Şimdi Ara

Samsung Galaxy Buds+ PLUS 2020 MODEL SM-R175 ANA KONU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
654
Cevap
23
Favori
34.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürün elime geçti gear icon x den direk buda plusa geçtim. Kutu olarak çok güzel şık ufak. Kulaklık boyutuda oldukça ufak ama güzel oturuyor kulağa. Ses seviyesi bence düşük daha olsa açardım yani sesi. Belki telefondan telefona fark eder şu an A70 kullanıyorum. Ses kalitesi olarak güzel baslar tatlı olmuş tizler güzel ayrıntılı olmuş icon x e göre.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • semihcan1234 S kullanıcısına yanıt
    Bende bu animasyon çıkmadı mesela. Kurcaladım ama göremedim. Bir daha bakıcam. Sesi açmak için basılı tutunca yapmasını istediğin işlevlerden birini seç diyor. İcon x te dokunmatik yüzeyden parmağını yukarı kaydırınca ses açıyodu aşağı kaydırınca kısıyordu o özellik kalkmış. Basılı tutunca da ortam sesi açıyordu.

• kuutaay kullanıcısına yanıt
    Hiçbir ilave program kullanmaz isen samsung müzik uygulaması sesi ayarlıyor. Buradan ince equlaizer ayarı yapabilirsin. Ses yükselir.
    Ama poweramp pro uygulamasını öneririm. Gerçekten mükemmel performansı var. Ben a70 kullanıyorum. Sesi sona getiremiyorsun bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • keremalp kullanıcısına yanıt
    Poweramp kullanıyorum evet başarılı ama Spotify dan müzik çalarken poweramp uygulaması sese etki edebiliyormu?

• kuutaay kullanıcısına yanıt
    Hayır etmiyor. Onun için dedim zaten samsung müzikk te eqo ayarı yap diye.. Biraz farkediyor.

• Bide spotify içinde ses ayarları var galiba. Spotify ses şiddetinden bende hiç memnun değilim. Aynı şarkının değişik kaynaklarda bile farklı ses şiddeti var

Yani artık telefon hafızasından müzik dinlemek pek tercih edilmiyor o yüzden online dinlerken ses pek tatmin edici değil benim için ekolayzır ayarlarım da yapılı.
    Yukarda arkadaşların yazdıklarınada baktım dokunmatik yüzeyde hem ses açma kısma hemde ortam sesi açma kapama yapamıyorsunuz anladığım kadarıyla gear icon x te yapabiliyorsunuz. Bunun kaldırılması da gereksiz olmuş. Yada ben bulamadım?

• Spotify da sesi az gelen şarkıları firetube uygulamasında dinliyorum. Onda daha yüksek çıkıyor ses genelde

• Bende normal buds var. Parmağımı sag dokunmatik yüzeyde basılı tutunca ses artıyor. Bide nöyle dene

Tamam işte basılı tutunca ne işe yaramasını istiyorsan onu yapıyor.
    Mesela basılı tutunca ses açsın istiyorsan ortam sesi açıp kapama yı telefondan yapmak zorundasın.
    Eğer basılı tutunca ortam sesi açılsın seçersen sesi telefondan açıp kısmak zorundasın.
    4 tane seçenek var basılı tutunca yapması için spotify, ortam sesi, ses azalt/yükselt, sesli komut aç kapa. Bunlardan birini seçmek zorundasın. Ses açma kapamanın da burada olması kötü olmuş.
    İcon x te telefona bakmadan ikisinide kulaklıktan yapabiliyorsun.

• merhaba,

telefonum samsung a71; freebuds 3 ve galaxy buds plus arasında kaldım arkadaşlar. mikrofon hususu benim için çok mühim. türkiyede yapılan incelemelerde pek mikrofonu test eden de göremedim açıkçası. freebuds 3'te ise mikrofonun çok iyi olduğu söyleniyor ve tr incelemelerinde de öyle olduğu görülüyor. buds+ ise beni fiziki görünümü ile cezbediyor. ses konusunda iyi olduğu söyleniyor. mikrofon hususu kafamı karıştırıyor. umumi olarak iş görüşmeleri ve bisikletle olan kullanımlarımda kullanacağım kulaklığı. tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

• buds+ oneririm. mikrofon kalitesi freebuds3 ile hemen hemen ayni sayilir. o yuzden goz zevkinize gore alin derim. biri silikonlu biri silikonsuz biri uzun airpods gibi cok farkli 2 tasarim

• Sesin yükselmesi için kullandığınız bir ekolayzır ayarı varsa paylaşırmısınız?

• Hezargrad H kullanıcısına yanıt
    Iphonedo'nun incelemesine bakmanızı tavsiye ederim. Mic test var.

• One plus 7 pro + galaxy watch active 2 + buds plus 3 lüsünü kullanıyorum. Saatten arama ve saatten Spotify kullanımında sesin direkt buds a aktarımını ayarlamak istiyorum. Ancak bulamadım. Var mıdır bir yolu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jamestogo -- 14 Nisan 2020; 21:53:33 >
  • Önceliğim konuşma kalitesi, telefonum s10. Buds+, freebuds 3, airpods 2 arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz?

• ahmckr kullanıcısına yanıt
    3 ü de konuşma kalitesi olarak üzmez sizi. Çok video izledim karşılaştırma olarak. Airpods 2 yi eleyebilirsiniz bu 3 ü arasında. Buds plus kullanıyorum ve ses kalitesi gerçekten iyi, freebuds 3 ün de iyi ama yerinizde olsam eko sistemi düşünerek buds + tercih ederdim ki hali hazırda buds plus kullanıyorum.

• jamestogo J kullanıcısına yanıt
    Evet ekosistemi düşündüğüm için biraz bekledim aslında. Aksi halde freebuds3 alırdım hemen. Ayrıca işyerimde sürekli bilgisayarda kullandığım için buds+ modelinin iki cihaza bağlanma özelliği kafamı karıştırıyor. Ama tabiki de konuşma kalitesi en önemlisi halen. Buds+ ile freebuds 3 kalitesinde konuşmalar yapmak mümkün mü? Freebuds 3 kullananlar "mikrofondaki ses o kadar temiz ki, konuştuğum kişi ahizeden konuşuyorum zannediyor" diyorlar. Buds+ mikrofonda o kadar temiz mi ses kalitesi?
    Tabi Galaxy Watch'ta kullanıyorum onuda ekosisteme eklemek gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmckr -- 17 Nisan 2020; 22:47:40 >
  • One plus 7 pro + watch active 2 + buds + 3 lüsü var bende. Evet bunda da belli olmuyor. Ahize gibi gayet net ama çok az daha robotik diyeyim freebuds a göre. Şunu da unutma 10 saat kullanım süresi var kulaklıkların, freebudsta bu kadar süre alamazsın. Şu incelemeye bir bak tercih etmen de etkili olacaktır.https://www.youtube.com/watch?v=Up2cAAZVqTw&feature=youtu.be

• jamestogo J kullanıcısına yanıt
    İnceledim bende fena değil bugün buds+ alırım herhalde. Peki incelemelerde izlediğim kadarıyla iki kulaklığı birden takıp konuşma yapıyorlar bu şekilde sorun yok gibi gözüküyor konuşma kalitesinde. Tek kulaklık ile konuşma kaliteside aynımı?

Bu arada Vatan Bilgisayarda 809 liraya düşmüş hemen aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmckr -- 18 Nisan 2020; 15:55:38 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.