Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M34 5G [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
15
Favori
11.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Telefon konusunda kısa bir uzun kullanım görüşü verebilecek olan arkadaş var mı? Herhangi bir kronik sorun vs. var mı mesela ?

• sazansavar kullanıcısına yanıt

Benim ekranda renk tonu farkı var yer yer. Özellikle beyaz temada direkt belli ediyor, bir de karanlıkta düşük parlaklıkta koyu gri üstünde net belli ediyor. Başka kullananlara sordum ettim sorun yok dediler, ben daha kurulum ekranında anladım sorun olduğunu ama servise inandıramadım, bir müsait zamanda bir daha götüreceğim ekran değişimi için. Bir de telefonla görüşme yaparken çoğu zaman telefonu kulağımdan indirdiğimde ekran açılmıyor, elle açmam gerekiyor. Ben bu sorunları yaşadım.

SAMSUNG GALAXY M34 5G [ANA KONU]

• M34 satın aldım ama hoparlör sesi cok garip geliyor kasa plastik, bir ses actigimda hem biraz boğuk gibi geliyor hem de telefon kasasında sızlama titreme yapıyor normal bir durum mu yoksa benim cihazımda mı bir sorun var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Osmens O kullanıcısına yanıt

Telefonda problem olabilir

Servise gidin

• Hindistan da 6.1 yayınlanmış

• M14 5g"ye one UI 6.1 geldi. M34'e de gelir yakında

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt

Cok yenilik yok gibi ama övmusler. Animasyonlar geçisler hızlandı diye. Var mi sizin gözünüze çarpan?

• Yz duvar kağıdı, animasyonlar, samsung notes, samsung galeri, samsung klavyeye ufak özellikler geldi. Pil tasarruf moduna birkaç özellik geldi

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.