Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M20 [ANA KONU] (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.217
Cevap
42
Favori
180.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben varım günde 13-14 saat ekran süresi aliyorum,donma yok, başka herhangi bir problem de yaşamadım.

İlk serilerde sorun olduğunu belirtenler var , diğer sıkıntı yaşayanların da sıkıntısının kullanım kaynaklı olduğunu düşünmekteyim

• Ata34. A kullanıcısına yanıt
    Elimde 2 tane m20 var ikisinde de böyle bir sıkıntı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: jaguar19

Yanlış anlamayın ama Samsung'un alt serileri alınmaz diye klişe bir laf var hakikaten doğru. 2004...2005 de Galaxy wonder sonra da s4 gibi beni çıldırtan facilarindan sonra m20 yi yine de seçenekler arasına koydum ama hem burda hem diğer ortamlardaki şikayetlerden anlaşılıyor ki samsungda hiçbirsey degismemis. Bu adamlar ram koymaktan acizler telefon belli bir süreden sonra resmen sapıtıyor. Eyvallah büyük markasin yazılım desteği veriyorsun da onu kaldıracak donanım yok. 15 sene önce ram temizliyrdun şimdi de aynı.

Nacizane tavsiyem alt seviyelerde hız ve pil olarak çok verimli snapdragon 660-665 li 4 GB ramli Xiaomi oppo realmi gibi modellere yönelmek. YouTube da yan yana hız testleri var telefonlar m20 yi göre akiyor. Ust seviyede tabiki Samsung.
    Babama 2014 te aldığım Grand Neo 8gb rom 1 ram tel halen sorunsuz çalışıyor,Instagram,Chrome ve YouTube yoğun kullanımda en ufak bir sıkıntı yaşatmıyor.

Bu cihazda ram yeterli seviyede neticede 200$ lık giriş seviyesi bir telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: Engin Cann

Çok saçma şekilde cihazımı bul özelliğini kapattıktan sonra cihaz rahatladı. Hissedilir derecede rahatladı. Kullanılabilir durumda şu an. Bu bilgiyi verenlere teşekkür ediyorum.

Alıntıları Göster
    bende ne oyun yüklü nede aşırı program biraz önce telefonla görüşürken aniden telefon kapanmış kendi kendime konuşuyormusum ses gelmeyince karşıdan anladım ekrana baktım sadece samsung logosu oyle duruyor bir kaç defa daha başıma geldi watshap kullanırken kapanma hesapmakinası kullanırken ani kapanma

sim kartım kesiktir

• quote:

Orijinalden alıntı: KonsolBüfesi

Bugün Samsung un yine ne kadar lanet bir ürün üreticisi olduğunu anladım.

Evimde 5GHZ hızlı wifi var. Appleın 10 yıllık bilgisayarı desteklerken daha 1 yıllık Samsung M20 telefon 2.4GHZ a kadar destekliyormuş. Evdeki Xiaomi telefonla denedim direk görüyor ve hız acayip yüksek çıkıyor.

Çöp bir telefon. Şuan ilana koyuyorum. Elveda M20.
    Arkadaşlar dayanamayıp Iphone XR 64GB aldım. Kendinize iyi bakın M20 yide 1200tl e alıcı buldum satıp Apple Watch alacağım.

Rabbim tekrar Samsung zulmünü yaşatmasın Amin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9CBE59604

telefonu sorunsuz kullanan var mi?
    Sanmıyorum. Ucuz etin yahnisi tarzında her hafta farklı bir kronik hata baş gösterebiliyor.(Android 10 olmasına rağmen)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fast-man

bende ne oyun yüklü nede aşırı program biraz önce telefonla görüşürken aniden telefon kapanmış kendi kendime konuşuyormusum ses gelmeyince karşıdan anladım ekrana baktım sadece samsung logosu oyle duruyor bir kaç defa daha başıma geldi watshap kullanırken kapanma hesapmakinası kullanırken ani kapanma

sim kartım kesiktir

Alıntıları Göster
    Hocam daha önce karşılaşmadım bilemiyorum.
  • arkadaşlar türkiye rom son rom nerden hızlı indirim varmı link odinle atmak istiyorum temiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: KonsolBüfesi

Arkadaşlar dayanamayıp Iphone XR 64GB aldım. Kendinize iyi bakın M20 yide 1200tl e alıcı buldum satıp Apple Watch alacağım.

Rabbim tekrar Samsung zulmünü yaşatmasın Amin :)

Alıntıları Göster
    Yanlız Xr M20'nin 6 katı fiyata sahip.
  • arkadaşlar samsung orjınal türkiye rom nerdne hızlı indiririm
  • M20 mi alalım yoksa biraz daha çıkıp redmi note 8 mi sizce? Anneme alacağım
  • cimbomlusinan kullanıcısına yanıt
    Hocam bence samsung alın.Anneniz daha rahat eder kullanimi kolay şuan ben kullaniyorum gayet güzel telefon

• Ata34. A kullanıcısına yanıt
    Şuan kullandığı da samsung Pek yabancılık çekmez aslında

• Beyler selamlar, annemle babama telefon alacağım aklımda Samsung M20 ve Huawei P Smart 2019 var, kullananlar memnun mu, en az 4-5 sene kullanır bizimkiler bi aksilik olmadığı sürece. Gündelik işlemleri rahat ve akıcı yapsınlar yeterli, ufak tefek arayüz kasma donma yada kronik sorunlarla uğraşsınlar istemiyorum ben yokken çözemeyebilirler, fikir belirtenlere şimdiden teşekkürler, huaweide arkaplandakş uygulamaları kapatma sorunu var samsungda da siyah ekran sıkıntısı var anladığım kadarıyla. Siz kullanıcı olarak hangisini tavsiye edersiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sultansari kullanıcısına yanıt
    hocam bende sizinle aynı durumdayım babama alacağım kronik sorunu olmasın sesi karşıya iyi gitsin net duysun donma kapanma olmasın beklentiler bunlar ama bahsettiğiniz modelleri bende araştırdım aynı sorunlar ve daha fazlası mevcut ben a01 modelini araştırmaya başladım sanırım daha güncel bi cihaz sıkıntı olarakta başka forumlar youtube yorumları falan bakmaya çalışıyorum henüz bi sıkıntısına denk gelmedim işlemci olarak biraz geri kalsada kullanım olarak gayet tatminkar sıkıntısı olmayan alınacak bişey bulursanız banada haber verirseniz sevinirim :)
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Dertlerimiz bir valla hocam arkaplan uygulamalarının kapanması ayrı bir dert şimdi banka işlemleri bilmemne yaparken gitse sıkıntı insanlara, e ekran kararması vs biraz teknoloji kurdu olmak lazım dilinden anlamak için o yüzden dediğiniz gibi %100 sinmedi içime hiç biri. A01 A10 vs bende baktım hocam ama en giriş model telefonlar olduğu için 2gb ram günümüzde kısa süre sonunda kasma ve donmalar yaşatabilir, 2-3 güncelleme sonunda 16gb depolama can sıkabilir diye düşündüm. Bi gelişme olursa yzarım

• sultansari kullanıcısına yanıt
    aslında nokia 5.1 plus modeli işlemci ram vs gayet iyi android one aynı zamanda ama onunda servisi düşündürüyor insanı arkadaş 1500tl-2000tl fiyatlara sorunsuz sadece iş görecek telefon bile alınmıyor komedi valla ülkenin hali...
    Nokia yürüyen uçak çıkarsa bile artık piyasanın markaya güveni kalmadı hocam, karşımıza muhatap alabileceğimiz biri var mı o bile meçhul. Bu p smart 2019 un arkaplandaki uygulamaları resetlemesi can sıkıcı bi sorun, m20de tek sorun ara ara donma. İkisi kıyaslandığında m20 daha kabul edilebilir duruyor hocam, ki bu donma problemi %100 herkese denk gelmiyor anladığım kadarıyla, bu sebepten ben samsungu tercih edeceğim sanırım

Hocam bir de a20s modelini buldum, inceleyip yorum yapma fırsatınız olursa sevinirim

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.