Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY GIO [ANA KONU] ★★ (453. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.246
Cevap
61
Favori
1.133.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İnternet bağlantısı ile bedava konuşma ve mesajlaşma olanağı sağlıyor. Karşı tarafta da bu uygulamanın yüklü olması gerekiyor. Skype benzeri ama Mobil tarafta daha başarılı olduğunu düşünüyorum.

Denemenizi öneririm.

https://market.android.com/details?id=com.viber.voip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

quote:

quote:

Link2Sd benden çalıştı sorun yok

Sen 2.3.3'ü nereden indirdin?Custom rom değil mi o?

Bendeki rom budur.
    gingebard yazıyor onun yerine gio pro v1.1 yazıyor.

Android s5660XXKP7 gio pro v1,1
    KERNEL SÜRÜMÜ >> 2,6.35.7-perf-CL258140root@DELL103#1

Bende de aynısı vardı ama nedense Link2Sd'yi yükleyince telefon kendini karıştırıyor.

Ruslar boş durmuyor 2.3.4 çıkmış.Rus sitesinden indirdim ve kurdum bu da ekran görüntüsü;

★★ SAMSUNG GALAXY GIO [ANA KONU] ★★

indirme adresini verirmisin

• quote:

Orijinalden alıntı: erkamacar

quote:

Orijinalden alıntı: dolphin6161

hayalcı eywallah halletım baba pekı sımdıde rehbere facebokda nekadar kısı varsa gelmıs onalrı nasıl ıptal edecegım sadece rehber gorunsun ıstıyorum

rehbere gir. secenekler>diğer>ekran ayarları>sadece tel. no. tıkını işaretle.

Yahu Dostlar, Bir sorun var. Market için mecburen gmail hesabımı girince eski rehberlerde ne var ne yoksa telefona atıyor! Rehber yedekleme yani ( içe hafıza kartına aktar deyincede 1500 kişi aktarıyor! oysaki benim normal telefon rehberim 256 kişi. sadece rehberimi nasıl yedekleyebilirim lütfen yardım edin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayvaniyet

quote:

quote:

quote:

quote:

Link2Sd benden çalıştı sorun yok

Sen 2.3.3'ü nereden indirdin?Custom rom değil mi o?

Bendeki rom budur.
    gingebard yazıyor onun yerine gio pro v1.1 yazıyor.

Android s5660XXKP7 gio pro v1,1
    KERNEL SÜRÜMÜ >> 2,6.35.7-perf-CL258140root@DELL103#1

Bende de aynısı vardı ama nedense Link2Sd'yi yükleyince telefon kendini karıştırıyor.

Ruslar boş durmuyor 2.3.4 çıkmış.Rus sitesinden indirdim ve kurdum bu da ekran görüntüsü;

indirme adresini verirmisin

Banada yollarmısın rom linkini pm den rica etsem, iyi geceler dilerim

• @hayvaniyet
    Upload ediyorum bitince linki vereceğim.

Turkcell internet paketleri ile 3g paketleri arasındaki fark nedir?Aramızda kullanan var mı bu paketlerden?
  • @Hayalci
    Tabii ki yollarım.@KomaNchi_ vermiş linki fakat site Rusça isterseniz oradan indirin, ben güncelleme için bütün uygulamaları sıkıştırıp Mediafire'a upload ediyorum.5-6 dakikaya biter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 23 Temmuz 2011; 1:58:44 >
  • quote:

@Hayalci
    Tabii ki yollarım.@KomaNchi_ vermiş linki fakat site Rusça isterseniz oradan indirin, ben güncelleme için bütün uygulamaları sıkıştırıp Mediafire'a upload ediyorum.5-6 dakikaya biter.

hocam nasıl peki romda bug falan varmı hiç rastladınmı? herşeyi 4/4 lükmü anında yükleyebilirim stabil olmuşsa eğer. aslında keşke update.zip dosyası yapsalardı az boyutta ordan güncelleyebilseydik
  • quote:

Orijinalden alıntı: KomaNchi_

quote:

@Hayalci

hocam nasıl peki romda bug falan varmı hiç rastladınmı? herşeyi 4/4 lükmü anında yükleyebilirim stabil olmuşsa eğer. aslında keşke update.zip dosyası yapsalardı az boyutta ordan güncelleyebilseydik

Şu ana kadar bir sorun yaşamadım.Bir tek Link2Sd programı ile sorun yaşıyorum, o da 2.3.3'te de vardı.Bu arada dosya için buyrun;
    2.3.4

NOT: Yükleyen arkadaşlar sorumluluğun kendilerinde olduğunu bilsinler, ben yükledim bir sorun çıkmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 23 Temmuz 2011; 2:14:13 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KomaNchi_

quote:

@Hayalci

Şu ana kadar bir sorun yaşamadım.Bir tek Link2Sd programı ile sorun yaşıyorum, o da 2.3.3'te de vardı.Bu arada dosya için buyrun;
    2.3.4

NOT: Yükleyen arkadaşlar sorumluluğun kendilerinde olduğunu bilsinler, ben yükledim bir sorun çıkmadı.

yükledim hocam saolasın. bu arada enteresan bişe oldu sanki kies güncellemesi gibi oldu yüklerken hiçbişe silinmedi telefon eskisi gibi açıldı bilgilere baktım 2.3.4 yani romu yüklememiş direk güncellemiş. 2 side samsung çıkışlıydı ondandır belki

• http://bit.ly/oZIICU

bizim kieste yok mu hala bir hareketlilik? Pc yok bende bakamıyorum da :)
  • @KomaNchi_ ben ne olur ne olmaz fabrika ayarlarına getiriyorum ondan sonra kullanmaya başlıyorum yeni romu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 23 Temmuz 2011; 3:34:39 >
  • 2.3.4de herhangi bir lag, yavaşlama durumu var mı kullanan arkadaşlar? Örneğin tüm animasyonlar açıkken ana ekranda boş bir yere basılı tutup gelen menünün açılışında takılma vs. oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dntpnc

http://bit.ly/oZIICU

bizim kieste yok mu hala bir hareketlilik? Pc yok bende bakamıyorum da :)

Kies de şuan yok ama

ağustosun sonu ile eylünün başına doğru çıkaca söyniyor
  • Burada yazanlar offical kies ile alakalı değil sanırım . Sizce ???

• quote:

Orijinalden alıntı: mylove

quote:

quote:

hayalcı eywallah halletım baba pekı sımdıde rehbere facebokda nekadar kısı varsa gelmıs onalrı nasıl ıptal edecegım sadece rehber gorunsun ıstıyorum

Yahu Dostlar, Bir sorun var. Market için mecburen gmail hesabımı girince eski rehberlerde ne var ne yoksa telefona atıyor! Rehber yedekleme yani ( içe hafıza kartına aktar deyincede 1500 kişi aktarıyor! oysaki benim normal telefon rehberim 256 kişi. sadece rehberimi nasıl yedekleyebilirim lütfen yardım edin ?

Şu soruma cevap verecek kimse yokmu arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylove -- 23 Temmuz 2011; 9:53:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Grasshead

Viber artık Android Market'te.

İnternet bağlantısı ile bedava konuşma ve mesajlaşma olanağı sağlıyor. Karşı tarafta da bu uygulamanın yüklü olması gerekiyor. Skype benzeri ama Mobil tarafta daha başarılı olduğunu düşünüyorum.

Denemenizi öneririm.

https://market.android.com/details?id=com.viber.voip

Teşekkürler fakat yine de fovorim skype ,viber ile sadece telefondan telefona ücretsiz görüşme yapılabiliyor ,skpype daha geniş platformalara kurulabildiği için ile telefondan telefona ,telefondan bilgisayara,bilgisayardan telefona ücretsiz sesli görüşme ve yazılı mesajlaşma yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: eLmrCh

2.3.4de herhangi bir lag, yavaşlama durumu var mı kullanan arkadaşlar? Örneğin tüm animasyonlar açıkken ana ekranda boş bir yere basılı tutup gelen menünün açılışında takılma vs. oluyor mu?

uygulama menüsünde kasma sıfır. dediğin menüde az bişe atlatıyor bi önceki versiyondaki gibi. başka yerde rastlamadıgım için de orada kasması beni bağlamıyor fazla. hız olarak güzel fena değil. aslında pek bi değişiklik yoktur.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Şu soruma cevap verecek kimse yokmu arkadaşlar ?

Yanlış hatırlamıyor isem !!
    Senkronize et diye bir seçenek işaretli geliyor ;
    O seçeneği pasif e alın hiç eklenti yapmaması gerekir. ( en azından bende öyle oldu )

• Arkadaşlar kimsenin bir bilgisi yok mu şu kablo ile bağlanamama sorunu hakkında? Lütfen yardım edin,kafayı yemek üzereyim! Kabloyu çıkarıp camdan atasım veya maket bıçağıyla lime lime edesim geliyor!Lütfen yardım!
  • 
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.