Şimdi Ara

Samsung Galaxy M31s 2.799 TL + 200 TL İade

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
3
Favori
3.846
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Samsung Galaxy M31 alacakken denk geldim.

Samsung Galaxy M31s 2.799 TL + Galaxy M31s 200 TL Geri Ödeme Fırsatı

https://shop.samsung.com/tr/galaxy-m31s/?product_id=4332

• Amazonda zaten direk 2596ya satılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saasc S kullanıcısına yanıt

iyi bak

• Ben de şimdi bunu yapmak üzereydim. İade.com üzerinden gitmeyi unutmayın. KDV hariç tutar üzerinden %4 iade geliyor. 80 TL civarı yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erturk unal

Ben de şimdi bunu yapmak üzereydim. İade.com üzerinden gitmeyi unutmayın. KDV hariç tutar üzerinden %4 iade geliyor. 80 TL civarı yapıyor.

bonus ürünlerini sınırlamışlar, m31s yok (avantajix, artıway, iade)

• dead-ly kullanıcısına yanıt
    Bunu nereden gördünüz? Bilmiyordum.
  • geri ödeme için google store dan indirin form doldurun falan deniyor açıklamada

Kampanya, 16-30 Kasım  2020 tarihleri arasında, sadece shop.samsung.com/tr/kasim-modu-geri-odeme-kampanyasi-2020’den (“Samsung Online Mağaza”) yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Tüketiciler, kampanyalı ürün listesindeki ürünler için geri ödeme fırsatı yakalayabilmek için yukarıda belirtilen adresten ilgili kampanya döneminde, kampanyaya dahil olan ve stoğu bulunan seçili ürünlerden alışveriş yapmalı ve 20 Kasım – 10 Aralık 2020 tarihleri arasında Telefon ve Tablet ürünleri için Kampanya Zamanı adlı mobil uygulamayı Google Play Store üzerinden cihazlarına indirerek Geri Ödeme Başvurusu yapmalıdır. TV ve Ses Sistemleri, Beyaz Eşya, Giyilebilir Ürünler ve Depolama Ürünleri için shop.samsung.com/tr/kasim-modu-geri-odeme-kampanyasi-basvuru-2020 adresi üzerinden istenen bilgi ve belgeleri tamamlayarak usulüne uygun şekilde Geri Ödeme Başvurusu yapılmalıdır. Geri ödeme başvuruları, başvuru süresi bitiminde topluca incelenecek ve 31 Aralık 2020 tarihine kadar tüketicinin alışveriş sırasında kullandığı kredi kartına geri ödeme olarak gönderilecektir. Bankadan kaynaklanabilecek gecikme veya kesintilerden Samsung sorumlu değildir.

Kampanya başvuruları incelemeleri sonucu Tüketicilere SMS veya mail ile bildirilecektir.

Cep telefonu ve Tablet kategorisi için yapılacak başvurular, satın alınan ilgili yeni cihaz üzerinden yapılmak zorundadır.

Samsung Online Mağaza’dan yapılacak alışverişlerde ürün teslimat tarihleri, yaşanabilecek lojistik, teknik, idari izin/onay gecikmeleri ve mücbir sebep hallerinde ertelenebilir. Samsung gerekli bildirimleri web sitesi üzerinden duyuracaktır.

Her bir tüketici, her kategorideki 1 ürün için kampanyadan faydalanabilir.

Aynı yada farklı Kullanıcı Adı, e-mail Adresi, Teslimat Adresi, Fatura Adı, Telefon Numarası ile verilen siparişler ve yapılan başvurulardan aynı kişi olduğu tespit edilen başvuralar reddedilerek sadece 1 adet ve en yüksek tutarlı, geçerli olan başvuru onaylanacaktır.

Samsung çalışanları ve Omnichannel bayileri Kampanya’dan faydalanamaz.

Kampanyadan tacirler ve kurumsal alım yapanlar faydalanamaz.

Ürün teslimatı satışı gerçekleştiren 3. tarafça yapılacak olup, Samsung sorumlu değildir.              

Verilen adres ve/veya cep telefonu bilgilerinin yanlış olmasından kaynaklanabilecek ve/veya tüketiciden kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle teslimatın geç veya hiç yapılamamasından münhasıran katılımcı sorumlu olacaktır.

Samsung kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Samsung kötü niyetli olarak kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların geri ödemeleri ile; sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan işlemlere ait geri ödemeleri iptal etme hakkına sahiptir. Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir.)

Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda tüketici bu kampanya sebebiyle kazandığı geri ödeme tutarını iade etmesi gerekmektedir. Örneğin, tüketici 5000 TL'lik bir ürün almış ve 500 TL geri ödeme almış ise, ürün iadesi halinde kendisine 4.500 TL iade yapılacaktır.

Kampanya sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.

Tüketiciler, kampanyaya katılarak, bilgilerinin Samsung Gizlilik Politikası’ na (https://www.samsung.com/tr//info/privacy/) ve Aydınlatma Metnine uygun olarak elde edilmesini/toplanmasını, kaydedilmesini ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3. kişilerle paylaşılmasını, aktarılmasını kabul ederler.

Kampanya hakkında sorularınız için 444 77 11 Samsung çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz. Güncel kampanya koşulları ile Samsung mağaza listesi www.samsung.com/tr web sitesindedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: erturk unal

Bunu nereden gördünüz? Bilmiyordum.

ilgili sitelerde yazmışlar, belirtilen liste dışındaki ürünlerde samsung bonus vermemektedir diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dead-ly -- 27 Kasım 2020; 23:46:26 >
  • dead-ly kullanıcısına yanıt
    Şimdi gördüm ben de. M31 var M31s yok. Çok saçma olmuş. Zaten küçücük yazmışlar. Onu fark etmek bile zor. Bu durumu siteye sormak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dead-ly

ilgili sitelerde yazmışlar, belirtilen liste dışındaki ürünlerde samsung bonus vermemektedir diye

Alıntıları Göster
    Samsung Galaxy M31s 2.799 TL + 200 TL İade

Burada 200 TL iade görünüyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: sleeptalkercat

Burada 200 TL iade görünüyor?

Alıntıları Göster

bu samsungun geri iade kampanyası evet burada iade var, benim bahsettiğim diğer iade siteleri

• quote:

Orijinalden alıntı: saasc

Amazonda zaten direk 2596ya satılıyor

Amazonda yer alan ürün M31

Benim paylaştığım M31s

• Madem iade edeceksin ne diye alıyorsun o parayı? Koy -200e uğraştırma milleti

• M31s ile m51 hangisi arada 500 tl fark var,güncelleme android hangisi alır hangisi yeni cıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

Madem iade edeceksin ne diye alıyorsun o parayı? Koy -200e uğraştırma milleti

belki de kargoyu geç yollayıp kampanya süresini geçirtecek 30 kasım mı ne son gün

• göktuğbey kullanıcısına yanıt
    İkisi de yeni.
  • mete_bey kullanıcısına yanıt

Çok pardon

• m31 ile m31s arasindaki farklar nedir?

• M31s i arkadaş almış çok ağır ve kalın bir tel ben beğenmedim

• İşlemcisi exynos olmasa hiç düşünmeden bu fiyata alınırdı aslında

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.