Şimdi Ara

Samsung Galaxy Buds+ PLUS 2020 MODEL SM-R175 ANA KONU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
654
Cevap
23
Favori
34.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kutudan kulaklıklardan birini aldığımda oluyor falan.
    Samsung Galaxy Buds+ PLUS  2020 MODEL SM-R175  ANA KONU

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kulaklık şarj göstergesinin tek simgeyle gösterilmesi Smart Things uygulamasının güncellenmesi ile oldu, kulaklık yazılım güncellemesi ile alakalı değil.
    Bunun nedeni sanırım iki kulaklık arasındaki pil azalma dengesizliğini perdelemek olabilir. öyle ki sağ kulaklık %1 olduğunda sol kulaklık hala %16 kalıyor özellikle kutudan şarj olduğunda, kablodan tam şarj edildiğinde %5 fark kadar oluyor.
    Bu durum Buds kulaklıkta da öyleydi.
    Şarj kutusu tamamen boşaldığında kulaklık şarjı doluysa kutuyu tersine şarj ediyor, gerçi bu durum kullandığım diğer kablosuz kulaklıklarımda da vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, yeni bir bluetooth kulaklık almaya niyetlendim. Samsung S10 kullandığım için Buds+ alayım diyorum. Ama bu ANC özelliği olmaması düşündürüyor beni. Youtube'da Huawei Freebuds 3 ile yapılan testleri gördüm. Görüşme sırasında gerçekten güzel performans sergiliyor ve dış sesleri konuşmaya yansıtmıyor. Ama hiçbir Buds+ incelemesinde böyle bir test görmedim. Bu konuda deneyimlerinizi paylaşır mısınız?
  • Arkadaşlar kulaklığı bugün Adana da bir arkadaştan 690 TL ye aldım. Ama kutu kapağını açınca. Bağlandı animasyonu ve şarj vs gözükmüyor. Nasıl açacağız bilgisi olan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmckr

İnanılmaz fiyatmış. Köpük uç ne olduğunu bilmiyordum internette aratıp ne olduğunu buldum. Ancak ben daha buds kullandım ve kalitesini beğenmediğim için sanmıştım. Ama uçlarla ilgili bir sıkıntı yaşamamıştım. Şayet sorun olursa bende bunlardan alırım, sağolun🙋🏻‍♂️
    Köpük üç nerden bulacağız nasıl arayacağız,
    Ben note 10 plus içinden çıkan AKG kulaklıpa ait en büyük ucu taktım. Buds+ içinden çıkan en büyük uçtan çok kaliteli ses veriyor. Ama o uç ile kulaklık şarj yuvasına girmiyor ve şarj olmuyor maalesef

• pasa_mahmut P kullanıcısına yanıt
    Bende de en büyük uç takılı sarj etmesinde falan sorun yok. Bu arada "köpük üç" nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: pasa_mahmut

Arkadaşlar kulaklığı bugün Adana da bir arkadaştan 690 TL ye aldım. Ama kutu kapağını açınca. Bağlandı animasyonu ve şarj vs gözükmüyor. Nasıl açacağız bilgisi olan var mı
    Galaxy Wearable uygulaması telefonuna google playden indirip kurdunuz mu?

• ahmckr kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy Buds+ PLUS  2020 MODEL SM-R175  ANA KONU
    Isı ile aktive olup kulak içinin şeklini alan böylelikle yalıtımı arttıran kulaklık pedleri

• Orcunsau kullanıcısına yanıt
    Ben bir test videosu linki atmıştım yukarılara. Oradan inceleyebilirsiniz.

Google da arama yaptırdım çıktı ama büyük olunca kulaklık kutuya sığmıyor, kutudan çıkan akg nin en büyük ucunu taktım kulaklık şarj kutuya sığmıyor. Köpük UÇ diye bir şey varmış bende bilmiyorum çok fark ettiriyormuş. Uygulama zaten kurulu idi :) düzeldi animasyon sorunu. Yorumlarda gördüm Smarttihings açtım kendi kendine düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasa_mahmut -- 9 Mayıs 2020; 23:18:22 >
  • pasa_mahmut P kullanıcısına yanıt
    Doğru smartthings açmak gerekir. Ben de büyük uçlar takılı ama sorun yok. Şuan köpük uca ihtiyacım yok. Ancak çok farkediyorsa ileride alınabilir.

Köpük uç denemedim ama. Note 10 plus içinden çıkan kulaklıpa ait büyük uç taktım. Emin olun buds+ büyük ucunu bir daha takamak istemezsiniz ben öyle de yaptım. Akg nin ucunu kullanmak istedim ama bu kez de kulaklıkla kutuya sığmadı :) mecbur geri buds+ un büyük ucunu takmak zorunda kaldım diyebilirim :)) yani her uç olmuyor kutuya sığmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mu_te

Isı ile aktive olup kulak içinin şeklini alan böylelikle yalıtımı arttıran kulaklık pedleri
    Siz kullanıyor musunuz

• Arkadaşlar bir kullanıcı buds+ kulaklıkların günlük hayattaki eksilerini yazabilir mi :) ben de huawei freebuds 3 ve buds+ arasında kaldım. Kullanım amacım günlük telefon görüşmesi ve aralarda müzik. Daha çok önemli olan telefon görüşmesi sesimin karşıya net gitmesi. Yardımlarınızı bekliyorum.

• Gayet güzel olan konuşma kalitesi son günlerde çok kötü oldu. Her konuştuğum söylediğimi tekrarlamamı, anlayamadığını sesimin çok derinden geldiğini söylüyor. Ne oluyor yahu bu buds+ kulaklıklara.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmckr

Gayet güzel olan konuşma kalitesi son günlerde çok kötü oldu. Her konuştuğum söylediğimi tekrarlamamı, anlayamadığını sesimin çok derinden geldiğini söylüyor. Ne oluyor yahu bu buds+ kulaklıklara.
    Tam da satın alma arifesindeyken :)

• Dgkn_ngn kullanıcısına yanıt
    Yok yok kendimde denedim sorun yok. Neden öyle dediler bilmiyorum.

• Çok uzun süre Buds kullandım ve bir gün ansızın gelen bir güncelleme ile sağ kulaklık %5-10 arası ses düşüklüğü yaşadı ve düzeltemedim.

Onu da geçtim maalesef yakın bir zamanda kulaklığı kaybettim. Şu malum kapları büyültüp en azından GPS koysalar da aletlerin/kutunun nerede olduğunu bulabilsek. Önümüzdeki modellerde böyle bir yol izleyeceklerinden eminim zira kaplar ve kulaklıklar çok ufak ve kaygan, kaybolmaya/düşmeye çok müsaitler.

Bugün itibariyle kvk garantili sıfır, siyah buds+ denk geldim malum sitede ve patlattım bir tane daha. Kulaklık çıkalı çok uzun süre olmadı ama tahmin ettiğim kadarıyla ilerleyen dönemlerde devamlı güncelleme gelerek kusursuz hale doğru ilerleyecektir.

Buds modelini ilk aldığımda büyük hayal kırıklığı yaşamış, daha sonrasında gelen güncellemeler ile kulaklık bambaşka bir seviyeye ulaşmıştı. Bu noktada Samsung takdiri hak ediyor.

• Hocalar ben şimdi kulaklıkları kullanmiyorken şarjı gitmesin istiyorum kutusunda mi durmalı? Dışarda bırakmışım şarjı gitmiş?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.