Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY GIO [ANA KONU] ★★ (456. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.246
Cevap
61
Favori
1.133.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 454455456457458
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • media markt 499 a satılıyor teknosadan sonra perakende satışta 2. Yer benim bildiğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haddat

16 gb class 4 kart aldım, eski 8gb kartın üstüne 15 tl verdim güzel alış veriş oldu. Yazma hızı 4.6 cıkıyor.. okuma hızı 18.2 cıkıyor.. Normalmi..

marketten sd hızlandırıcı indirdim yazma hızı 12 mb a çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: süülo

marketten sd hızlandırıcı indirdim yazma hızı 12 mb a çıktı

Yazma hızını telefonda mı ölçtünüz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N3CAT1 -- 24 Temmuz 2011; 9:26:40 >
  • Bende sd tools programını kullarak telefonla birlikte gelen 2gb kartın yazma ve okuma hızını ölçtüm, sonuçlar aşağıdai gibi çıktı.

★★ SAMSUNG GALAXY GIO [ANA KONU] ★★
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

media markt 499 a satılıyor teknosadan sonra perakende satışta 2. Yer benim bildiğim

3gun once kozyatagindakinde gio disindaki 3u vardi. medimarkta da mi yokmus deyip ciktim. yeni mi geldi acaba?

webdenal.com da 453e kadar iniyor guvenilir bir site internetteki yorumlara bakilirsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkamacar

quote:

Orijinalden alıntı: kartalhakan

arkadaşlar kaç gündür uğraşıyorum 0 facebooka girmek için.hala giremedim.nasıl olcak ayarları??

Hayalci kardeşimizin konusunda ayarları verdim Tabi hattın Avea ise. Diğerlerinde çalışır mı bilmem. Birde ayarları yaptıktan sonra Yaptıgın ayarları seçmeyi unutma.

http://forum.donanimhaber.com/m_48976010/tm.htm

arkadaşım çok sağolasın ya ne zamandır uğraşıyordum.çok teşekürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: turutk

quote:

media markt 499 a satılıyor teknosadan sonra perakende satışta 2. Yer benim bildiğim

3gun once kozyatagindakinde gio disindaki 3u vardi. medimarkta da mi yokmus deyip ciktim. yeni mi geldi acaba?

webdenal.com da 453e kadar iniyor guvenilir bir site internetteki yorumlara bakilirsa.

Gold dan 410 tl ye aldım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: BorgaXxX

quote:

quote:

internet sitelerinde yok goldun. ace fiyatida medimarkttan 50tl fazla olunca gioyu hic sorusturmadim. gio 410 normal fiyat mi (ki sanmiyorum) yoksa kampanya mi? kampanyaysa devam ediyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turutk -- 24 Temmuz 2011; 12:18:44 >

• ben 1 ay önce aldım . direk 410 tl dediler bende internette baktım fiyatlar 450 civarında aldım birtane . Ama faturayı keserken fiyat farklı gözüküyormuş uğraştılar biraz. 1 hafta kadar sonra başka bi arkadaşımda gidip sordu 489 dediler . :) galiba hata yaptılar bana verirken

Bu arada Telefona viber kurdum Almanyadan yengemle konuşmaya çalıştığımda onun sesi bana gelmiyor ama benimki ona kesik kesik te olsa gidiyomuş . Modemin dibindeyim 8 mbit. neden olabilir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BorgaXxX -- 24 Temmuz 2011; 12:32:12 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BorgaXxX

quote:

quote:

internet sitelerinde yok goldun. ace fiyatida medimarkttan 50tl fazla olunca gioyu hic sorusturmadim. gio 410 normal fiyat mi (ki sanmiyorum) yoksa kampanya mi? kampanyaysa devam ediyor mu?

Bugün gidicem almaya fazlada dolaşmak istemiyorum açıkçası. 410 a bulsam hemen alıcam hepsiburadada 499, webdenalda 450 civarı. Hem goldun hemde media markt ın bir arada olduğu avm var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: gripin518

quote:

Orijinalden alıntı: 22.07.2011

quote:

Benim telefondan bir kare, biraz forum renklensin.

o saatin ismi ne nerden indirdin gripin ?

Htc sense arayüz (Lp classic sense) saatin adı. Hayalcinin aşağıda linkini verdiğim konusunda var.

http://forum.donanimhaber.com/m_48976010/tm.htm

Hocam o widget'da hava durumunu alamıyorum ben.

• quote:

Bende sd tools programını kullarak telefonla birlikte gelen 2gb kartın yazma ve okuma hızını ölçtüm, sonuçlar aşağıdai gibi çıktı.

bende denedim, sd speed increase programının işlevini de tam olarak anlamış oldum, programın yazma hızına bir etkisi yok ama okuma hızı önbellek 0 iken 5.4 mb, 2048 iken 25 mb, 4096 iken 29mb, teliniz rootlu ise kesinlikle yüklemenizi öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbg0 -- 24 Temmuz 2011; 13:03:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Full#Throttle
    Hocam o widget'da hava durumunu alamıyorum ben.

Menüden lp classic sense'e gir, refresh settingse gir sonra refresh nowa tıla düzelmesi lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet
    Bugün gidicem almaya fazlada dolaşmak istemiyorum açıkçası. 410 a bulsam hemen alıcam hepsiburadada 499, webdenalda 450 civarı. Hem goldun hemde media markt ın bir arada olduğu avm var mı acaba?

410a bulsam kosa kosa gidecegim ama yok ki. bulursan haber verirsen sevinirim.
  • Arkadaşlar böyle bir site buldum..Güvenilir mi acaba? Distribütör ürünüymüş ve 2 yıl garantisi varmış? iyi mi oluyor bu şimdi? h.b.com gibi sitelerden ne farkı var acaba? 12 taksitte 469 tl ye geliyor.. Sizce almalı mıyım?

http://www.ekopasaj.com/samsung-s5660-galaxy-gio-cep-telefonu_284784.html?ref=akakce&v=1.9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ctrlshft -- 24 Temmuz 2011; 13:57:44 >
  • Ya arkadaşlar bu teknosanın verdiği 50 tl lik hediye çekini kullanamıyorum. Mesela 40liraya traş makinası var hediye çeki kullanarak alınmıyor mu ? Yani atıyorum bi televizyon falan alıcam ordan 50tl düşecek. Bu mudur olay ? Sinir oldum
  • Arkadaşlar isteyen olursa Zagg Maximum Shield ekran koruyucu getirtebilirim. 20 dolara geliyor indirimli fiyatı. İsteyen olursa pm atabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaenWinckle

quote:

Arkadaşlar bir sorunum daha var. İnternetten (wi-fi ile bağlanıyorum) video izlemek için bir siteye girdiğim zaman telefon bir kere titriyor birkaç saniye sonra telefon iki kere daha titreyip internetten atıyor.Bu olay, hem miren explorer da hem skyfire da hem de telin kendi explorer ında başıma geldi.Yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

quote:

Ya arkadaşlar bende yeni aldım Galaxy Gio, şu ana kadar çok da memnunum, fakat telefonu kablo ile bilgisayara bağlamaya çalıştığımda telefon şarj olmaya başlıyor bilgisayar ilk taktığımda görmüştü telefonu hatta çıkarılabilir disk olarak birkaç saniye görebilmiştim. Daha sonra yüklenirken bir hata oluştu diye bir uyarı verdi sağ altta, daha sonrasında ne kadar çok denersem deneyeyim telefonu görmüyor sadece şarj oluyor. Kies in son sürümü bilgisayarımda mevcut. Bu soruna çözüm önerilerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

Kimse yardımcı olamayacak mı arkadaşlar? Lütfen yardım edin!

tam olartak sorunun ne anlayamadım ama bende çok uzman olmasamda yardımcı olmaya çalışayım. eğer kies yada pc suite yüklü değilse telefon sadece şarj olur pc driver ı yüklemeye çalışır ama yükleyemez.önce kies yüklemelisin. zaten daha sonra telefonu bağladığın zamanlarda otomatik görür eğer kies i açmadan bağlarsanda telefonda usb bağlantıya izin ver seçeneği geliyo onu açtığında bir kart okuyucu gibi bağlanır veri depolama işlemlerini rahatlıkla yaparsın

• quote:

Orijinalden alıntı: xJorfan

Ya arkadaşlar bu teknosanın verdiği 50 tl lik hediye çekini kullanamıyorum. Mesela 40liraya traş makinası var hediye çeki kullanarak alınmıyor mu ? Yani atıyorum bi televizyon falan alıcam ordan 50tl düşecek. Bu mudur olay ? Sinir oldum

50 tl lik hediye çeki, istediğini alabilirsin kardeş, hediye çeki kodunla alırken yazıyosun o kadar. ben mesela kablosuz mause ve klavye aldım 47 TL ve artı kargo dahil. hediye çeki telefonu aldıktan bir ay sonra aktif oluyor.

CaenWinckle
    kardeş, telefonu usb ile bağlı olmasın tele, bilgisayarında kies varsa kaldır komple, bilgisayarı kapat yeniden aç, usb ile pcye bağla teli, ama ekrana yeni donanım bulundu uyarısı verecek onu kapat yükleme,http://www.upload.gen.tr/d_x.php/www/r5o66zp2/SAMSUNG_USB.exe.html bu sürücü dosyasını direk yükle bilgisayara, sonra telefonun üst sekmesini aşağı indir usb bağla de, bilgisayarda sd kartın içini görebilirsin artık. kiese gerek duymadan, güncelleştirme yapmak için kies gerekli, bence güncelleme çıktığı an yükle işin bitince kaldır derim kiesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 24 Temmuz 2011; 14:40:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

Android gingebard 2,3,3 kullanıyorum, froyo ile farklarını sırayla anlatıyorum, aklıma gelenleri

1, wifi error gitti, yüklediğimden beri bir kere bile wifi error vermedi
    2,Bir widget uygulaması yüklediğimiz zaman, teli kapatıp açtığımızda kayboluyordu, artık kaybolmuyor ve bir uygulamayı sd karta taşıdığımızda hemen kullanıma açılıyor.
    3, sd kartı tarama neredeyse yüzde 50 hızlandı ve tarama biter bitmez uygulamar hemen gözüküyor, birde uygulamaları yönet açınca foroyo 2,2,1 de tee dakikalar sonra açıyor, gingebard 2,3,3 de bu hemen açıyor ve bekleme yapmıyor.
    4, dosyalarım menüsünde bir müzik açtığınızda, 2,2,1 de hemen müzik çalar açılırdı değilmi, 2,3,3 de bu ufak ekranda hemen şarkı çalmaya başlıyor.
    5,menü ve ana ekran kasılmaları gitti, en güzelide hologram live walpaperde ana ekran artık tıkanmadan eser yok, rahatlıkla kullanabilirsiniz.
    6,mesela bir oyundan çıktınız, ram baktınız 220 mb, sakın belleği sil demeyin, yarım saat sonra kendiliğinden 150 ve 160 düşüyor.
    7,menülerde indirilenler klasörü geldi, internettten indirdiğimiz bütün dosyalar tek tıkla burda artık
    8,müzik çalar ana ekran görüntüsü değişti ve akolayzıra yeni profiller eklendi
    9,en önemlisi, froyo 2,2,1 de, hani ekran kilidini kullanınca, alarma açtığımızda hemen kilit geliyodu ve hiç kapanmıyodu bu 2,3,3 de sorun yok, artık ekran kilidini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
    10.Oyunlarda grafik ve performans ciddi anlamda arttı, gt racing hd de ağzım açık kaldı, örneğin, araba yansımaları daha iyi ve gölgeler görünüyor daha rahat ve tıkanmalar gitti. anlıyacağınız oyunlarda performans arttı.
    11.lgcamera pro kamera programında, 1980x1080 çekimi açıldı kayıt ediyor gibi gözüküyor ama 320x480 kayıt ediyor, 640x480 bitrate 20 e fırladı ve en güzelide ekranı nasıl çevirirseniz çevirin düz çekiyorgörüntü daha net çekmeye başladı şaşırdım, bu 2,3,3 gio ile lgcamera pro ile görüntler daha iyi çekmeye başladı ve farklı özellikler çıktı,

Aklıma gelenler bunlar, başka aklıma gelen olursa eklerim.

Birde unutmadan sizlere ufak bir tiyo vereyim. samsung kulaklığı varya, üstünde bir tuş var, o tuş, aramayı kabul etme veya iptal etme ve ya müziği durdurup başlatmaya yarıyor değilmi, şimdi burda duralım, şarkıyı değiştirmeyede yarıyor bileniniz varmı şarkı çalarken, o tuşa 3 ve 4 sefer peşpeşe basın, 1 kaç sefer deneyin, şarkının değiştiğini göreceksiniz. ben artık teli cebimden çıkarmıyyorum, bir tuşla şarkıyı değiştiriyorum artık.

dostum ben kies te çıkan güncellemeyi yaptım telefon dahada şaşırdı eski hali daha iyiydi,şimdi arada bir titreyip uygulamayı kapatıyor. bazen açılıştaki samsung yazısı ekrana gelip 10 saniye kadar sonra tel resetleniyor.bu senin yazdığın yüklemeyi nasıl yapabilirim yardımcı olursan sevinirim

• 
Sayfa: önceki 454455456457458
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.