Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY GIO [ANA KONU] ★★ (455. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.245
Cevap
61
Favori
1.133.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 453454455456457
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hayvaniyet

quote:

Orijinalden alıntı: sangreal_1905

arkadaslar birkac gundur su sol taraftaki dokunmatik tus kafayi yedi kendi kendine calsior surekli tarayiciydailen google arama aciliyor tuslar yanip sonuo 1aysir kullaniom bi sorun ykti birkac gundur oldu sorun sizce yazilimsalmidir

yazılımsal büyük ihtimal , bendede oluyordu, bugün yeni rom yükledim, şuan için yok. forumda birisi tel ısınınca yapıyor demişti, o da olabilir denemek lazım, seninki uzun kullanımdan sonra yapıyorsa donanımsal yoksa yazılımsal

internette fazla gezince yapıyo benimkide
  • Arkadaşlar forum can çekişiyor.haydi en sevdiğimiz ve vazgeçemediğimiz uygulamaları paylaşalım.işte benden birkaç tane.Not:tubemate hariç ücretli uygulamalardır ama full sürümlerini paylaşıyorum.

1-Camera360-Ultimate adındanda anlaşılacağı uzere fotoğraf programı ama telefonumun 1 numaralı vazgeçilmezi.ultimate olduğu için çok fonksiyonlu.ücretlidir ama ful sürüm.

2-Dolphin Browser HD 5.1. internet tarayıcı pro sürüm lisans dosyası içinde

3-PhotoWall Live Wallpaper camera fotoğraflarınızı güzel efectlerle walpaper yapıyor.ücretli ama full.

4-PowerAMP tartışmasız en iyi müzik programı full sürümü.

5-tubex ücretsiz youtube uygulaması.istediğniz videoyu izleyebiliyor yada indirebiliyorsunuz.

hepsi tek bir rar dosyasında ücretli programların unlocker apk lerinide kurmalısınız ve bu programların lisans uyarısı vememesi için güncelleme yapmamalısınız.

http://hot file. com/dl/124844350/3f280b6/apk.rar.html

• quote:

Orijinalden alıntı: gripin518

Benim telefondan bir kare, biraz forum renklensin.

oyhşşş

• quote:

Orijinalden alıntı: netdragon

Arkadaşlar forum can çekişiyor.haydi en sevdiğimiz ve vazgeçemediğimiz uygulamaları paylaşalım.işte benden birkaç tane.Not:tubemate hariç ücretli uygulamalardır ama full sürümlerini paylaşıyorum.

1-Camera360-Ultimate adındanda anlaşılacağı uzere fotoğraf programı ama telefonumun 1 numaralı vazgeçilmezi.ultimate olduğu için çok fonksiyonlu.ücretlidir ama ful sürüm.

2-Dolphin Browser HD 5.1. internet tarayıcı pro sürüm lisans dosyası içinde

3-PhotoWall Live Wallpaper camera fotoğraflarınızı güzel efectlerle walpaper yapıyor.ücretli ama full.

4-PowerAMP tartışmasız en iyi müzik programı full sürümü.

5-tubex ücretsiz youtube uygulaması.istediğniz videoyu izleyebiliyor yada indirebiliyorsunuz.

hepsi tek bir rar dosyasında ücretli programların unlocker apk lerinide kurmalısınız ve bu programların lisans uyarısı vememesi için güncelleme yapmamalısınız.

http://hot file. com/dl/124844350/3f280b6/apk.rar.html

tesekkurler programlar icin. konu tasindigindan dolayi can cekisiyor tahminimce.

• rica ederim. evet forum taşınınca bazı arkadaşlar bulamadı sanırım.
  • arkadaslar son 2 gun isteyen varsa telefonu 2.el bolumunde ilanim var pazartesi s almaya gidecegim gio macerasi bu kadar yetti bana pm den ulasabilirsiniz
  • Ya arkadaşlar bu teknosanın verdiği 50 tl lik hediye çekini kullanamıyorum. Mesela 40liraya traş makinası var hediye çeki kullanarak alınmıyor mu ? Yani atıyorum bi televizyon falan alıcam ordan 50tl düşecek. Bu mudur olay ? Sinir oldum
  • Bende yarın yada obürgün alıcam. En uygun fiyat konusunda güvenilir bir yer var mı bildiğiniz arkadaşlar?
  • Kulaklığınız takılıyken Telefona çağrı geldiğinde otomatik açılmıyorsa buyurun
    http://hot file. com/dl/124853165/441da1c/AutoAnswer.rar.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: xJorfan

Ya arkadaşlar bu teknosanın verdiği 50 tl lik hediye çekini kullanamıyorum. Mesela 40liraya traş makinası var hediye çeki kullanarak alınmıyor mu ? Yani atıyorum bi televizyon falan alıcam ordan 50tl düşecek. Bu mudur olay ? Sinir oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: 22.07.2011

quote:

Orijinalden alıntı: gripin518

Benim telefondan bir kare, biraz forum renklensin.

o saatin ismi ne nerden indirdin gripin ?

Htc sense arayüz (Lp classic sense) saatin adı. Hayalcinin aşağıda linkini verdiğim konusunda var.

http://forum.donanimhaber.com/m_48976010/tm.htm

• arkadaşlar kaç gündür uğraşıyorum 0 facebooka girmek için.hala giremedim.nasıl olcak ayarları??
  • 0 facebook hakkında bilgim yok, yoksa yardımcı olmaya çalışırdım. ben marketteki facebook uygulamasını kullanıyorum.
  • bende onu kullanıyorum da wifi olmayan yerde lazım olacak 0 facebook
  • Ben de kullanmıyorum gerçi facebook'um da yok ama önceki sayfalarda çözümü vardı.
  • İyi geceler Arkadaşlar. 7-8 tane uygulama yükledim 8gb hafıza kartım olmasına ragmen hafıza dolu uyarısı veriyor, Telefon hafızasını rahatlatmak için Uygulamaları hafıza kartına nasıl taşıyabilyoruz ?
  • Hocam 8 uygulama ile hafıza nasıl doluyor anlamadım. Ben extra hiç birşey yapmadan 27 uygulama yükledim yine uyarı vermedi. Hayalcinin konusunda karta taşıma ile ilgili uygulamalar vardı oradan bakabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalhakan

arkadaşlar kaç gündür uğraşıyorum 0 facebooka girmek için.hala giremedim.nasıl olcak ayarları??

Hayalci kardeşimizin konusunda ayarları verdim Tabi hattın Avea ise. Diğerlerinde çalışır mı bilmem. Birde ayarları yaptıktan sonra Yaptıgın ayarları seçmeyi unutma.

• quote:

Orijinalden alıntı: mylove

İyi geceler Arkadaşlar. 7-8 tane uygulama yükledim 8gb hafıza kartım olmasına ragmen hafıza dolu uyarısı veriyor, Telefon hafızasını rahatlatmak için Uygulamaları hafıza kartına nasıl taşıyabilyoruz ?

ii geceler kardeşim gripin doğru söyluo. Hayalcinin konusunda var çözüm. Sen uygulamaları telefon hafızasına yüklemişin.

• 16 gb class 4 kart aldım, eski 8gb kartın üstüne 15 tl verdim güzel alış veriş oldu. Yazma hızı 4.6 cıkıyor.. okuma hızı 18.2 cıkıyor.. Normalmi..
  • 
Sayfa: önceki 453454455456457
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.