Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M34 5G [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
18
Favori
15.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
52. Sırada  bugün en iyi #34
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Renklerde de bir gariplik var yabancı forumlarda da baya yazan olmuş bence güncellemeyin. Canlı ve doğal mod eskisi gibi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevkohakliydi -- 13 Haziran 2024; 12:45:49 >
  • M34 2027 yılına kadar Sürüm güncellemesi alacak Android 17 dahil

Buglar oluşursa illaki düzeltirler

Güncellemeleri yapmanızı öneririm

• 6.1'e dün güncelledim. Huawei'den geçen biri olarak adım sayarı kilit ekranına koyamamak bana dert olmuştu, sırf bunun için apk ile lockstar kurmak zorunda kalmıştım, şunu getirmeleri beni çok sevindirdi. Keşke boyutunu falan da ayarlayabilseydik ama buna da şükür. 6.0'a güncelledikten sonra animasyonlar alenen kasıyordu bende, 6.1 ile hissedilir bi akıcılık geldi. Hard reset atmayı düşünüyordum düzelmeseydi, şimdilik vazgeçtim. Daha da güncellemem herhalde. AOD'de manuel parlaklık ayarının kalkmasının yanı sıra bir de yazıları bir tık ufaltmışlar, onu sevmedim. Pil korumayı da 80'e çekmişler, keşke onun yerine kendimizin belirleyebileceği şekilde yapsalarmış. Neyse, rutinler uygulamasından ayarladım onu.

SAMSUNG GALAXY M34 5G [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lightclaw -- 25 Haziran 2024; 16:33:49 >

• M35 veya M55 Turkiyeye gelecekmi ?
  • Selam elimde sıfır hb'dan alınma cihaz var fiyat 8500
  • Legend_84 kullanıcısına yanıt

M35 gelir ama M55 zor.

• Samsung tutordan pil sağlığına baktim 199 döngü de yüzde 91.. bana berbat geldi. Ara ara bakın derim.
  • Merhaba geçtiğimiz günlerde cihazı satın aldım. Açar açmaz otomatik güncellemeleri hemen kapattım, şu an kutudan çıktığı Android 13 sürümüyle duruyor.

OneUi 6.1'de sorunlar var mı? Güncellemeyi önerir misiniz?
  • üç gün önce Samsung M34 5g medimarketten 9.999 tl aldım şimdilik memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 27 Temmuz 2024; 14:27:53 >
  • gt2pro55 G kullanıcısına yanıt

Hocam siz hangi ülke romu yüklediniz? Arama kaydetme tr sürümünde yok çünkü, hangi ülke ise güncel mayıs/haziran sürümlerinden onu kurayım diyorum ettim. Bir de mevcut kurulu sürümle aynı sürümü yüklesem veriler sıfırlanmaz sanırım, değil mi? Şu an son sürüm TR romu kurulu.

• Arkadaşlar anne telefonu için yeterli midir, günde 1-2 saat sosyal medya kullanımı olacak sadece bataryası uzun süre gider mi?

• sahinkral1 S kullanıcısına yanıt

Fazlasıyla yeterlidir.

• Son güncellemeyi yapan arkadaşlardan geri bildirim bekliyoruz. Akıcılıkta falan bir sorun var mı ?

• Arkdaşlar bu telefon için kullanılabilecek bir şarj aleti önerir misiniz?
    HB spigen şarj aletleri var. Fiyatları fena değil ama kötü yorumlar var.
  • Kıdemli Yarbay kullanıcısına yanıt
    medimarket telefonu alırken evde xiaomi 33 lük şarj aleti vardı, şarj aleti verelim dedi eleman gerek yok deyince bu telefon o şarj aletine uygun değil üç saate şarjın dolar eğer samsung 25w şarj aleti hem pilini bozmaz hemde kısa sürede şarj edersin deyince mantıklı geldi şimdi %20 geldiğinde orjinal şarj aleti ile 1 saat 18 dakika da tam doluyor, pek %20 altına inmiyorum ilk aldığımda bir iki kez %5 %10 yaptım...
    kullanım olarak iki gün gidiyor pil çok karıştırmasam üç gün gidecek watsap, haber, youtube yoğunlukta.medimarketten aldığım şarj aleti samsung EP-T2510N type 25w

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 15 Ağustos 2024; 18:10:23 >
  • Kıdemli Yarbay kullanıcısına yanıt

Bir yıldır bunu kullanıyorum

SAMSUNG GALAXY M34 5G [ANA KONU]
  • Bendeki de bu. Müthiş ısınıyor yalnız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

Arkdaşlar bu telefon için kullanılabilecek bir şarj aleti önerir misiniz?
    HB spigen şarj aletleri var. Fiyatları fena değil ama kötü yorumlar var.

Pd destekli alman lazim farklı marka alacaksan.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.