Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Blueorcid

Bu durum bende de var kenarda durayım

Hocam sanırım fotoğrafın boyutunun büyük olmasından kaynaklanıyor. Telefon ile bir fotoğraf çektim, whatsapp durumuna attım, ardından aynı fotoğrafı whatsapp ile eşime gönderip geri aldım kalite düşsün diye, gelen fotoğrafı da duruma koydum.

Evet ikinci gönderdiğim fotoğrafın kalitesi düşmesine rağmen ilkinden daha güzel ve detaylı görünüyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4hm3t.# kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, sağolun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selam;

n11'dem 11 Kasım gece 23:55'de (evet. son 5 dakika kala) verdiğim siparişi dün gece samsung kargoya vermiş. Mesaj geldi.

Kargo soran arkadaşlar için bilgi olsun.

Edit: 19 Kasım'da ulaştı elime.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuSeL -- 19 Kasım 2020; 16:33:16 >
  • SuSeL kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam ben 23.05 civarı sipariş vermiştim hala kargoya verilmedi garip

• SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

Şu iki kılıfı aldım. İnce kılıf arayanlara açık yeşil olanı tavsiye ederim çok ince diğerleri gibi hiç kaba göstermediği gibi görsel olarak da çok iyi görünüyor. Diğeri fazla kalın ama daha iyi koruma sağlar tabi arka kamera yeri de sürgülü. Bunu da yerine göre kullanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi earth. -- 18 Kasım 2020; 17:20:40 >
  • earth. E kullanıcısına yanıt
    Nereden aldın ve fiyatları nasıl acaba ?

Kılıf cam konusunda bence bi çıkın 2-3 telefoncu gezin ben şu soldakini ve camı 30 a çözdüm camı felanda kendi yapıştırdı nano aldım 2 tane vardı ikiside 10 tl y miş diğeri temperli idi(forum saolsun normalde temperliden şaşmazdım daha iyi koruyo diye).

• Kilifplus.com 36tlydi galiba

• Yeax Y kullanıcısına yanıt
    İlk gün çıktım gezdim bi sürü yer hicbirinde yoktu en son birinde buldum takoz gibi bir kılıf aldım mecburen. Oradan koruyucu da almıştım kenarlari siyahtı sonradan farkettim yarim milim kadar kapatmış ekranı. Bu kılıfları alırken de kenari siyah olmayan düz bir koruyucu aldım o da ekrana tam uygun çıkmadı. Bu telefon için en iyi koruyucu hangisi boşa para veriyoruz valla.

Sağdaki kamera koruma sürgülü olan çok iyiymiş, güle güle güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. 👍

• WhatsApp harici çift uygulama yokmu bu telde acaba. Daha önce lenovo p2 de her uygulamadan istediğinde kopya oluşturup farklı giriş yapabiliyordun bunda yokmu bulamadım.?

• Bu arada bugün aradım samsungu bu hafta içerisinde bütün siparişleri vericeklerini söylediler bakalım ne olucak 1 hafta oldu hala bi hareket yok

• Otomatik parlaklık problemi yaşayan var mı? Ortam ışığı sabit olmasına rağmen parlaklık artıp azalıyor sürekli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forgottenh

Otomatik parlaklık problemi yaşayan var mı? Ortam ışığı sabit olmasına rağmen parlaklık artıp azalıyor sürekli.
    Çok hassas olduğu için telefonun açısı az değişse hemen parlaklık değişiyor.(aslında olması gereken hassas olması ama kullanıma alışmak zaman alıyor)
    Bir yandan bu kadar hassas olması iyi birşey ama bir yandanda küçük oynamalarda parlaklık düşebiliyor veya yükselebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 19 Kasım 2020; 7:57:15 >
  • telefonu %100 şarj ettikten sonra tamamen kapatıp birkaç saat sonra açtım ve 55 dk ekran süresi aldığım hâlde şarj %98

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevdetgozbudak -- 18 Kasım 2020; 22:59:19 >
  • Arkadaşlar merhaba, ilk defa samsung a m51 alarak geçiş yaptım. Realme 7 pro ile arasında çok kalmıştım ama m51 daha bir komple telefon gibi geldiği için tercihimi bu yönde kullandım. Umarım pişman olmam.
    Ancak bu telefonda bir türlü bildirim geçmişini bulamıyorum. Böyle bir özellik yok mu? Önceki telefonumda eski bildirimleri görebildiğim bir pencere acabiliyordum. Lütfen bilen birisi varsa paylaşabilir mi?

• Black Friday'de indirim söz konusu olur mu bu cihazda?

• Büyük ihtimalle. Tabi stoklarda kaldıysa

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Çok hassas olduğu için telefonun açısı az değişse hemen parlaklık değişiyor.(aslında olması gereken hassas olması ama kullanıma alışmak zaman alıyor)
    Bir yandan bu kadar hassas olması iyi birşey ama bir yandanda küçük oynamalarda parlaklık düşebiliyor veya yükselebiliyor.

Alıntıları Göster
    Hocam bir hata var galiba, bu kadar oynamaması gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: forgottenh

Hocam bir hata var galiba, bu kadar oynamaması gerekiyor.

Alıntıları Göster
    Sensörün iyi olmasından kaynaklı. Bende çok önceden oneplus vardı o da çok hassastı.
    Ben parlak kullanmayı sevdiğim için kapattım otomatik özelliğini manüel ayarlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 19 Kasım 2020; 7:20:56 >
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.