Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M20 [ANA KONU] (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.217
Cevap
42
Favori
180.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu modelin işlemcisi pek iyi değil hocam a01 ayarında bir tek ram3gb m20 modeli çözünürlük ve işlemci olarak çok daha mantıklı
  • Telefon a uzun zamandır güncelleme gelmiyor nedenini bilen varmı sıkıntılı bi android 10 kullanıyoruz düzeltmiyecekler mi sorunları acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu chrome'da takılma sorununa çok sinir oluyorum aynı durumu yaşiyan var mi telefon sanki yavaşliyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ata34.

Bu chrome'da takılma sorununa çok sinir oluyorum aynı durumu yaşiyan var mi telefon sanki yavaşliyo
    brave browser kullan ne reklam ne birşey en hızlı al kullan
  • Merhaba, sanırım dokunmatik donma problemini çözdüm. yaptığım işlemler sonucu 1 haftadan beri hiç donmadı.

Öncelikle;

Telefonu recovery moda alıyoruz.
    "Apply update from SD card"
    ve
    "Mount /system"

işlemlerini yaptıktan sonra Reboot system now diyerek telefonu yeniden başlatıp kullanabilirsiniz..
    Veriler silinmiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1C3D82951 -- 22 Mayıs 2020; 16:52:51 >
  • Arkadaşlar son güncellemeyi yapan var mı? Bu teli ablam için almıştım ama sürekli takılmasından, donmasından şikayetçi. Birde pubg oynarken sürekli oyundan atıyormuş tel. Güncellemeden sonra düzelme olur mu acaba? Son olarak Android 10'dan 9'a direk odin üzerinden dönerbilirmiyim sorun çıkartıyor mu sürüm düşürmek?

• SAMSUNG GALAXY M20 [ANA KONU]

• Smart switch ile güncellemeyi yapmanızı öneririm çünkü sıfırdan güncel romu indiriyor daha temiz oluyor ayrıca sıfırlamıyor cihazı.

SAMSUNG GALAXY M20 [ANA KONU]
  • 1.5 ay önce m20 aldık ufak tefek takıpmalar oluyordu önemsemedik..
    şimdi arttı gelen aramayı açamıyorsun birini arıyamıyorsun tel. çok kasıyor.. bunlar yüzünden servise gönderen oldumu??

• ibo3182 kullanıcısına yanıt
    3gb ramden dolayı bir süre sonra şişiyor cihaz oyo yeniden başlatmayı öneririm cihaz haftada bir resetlesin.

• Merhaba arkadaşlar bir kaç günden beri samsung m20 telefonumun hoparlör sesinin durduk yere düşük çıkması problemi ile uğraşıyorum sıvı teması düşme ve toz gibi durumlar söz konusu değil. Bu sorunun çözümünü bilenler varsa acil yardım edebilir mi ? Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C30C46BA4

3gb ramden dolayı bir süre sonra şişiyor cihaz oyo yeniden başlatmayı öneririm cihaz haftada bir resetlesin.
    formatladık şuan içi iyi, kapat açmayı denemiştik faydası olmamıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C30C46BA4

Smart switch ile güncellemeyi yapmanızı öneririm çünkü sıfırdan güncel romu indiriyor daha temiz oluyor ayrıca sıfırlamıyor cihazı.

ben odinle sıfırdan kurdum kendine kendine kapanmaz kalktı inş diye düşünüyordum biraz once instagram gezinirken aniden kapandı ve yeniden başladı sadece o uygulama açıktı bu telefonu anlamıyorum oyun bile yüklü değil

• Son güncellemeden sonra bayağı azaldı takılmalar.

• Merhaba,

Bildirim geldiğinde ekranın açılması veya ekranda uyarı çıkmasını nasıl aktif edebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan3535

Merhaba,

Bildirim geldiğinde ekranın açılması veya ekranda uyarı çıkmasını nasıl aktif edebiliriz?
    glimpse notifications yükleyin hocam
  • Android 10 güncellemesinden sonra telefonum kendi kendini yeniden başlatmaya başladı. Ekran bir anda gidiyor Samsung yazısı görünüyor. Yaklaşık 5 dakika sonra tekrar açılıyor. Güncellemeden önce hiçbir sorun yoktu

ODİNLE ROM ATTIM SIFIRDAN HALA YENİDEN BAŞLATIYOR kullanırken aniden bir uygulamada iken telefon kapanıyor samsung yazısında kalıyor beklersen açabiliyor telefonla görüşürken bile aniden telefon kapandı telefonumda ne oyun nede ısınmasını sağlayan uygulama mevcuttur
  • Mrblar dostlar. Benim hayvan da wifi 5ghz ağı görmüyor? Sizde durum nedir? Normalde IEEE 802.11n sürüm olan tlf,tablet vs cihazlar hem 2.4ghz hem de 5ghz bağlantıları görebilmeye imkan veriyor. Insallah problem yoktur.

• Lg k50 ile bu ciaz arasında kaldım pil ve ekran daha iyi samsungda sosyal media için vs tavsiye edermisimiz m20 yi usb c girişli uygun fiyatlı bu ikisini bulabildim

• quote:

Orijinalden alıntı: bluemirror84

Mrblar dostlar. Benim hayvan da wifi 5ghz ağı görmüyor? Sizde durum nedir? Normalde IEEE 802.11n sürüm olan tlf,tablet vs cihazlar hem 2.4ghz hem de 5ghz bağlantıları görebilmeye imkan veriyor. Insallah problem yoktur.
    Ben de adsl'den vdsl'e geçiş yaptım. 5 Ghz modem almayı düşünüyorum ama evde m20 kullanan da var. Bir kaç yerde m20'nin 5ghz wifi desteğinin olmadığını okudum. Kesin olarak desteklemiyor mu bu telefon 5ghz'ı acaba. Bilen biri aydınlatırsa sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.