Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

s10 serisi destekliyor da, bunda desteklemiyor mu?

ben de bilmiyorum.

one ui 3.0'a ilişkin olduğu için, ilişkili olabilir diye düşündüm.

onun için paylaştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Windows 11

Arkadaşlar merhaba Good Lock uygulamasına, OneUI 3.0 / Android 11 desteği geldi.

https://www.sammobile.com/news/good-lock-modules-one-ui-3-0-updates//

Good Lock uygulamaları sadece S serisinde çalışır.

• UnicornKnight kullanıcısına yanıt

Denemek lazım aslında bunu.

• Sadece s serisi destekliyormuş.

• One UI 2 destekli olanların büyük bir kısmının A ve M serilerinde çalıştığına dair 2020 tarihli güncele yakın videolar var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnicornKnight -- 21 Ocak 2021; 0:0:58 >
  • Mr.Chesterfield kullanıcısına yanıt
    Dostum ben genel olarak dedim senin mesajını görmedim bile. %20 kala 12 13 saat alıp Bluetooth'da hep açıksa daha nolsun gayet iyi süre. Ancak yorumlarda gördüğüm kadarıyla %20'lik kısmı hiç kimse hesap etmiyor orası gerçekten garip. Neredeyse ekstra 3 saat ekran süresi demek.

Bir de bekleme süresi pek telefonu etkilemiyor onu anladım. 2 gün ile 3.5 gün arasında aldığım ekran sürelerinde 1 saat fark vardı sadece. Test edene kadar ben de seninle aynı düşüncedeydim. Çünkü kullandığım eski telefonlar o şekildeydi, telefonu bekletmeden ne kadar kullanırsam o kadar fazla ekran süresi alıyordum ama bu telefonda dedigim gibi pek oyle olmadı. Ancak bu gerçekten iyi bir şey 3 4 gün kullanımda bu kadar ekran süreleri veren başka bir telefon alternatif yok.

Son olarak: Genel söylüyorum bu telefonun bataryası %80 değil %100'dür. %20'lik kısmı hesap etmeye unutmayınız.

• SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]
    SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

Farkli senaryolarda aldığım süreler çoğunluk mobil veri , düşük ekran süresi olanlar cod mobile oynadığımda aldığım süreler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• telefonla konusurken ekran acamıyorum mesaj gelıyo o an msj acmak ıstedıgımde ekran kapanıyo bunun ayarı yokmudur ya

• kara57 K kullanıcısına yanıt
    Parmagin yakinlik sensorune geliyordur. Sensor nerede dersen bende bilmiyorum
  • marcelor kullanıcısına yanıt

Telefonla konuşurken bildirim çubuğunda minicik gri, şeffaf bir nokta çıkıyor, yakınlık sensörü orada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eabeloved -- 21 Ocak 2021; 17:22:36 >
  • Küçük bir sorum olacak always on display kullanılmalı mı yoksa kullanılmamalı mı iyi günler

• Arkadaşlar, acil yardım lâzım.
    M51 telefonumu şarj olmuyor problemi nedeniyle 3üncü kez servise verdim.
    Şimdi Samsung Türkiye'den aradılar. Cihazınızı S20FE ile değiştirmek istiyoruz diye, bir bakayım dedim. 10 dakika içinde arayacaklar.
    Kabul etmeli miyim, yoksa yine M51 ile mi değişim isteyeyim?
    Acil yazarsanız çok sevinirim.

• munans kullanıcısına yanıt

Çok garip.S20 FE 5500 liralık telefon nasıl değiştireceklermiş.Bir dalavere olmasın hocam dikkat edin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: munans

Arkadaşlar, acil yardım lâzım.
    M51 telefonumu şarj olmuyor problemi nedeniyle 3üncü kez servise verdim.
    Şimdi Samsung Türkiye'den aradılar. Cihazınızı S20FE ile değiştirmek istiyoruz diye, bir bakayım dedim. 10 dakika içinde arayacaklar.
    Kabul etmeli miyim, yoksa yine M51 ile mi değişim isteyeyim?
    Acil yazarsanız çok sevinirim.

Direk kabul et :D

• Sizce nasıl? Eskiden daha iyiydi sanki gibi bir hisse kapıldım son günlerde.

• munans kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: yapmacikinsan0

Dün çektiğim birkac fotoğraf.fotoğrafların renkleri ve keskinliği ile oynadım.normal halleri daha cansız oluyor

Akşam ışı kapalı bir odada, sadece koridordan ışık gelen bir ortamda foto çekip , oynama yapmadan paylaşma şansınız var mı ?

Garip bir düzenden bahsediyorum ama bizim kız mesela bazen çok komik yatıyor ve ışık açmadan o halinin fotosunu ilerde ona göstermek için çekmek istiyorum.

s10e'nin az ışık performansı çok başarılı.

f değeri 1.5-2.4 değişken olduğu için.

M51'de sanırım sabit 1.7.

O yüzden merak ediyorum bunu.

• SD Karttaki fotolar bugün Galeri'de görünmemeye başladı. Neden olabilir? Fotoğraflar uygulamasında görünüyor.

• Merhaba arkadaşlar bu telefona geçmeyi düşünüyorum da bir sorum var.
    Ekrana çift tıklayarak tuş kilidini açmadan bildirimleri görebiliyor muyuz? Malum parmak izi power tuşunda ve tanımlı olunca sadece bildirime bakmak istesek bile sürekli tuş kilidi açılacaktır. Ne yapıyorsunuz bu durumda?

• Innovative kullanıcısına yanıt
    Evet
  • 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.