Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
18 Misafir (4 Mobil) - 14 Masaüstü4 Mobil
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A50'de severek bixby routines kullanıyordum. M51'e ne zaman gelir acaba bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • forgottenh F kullanıcısına yanıt
    Ben onu saniyesinde kapattim cok sacma telefonu oynattikca parlaklik degisiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlae m51 ile uyumlu aldığını ekran koruyucularınızı rica etsem paylaşabilir misiniz ben de satın almak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shimo0

Arkadaşlar merhaba, ilk defa samsung a m51 alarak geçiş yaptım. Realme 7 pro ile arasında çok kalmıştım ama m51 daha bir komple telefon gibi geldiği için tercihimi bu yönde kullandım. Umarım pişman olmam.
    Ancak bu telefonda bir türlü bildirim geçmişini bulamıyorum. Böyle bir özellik yok mu? Önceki telefonumda eski bildirimleri görebildiğim bir pencere acabiliyordum. Lütfen bilen birisi varsa paylaşabilir mi?

Markette bir uygulama vardı. Adını hatırlarsam yazarım

• Amazonda 3700tl olmuş, önümüzdeki günlerde yeni kampanyalar olacak mı, bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Warner Bross

Ben onu saniyesinde kapattim cok sacma telefonu oynattikca parlaklik degisiyor.

Otomatik parlaklık şarj düşmanıdır. Kapatmanız yerinde bir karar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kayrabey -- 19 Kasım 2020; 14:55:3 >
  • Dostlar geçenlerde ekran sürem konusunda sıkıntılarım olduğunu sizlere bahsetmiştim hatta bazı arkadaşlar garantiye göndermemi de tavsiye etmişlerdi. Dün sabah 9da şarjdan çıkarmıştım. An itibariyle 8 saati geçti ekran sürem ve şarjım yüzde 43te. Sanırım iyileşmeye doğru gidiyor telefon ne düşünüyorsunuz? Bu arada 10.günüm telefonla

• Dezenfektan sürmekten parmaklarım tahrik olduğu için parmak izi sağlıklı çalışmıyor (telefonun suçu yok parmaklarım Pütür Pütür).
    Maske takıyoruz yüz tanıma sağlıklı çalışmıyor haliyle...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei P9 Lite telefondan Samsung M51'e geçiş yapacağız kurulum aşamasındaki eski telefondan aktarma işlemi yeterli olur mu? Yoksa şu smart switch vs gibi uygulamalar üzerinden mi yapsak daha iyi acaba? Rehber, whatsapp fotoğraflar ve aktarıma uygun olan uygulamaları aktarıyor sanırım. İndirilen dosyaları belgeleri vs manuel olarak aktarmamız gerekiyor diye biliyorum.

• Değerli arkadaşlar, içinizde farklı bir kamera programı kullanıp 1080 p de 60 fps alabilen oldu mu acaba? Bu konuda çözüm varsa bende almayı düşünüyorum. Çözüm yoksa maalesef başka bir modele yönelmek zorunda kalacağım..

Lütfen yanıt verebilirmisiniz?

Teşekkürler...

• D..Drogba D kullanıcısına yanıt

gsm battery ile ölçülen değer mi 8 saat? önemli olan bu değer.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

16 TL farkla olanı aldım. Tam kapatan nanolar 3d ekran olduğu için bir zaman sonra yanlardan hava yapıyor. Dediğim gibi yanlardan 1-2 mm boşluk yapıyor ama artık farketmiyorum bile. Yalnız kılıf taş gibi acayip oturuyor telefona,sanki telefonla bütünleşmiş gibi duruyor.

Alıntıları Göster

Kılıf ve ekran koruyucu geldi. Kılıf gerçekten dediğimiz gibi sağlam oturuyor. Benim hoşuma gitti. Lacivert kılıf istedik. Ekran koruyucuyu telefoncuya götürüp taktırdım. Kenarlardan dediğiniz gibi biraz boşluk var ama çok önemli olacağını zannetmiyorum. Bu tarzların hepsi öyle anlaşılan. En azından şimdilik gayet iyi ve yeterli. İstenirse sonra daha iyisi çıkarsa taktırılır. Teşekkürler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: D..Drogba

Merhaba arkadaşlae m51 ile uyumlu aldığını ekran koruyucularınızı rica etsem paylaşabilir misiniz ben de satın almak istiyorum

Ben buradan aldım.

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-m51-kilif-karbon-desen-tam-koruma-armor-silikon-P406127992

Ekran koruyucu olarak ise arkadaşın ve satıcının tavsiyesi üzerine aynı linkten şu ekran koruyucuyu seçtim. Yanlardan hafif boşluk oluyor. Ama şimdilik çok önemi yok. Daha sonra daha iyisi çıkarsa onu taktırırız. Telefonu ekran koruyucusuz olmadan kullanmamak için aldım.

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 19 Kasım 2020; 16:55:54 >

• Telefonudan baktım o programı kullanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

Ben buradan aldım.

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-m51-kilif-karbon-desen-tam-koruma-armor-silikon-P406127992

Ekran koruyucu olarak ise arkadaşın ve satıcının tavsiyesi üzerine aynı linkten şu ekran koruyucuyu seçtim. Yanlardan hafif boşluk oluyor. Ama şimdilik çok önemi yok. Daha sonra daha iyisi çıkarsa onu taktırırız. Telefonu ekran koruyucusuz olmadan kullanmamak için aldım.

Alıntıları Göster

Hocam şimdilik sadece ekran koruyucuya ihtiyacım var

• quote:

Orijinalden alıntı: ShibLeg

gsm battery ile ölçülen değer mi 8 saat? önemli olan bu değer.

Telefonun kendi ölçtüğü yanlış değeri mi veriyor anlamadım

• D..Drogba D kullanıcısına yanıt

o değer, üstüne ekliyor sarj olduktan sonrakinin. ve toplu vermiyor bildiğim. gün gün toplayacaksın vs. bunda öyle dert yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: D..Drogba

Hocam şimdilik sadece ekran koruyucuya ihtiyacım var

Alıntıları Göster

Kılıf derken yanlış yazmışım ekran koruyucu olacak hocam. O şekilde değiştirdim. Ama kılıfla birlikte satılıyor ayrı olarak aynı ekran koruyucu hangisi bilemiyorum. Kutusunu atayım size.

• Samsung Galaxy M51 Kılıf Lens Korumalı İçi Kadifeli Silikon Kapak 54,90 TL yerine 39,90 TL
    https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-m51-kilif-lens-korumali-ici-kadifeli-silikon-kapak-P404028051

Bu urunu aldim kilifin ici kadife, tam sariyor, deliklerinin yeri dogru.
    Ama nano koruyucu ekranin tamamini kaplamadi. Acaba acikta kalan kisimlardan ekran cizilir mi veya dusme durumunda catlar mi?

• mersinaki M kullanıcısına yanıt
    Herkese zore marka yolluyolar galiba. Ben bunun nanosunu aldim ekrani tam kaplamadi. Sizinki nasil?

• 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.