Şimdi Ara

Samsung Galaxy Buds+ PLUS 2020 MODEL SM-R175 ANA KONU (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
654
Cevap
23
Favori
34.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmckr

İnceledim bende fena değil bugün buds+ alırım herhalde. Peki incelemelerde izlediğim kadarıyla iki kulaklığı birden takıp konuşma yapıyorlar bu şekilde sorun yok gibi gözüküyor konuşma kalitesinde. Tek kulaklık ile konuşma kaliteside aynımı?

Bu arada Vatan Bilgisayarda 809 liraya düşmüş hemen aldım.
    Ben arabada kullanırken tekini kullanıyorum. Telefon görüşmelerinde hem sağ hem solu kullandım, herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bombus -- 18 Nisan 2020; 19:37:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmckr kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Tek kulaklıkla konuşuyorum genelde. Bir sıkıntı yaşamadım. Sadece köpük uç da alın tavsiyem. İçinden çıkanlar pek iyi değil. Ben kapalı kutu 650 TL ye almıştım 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jamestogo J kullanıcısına yanıt
    İnanılmaz fiyatmış. Köpük uç ne olduğunu bilmiyordum internette aratıp ne olduğunu buldum. Ancak ben daha buds kullandım ve kalitesini beğenmediğim için sanmıştım. Ama uçlarla ilgili bir sıkıntı yaşamamıştım. Şayet sorun olursa bende bunlardan alırım, sağolun🙋🏻‍♂️

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmckr -- 18 Nisan 2020; 21:39:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

Merhaba arkadaşlar,

Kulaklık çok güzel deniyor, fiyatına göre gerçekten eksikler kapatılmış. Kullanan arkadaşlara bir kaç sorum olacak, detaylı cevap alabilirsem çok memnun olacağım, buna göre kulaklığı almak istiyorum. 1) Telefonum biraz eski Xperia Z2, Bluetooth 4.0 ve android sürümü 6.0.1 de kaldı. Uyumluluk, ses kalitesi ve marketteki uygulamasının kullanımı anlamında bir gerilik yaşar mıyım?. 2) Cihazın ses yüksekliği yeterli mi (yüksek seste müzik dinlemeyi seviyorum) ve bas anlamında ek bir woofer eklenmiş, bu baya fark ediyor mu baslarda. 3) Önceki sürüm buds ta yanlış hatırlamıyorsam kulaklığın kendi hafızasına müzik yüklenebiliyor ve telefon kaynağı olmadan da müzik dinlenebiliyordu, Buds+ da böyle bir özellik var mı.?

Çok teşekkür ederim. Cevaplarınızı bekliyorum.
    Kendi mesajıma cevap. Kulaklığı 5 gün önce aldım. Çok memnunum. Ses yüksekliği, bas kalitesi, tizler gerçekten ince işlenmiş ve yüksek kalitede. Telefon görüşmesi yaparken karşı taraf sesimin eskisinden yüksek geldiğini belirtiyor, dışarıdayken bile. Konuştuğum kişi de sanki karşımdaymış gibi net ve yüksek seste geliyor. Şu an için hiç bir sıkıntı yok. Telefonumda bluetooth 4 var fakat buna rağmen kalite muazzam. Yakında yeni telefon alacağım bluetooth 5 deki değişimleri düşünemiyorum bile.

Arkadaşlar siz şarj bitmişken kutuya koyup toplamda ne kadar süre şarj ediyorsunuz. Henüz 1 kere şarj ettim. 3 saat kadar tuttum. Sonra telefondaki uygulamasından bakmak mantıklı geldi. Direk gösteriyor hepsinin yüzdesini. Bir de pubg oynarken ses gecikmesi neredeyse 1 saniye kadardı ki bunu telefonumun eski sürüm olmasına bağlıyorum. Cihazda sorun çıkmazsa minimum 2-3 sene rahat götürür. Şu an evden çalışıyorum ajansıma fakat şu günler geçsin dışarılara çıkmaya başladığımda tadından yenmeyecek Buds plus.

• Güzelmiş

• Dün teslim aldım Buds+ kulaklıkları. Telefonum S10 bu arada. Daha öncede söylemiştim önceliğim konuşma kalitesi. Aslında Freebuds 3 almayı baya düşündüm ancak watch'ta kullandığım için burada da arkadaşların ekosistemi düşün ayrıca konuşma kalitesi de baya iyi dediği için buds+ aldım. Gerçekten de öyleymiş bende bu kaliteyi beklemiyordum gerçekten konuşma kalitesi çok güzel. Arayan kesinlikle ses kötü demedi, sadece sürekli konuştuğum kişi çok az telefon ahizesine göre fark dedi (sürekli konuştuğum için anlamıştır). Ayrıca buds+ başkasına verip bende aranan telefon ile konuştum beklediğimden iyiydi. Bazı eksikleri olsada ortam sesi özelliği gayet güzel olmuş ayrıca güncellemeler ile daha iyi seviye ye taşınabilir. Çok ses veya rüzgar olan ortamda mikrofon-konuşma kalitesini test edemedim, çünkü çalışma ortamım ev ortamımda çok ses yok ve böyle bir kullanımım olmaz diye.

• Ben de vatan bilgisayardan plus modelinin siyah rengini 800tlye aldım. Alma nedenim de değiştirilebilir batarya olması ve kendi bataryasının da 10 saat gidiyor olması. Uzunca bir süre idare eder diye düşünmekteyim.

Ekleme: Bu arada son stoğu ben almışım görünüyor. İnşallah iade ürünü değildir. Diyeceğim de Türkiyedeki alışveriş ahlakını düşününce pek sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucuk_Ekmek -- 26 Nisan 2020; 11:46:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamestogo

Hayırlı olsun. Tek kulaklıkla konuşuyorum genelde. Bir sıkıntı yaşamadım. Sadece köpük uç da alın tavsiyem. İçinden çıkanlar pek iyi değil. Ben kapalı kutu 650 TL ye almıştım 😊
    Nasıl aldınız hocam? Mümkünse ben de iptal edip alayım.

• Bu kulaklıklardan gelen mesaj içeriğini okutabiliyor muyuz

• Aslında her iki kulaklığın şarj durumunu ayrı ayrı gösteriyordu birkaç gün öncesine kadar. Şimdi ne olduysa kulaklıklar yazıyor ve şarj durumunu ortak gösteriyor. Düzeltmek için ne yapabilirim?

Samsung Galaxy Buds+ PLUS  2020 MODEL SM-R175  ANA KONU

2 kulaklığınız da tam şarj olduğu için tek olarak yazıyor.

• jamestogo J kullanıcısına yanıt
    Yüzdeyle alakası yok her zaman böyle

• Merhaba arkadaşlar. Ben de almak istiyorum da sormam gereken 1 2 şey olacak sizlere.

1) airpods 2 deki gibi; buds+ da da Kulaklıklar birbirinden bağımsız kullanılabiliyor mu. ? Sadece sağ kulaklık takılı iken konuşma yapmak istiyorum. Ya da sadece sol takılı iken konuşma yapmak istiyorum. Bu sürede diğeri de kutuda şarj olacak.

2) Son olarak; Telefon konuşmaları nasıl TV çalışırken karşıdaki kişi TV yi kapat diyor mu. Ya da kulaklığı çıkart gibi bişey.
    Sokakta iken araba sesleri korna sesleri nedir diyen oluyor mu?
    Müzik kalitesi genelde iyi diyorlar. Ucuz yollu bulursam ben de alacağım.

Cevaplarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim..

• quote:

Orijinalden alıntı: pasa_mahmut

Merhaba arkadaşlar. Ben de almak istiyorum da sormam gereken 1 2 şey olacak sizlere.

1) airpods 2 deki gibi; buds+ da da Kulaklıklar birbirinden bağımsız kullanılabiliyor mu. ? Sadece sağ kulaklık takılı iken konuşma yapmak istiyorum. Ya da sadece sol takılı iken konuşma yapmak istiyorum. Bu sürede diğeri de kutuda şarj olacak.

2) Son olarak; Telefon konuşmaları nasıl TV çalışırken karşıdaki kişi TV yi kapat diyor mu. Ya da kulaklığı çıkart gibi bişey.
    Sokakta iken araba sesleri korna sesleri nedir diyen oluyor mu?
    Müzik kalitesi genelde iyi diyorlar. Ucuz yollu bulursam ben de alacağım.

Cevaplarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim..
    Buds+ Kulaklıklar ayrı ayrı kullanılabiliyor. Telefon görüşmelerinde karşı taraftan şu ana kadar bir şikayet gelmedi.

• Bombus B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgi için. Alp Gürsoyun incelemesini izlemiştim. Görüşme testinde parazitlenme var vs gibi şeyler çekmiş midemi bulandırdı. Ama herkes de güzel diyor. Video da acaba yanılma mı yapıyorlar. Kullanıcılar iyi diyor şikayet yok diyorlar. Siz de öyle dediniz sevindim. Kulaklıklar ayrı ayrı bağımsız kullanılıyor olması da şahane...

Bende arada eski hale dönüyor, ama neden böyle oldu ya da nedenn arada eski hale dönüyor anlayamadım. Son gğncelleme olarak da 21 Nisanda yapmışım, yani yeni gelen bir güncelleme de yok..
    Bu arada 10 saniye arayla bir eski halde bir yeni halde gösterdi az önce...

Saygılar..

• mrtcbk M kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde bende bu son zamanlarda bir güncelleme yapmamama rağmen bende de bazen düzeliyor ama genelde böyle. Anlayamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtcbk

Bende arada eski hale dönüyor, ama neden böyle oldu ya da nedenn arada eski hale dönüyor anlayamadım. Son gğncelleme olarak da 21 Nisanda yapmışım, yani yeni gelen bir güncelleme de yok..
    Bu arada 10 saniye arayla bir eski halde bir yeni halde gösterdi az önce...

Saygılar..
    Bu arada şimdi farkettim, ilk ss aldığımda kutu şarjı 0 iken 10 saniye sonrakinde kutu şarjı 34...🤔

• Bombus B kullanıcısına yanıt
    Bu karşı tarafta ki görüşmeler kalabalık ortamda yapıldı değil mi?
    Tv çalışırken, sokakta cadde tarzı yerlerde vs vs

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.