maalesef. Amiral telefonlar dışında ois koymuyorlar artık maalesef.

• Beetleguese kullanıcısına yanıt

Bende belge için çok foto çekerim. Microsoft lensle düzenlerim odaklamada sıkıntı yaşamıyorum acaba sizin ortam ışığından kaynaklanıyor olmasın

• 
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.