Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Elimde başka telefon yok zaten gönderemeyeceğim.

Zaten şöyle belirteyim 2 gün sabahtam akşama kadar bana yetiyor telefon. Dün sabah yüzde 95 le başladım güne bugün akşam oldu yüzde 29 şuan. Ezcümle aslında yakınacak bir durum değil gibi görünüyor. Lakin temennim uzun vadede bu seviyesini koruyabilmesi telefonun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • D..Drogba D kullanıcısına yanıt

Ayarlar - Bağlantılar - Veri Kullanımı menüsü var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

Hocam hangi nanoyu aldınız acaba? Ben de oradan alayım. Abime telefon aldık da gelmeden kılıf ekran koruyucu almak istiyorum. Gerçi ekran koruyucuyu takabilir miyim emin değilim. Olmadı telefoncuya taktırırız.

2 tane nano gözüküyor. Siz hangisini almıştınız? Kamerayı kapatıyor mu?

Bir de şu seçenekler var.

Alıntıları Göster
    16 TL farkla olanı aldım. Tam kapatan nanolar 3d ekran olduğu için bir zaman sonra yanlardan hava yapıyor. Dediğim gibi yanlardan 1-2 mm boşluk yapıyor ama artık farketmiyorum bile. Yalnız kılıf taş gibi acayip oturuyor telefona,sanki telefonla bütünleşmiş gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 17 Kasım 2020; 18:34:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: D..Drogba

10 saat alabiliyorum hocam en fazla

Anladım hocam. Cidden azmış. Benim de buradakiler kadar ekran sürem yok açıkçası ama ortalama 12 13 saat alıyorum. Aod açık mı? Açıksa bir de kapatıp deneyin çok fark ettiriyor. Bugün 3.gündeyim şarjım %27.

• GSM battery kullananlar hangisini baz alıyor bakarken. Koyu siyah ile olan mi diğeri mi. 44 dk olan doğru olan bence. Diğeri ne iş anlamadım
    SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

• Legolasx kullanıcısına yanıt

kapalı hocam. ben aşırı aç kapat yapıyorum telefonu yani tuş kilidi olarak. belki de bundandır sebebi. yoksa sıfır bir telefon niye arızalı çıksın anlam veremiyorum

• D..Drogba D kullanıcısına yanıt

WiFi açık mi

• yilmaz976 kullanıcısına yanıt

veri kullanımı menüsü var da ben günlük merak ediyorum görebiliyormuyuz 24 saat yani mb kullanımımız

• genelde wifi

• quote:

Orijinalden alıntı: ShibLeg

GSM battery kullananlar hangisini baz alıyor bakarken. Koyu siyah ile olan mi diğeri mi. 44 dk olan doğru olan bence. Diğeri ne iş anlamadım
    1 saat 51 dakika önce şarjdan çekilmiş demek.
    Aşağıda üçgen şekli var orada tam şarjdan sonrasını seçin eğer seçili değilse.

• quote:

Orijinalden alıntı: tam1marjinal

Çoklu ekran nasıl yapıyoruz acaba. Menüde bulamadım ama yardımcı olabilir misiniz

Başka bir Samsung telefon için söylüyorum ama bunda da aynı olması lazım...

Ayarlar >>> Gelişmiş Özellikler >>> Çoklu pencere

• SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

%7 1 saat ise ortalama 12-13 saat ekran sürem olacak

• telefonu pilden başka bir numarası yok galiba?

son 20 sayfadır pil konuşulmuş sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: tam1marjinal

Çoklu ekran nasıl yapıyoruz acaba. Menüde bulamadım ama yardımcı olabilir misiniz
    Eğer ekranda iki uygulama kullanmak vs soruyorsaniz
    Son kullanılan uygulama çekmecesine gidin >mesela chrome uygulamasinda üstteki simgeye dokunun seçenekler çıkıyor >bölünmüş ekran seçin, sonra kullanmak istediğiniz ikinci uygulamaya tıklayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 17 Kasım 2020; 19:7:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

telefonu pilden başka bir numarası yok galiba?

son 20 sayfadır pil konuşulmuş sadece.

Telefon 100 saat ekran süresi verse yine bu konu konuşulur SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] 

• Benim gibi sanal tuş kullanmayıp tam ekran hareketleri ile kullanan arkadaşlar, geri hareket hassasiyetini en yükseğe getirin çok hızlı oluyor. Kılıf ile kullanınca hassasiyet artırma özelliği koymuşlar harika çalışıyor.

• Bu iyi pil süresi alamayan arkadaşlar hangi satıcıdan aldılar telefonları ?

Bende yakın zamanda M51 almak istiyorum da böyle bir sorunla karşılaşmak istemiyorum. Malum Samsung'un servisi de kanserdir eline düştünüz mü düzgün cihazı bile bozarlar.

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt

Neden desenli yapmışlar bu kılıfları anlamıyorum, görüntüsünü beğenmedim. Düz silikon tercih edicem sanırım.

• BU nano esnek ve kırılmaz cam arasıdaki fark ne? Hangisini alayım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Buİnsansa

BU nano esnek ve kırılmaz cam arasıdaki fark ne? Hangisini alayım?

Kırılmaz klasik kalın eski tip kırılmaz cam. Artık tedavülden kalkıyor. Nano ise ince jelatin ve kırılmaz arası kalınlığında ama kirilmaz kadar hatta daha iyi koruyan bir malzeme.

• 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.