Şimdi Ara

Samsung Galaxy Buds+ PLUS 2020 MODEL SM-R175 ANA KONU (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
654
Cevap
23
Favori
34.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kutunun şarjı yok diyelim mesela ama kulaklıkların var kutuda kapalı şekilde dursa şarjı gitmez dimi kulaklıkların?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mu_te M kullanıcısına yanıt
    Bunu siz kullanıyor musunuz ? Ve kullanıyorsanız bu kulaklıkta takılı iken şarj oluyor mu şarj kutusuna sığıyor mu kulaklık?

• ahmckr kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum. Sesin güzel diyorlar şikayet almadım henüz. Daha önce ttec airduo kullandım o kulaklığı şikayet eden arkdaşım bunu etmedi anlamadı bile buds+ dan konuştuğumu. Müzik güzel sevdim kulaklığı. Ama kulağım içi küçük galiba uzun süre kulakta kalınca ağrı yapıyor. Şarj denemesi yaptım. 13:40 da şarj kutusundan çıkarttım, ortam dinleme sesini 3. Kademeye açtım bi daha kapatmadım. Müzik konışma vs hep aktif denedim. Sağ kulaklık gece 01.00 da bitti sol kulaklık 01,10 da bitti. 11-12 saat gittdi şarjı. Ve şarj kutusuna koydum kulaklıklar full 100 oldu şarj kutusu yüzde 2 idi. Genel olarak memnunum öneririm. Ben 690 TL ye elden aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: pasa_mahmut

Ben kullanıyorum. Sesin güzel diyorlar şikayet almadım henüz. Daha önce ttec airduo kullandım o kulaklığı şikayet eden arkdaşım bunu etmedi anlamadı bile buds+ dan konuştuğumu. Müzik güzel sevdim kulaklığı. Ama kulağım içi küçük galiba uzun süre kulakta kalınca ağrı yapıyor. Şarj denemesi yaptım. 13:40 da şarj kutusundan çıkarttım, ortam dinleme sesini 3. Kademeye açtım bi daha kapatmadım. Müzik konışma vs hep aktif denedim. Sağ kulaklık gece 01.00 da bitti sol kulaklık 01,10 da bitti. 11-12 saat gittdi şarjı. Ve şarj kutusuna koydum kulaklıklar full 100 oldu şarj kutusu yüzde 2 idi. Genel olarak memnunum öneririm. Ben 690 TL ye elden aldım
    Buds PLUS'ı 690 tl ye nereden aldınız acaba? çok şaşırdım çünkü 850tl den aşağı yok. Acaba sözünü ettiğiniz Galaxy Buds olabilir mi?

• Elden demiş

• quote:

Orijinalden alıntı: ozturkali1984

Elden demiş
    Haaa evet doğru ya. Pardon
  • Arkadaşlar ayrıca almayı düşündüğünüz kulaklıkların bütün özelliklerini buradan test ederek görebilirsiniz.Fitnes denilen durum kulakta durma sağlamlığı. Mikrofonda gürültülü ortamda" yı metro gürültüsü baz almışlar.Yani bu ortamda konuşurken karşı taraf sizi ne kadar duyabileceğini test etmiş oluyorsunuz.https://www.rtings.com/headphones/reviews/samsung/galaxy-buds-plus-truly-wireless
  • Bugün itibariyle Samsung Galaxy Buds+ PLUS sahibi oldum. Galaksi Wearable yi kurarken yeni güncellemeyi kabul etmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: laruz

Arkadaşlar ayrıca almayı düşündüğünüz kulaklıkların bütün özelliklerini buradan test ederek görebilirsiniz.Fitnes denilen durum kulakta durma sağlamlığı. Mikrofonda gürültülü ortamda" yı metro gürültüsü baz almışlar.Yani bu ortamda konuşurken karşı taraf sizi ne kadar duyabileceğini test etmiş oluyorsunuz.https://www.rtings.com/headphones/reviews/samsung/galaxy-buds-plus-truly-wireless
    Bu puanlar ilk kullandığım dönemlerde gerçekten böyleydi. Fakat bir güncelleme geldi. Konuşurken o parazit, sesin metalikleşmesi gitti. Eşimle dışarda konuşurken arada sence telefondan mı yoksa kulaklıktan mı konuşuyorum diye sorduğumda daha önce istisnasız biliyordu. Şu anda sesin çok doğal geliyor anlamıyorum diyor. Yani şu an net sesim gidiyor ve net olarak sesini alabiliyorum karşı tarafın. Şu an bu puanlar eminim 1-1.5 artmıştır.

Her güncellemede daha da iyi olacaktır. Önceki seri bu şekilde mükemmelleştiler.

Fakat kendi silikon uçlarından memnun değilim. Bu yüzden bir ara köpük uç alacağım fakat 100tlme şu aralar kıyamıyorum. Değer mi değmez mi diye düşünüyorum hala dark side'a geçemedim :)

Son olarak bu kulaklığın dinamik eq aralığına yönelik kendi eq ayarımı paylaşayım. Düşük hertzler bir miktar yüksek orta ve üst hertzlere göre. Bu yüzden bir orantısızlık söz konusu.
    Ben trap-rap-rock ağırlıklı dinliyorum. Beklentim baslar da öne çıksın. Kickleri çok öne alıyor kulaklık. Bu yüzden bas frekansları ve vokalleri bir miktar öne aldım. Kendi programından öncelikle dinamik ayara getirin daha sonra benim eq deneyebilirsiniz.
    Samsung Galaxy Buds+ PLUS  2020 MODEL SM-R175  ANA KONU

Kickler ile baslar dengeli hale geldi. Vokalin bir tık önünde böyle ama rahatsız etmiyor. Çok daha canlı oldu vokaller.

Bu arada eq ayarını dead by april, kevin gates, falling in reverse, limp bizkit, eminem, dr dre albümlerini baz alarak yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucuk_Ekmek -- 15 Mayıs 2020; 23:10:22 >

• quote:

Arkadaşlar ayrıca almayı düşündüğünüz kulaklıkların bütün özelliklerini buradan test ederek görebilirsiniz.Fitnes denilen durum kulakta durma sağlamlığı. Mikrofonda gürültülü ortamda" yı metro gürültüsü baz almışlar.Yani bu ortamda konuşurken karşı taraf sizi ne kadar duyabileceğini test etmiş oluyorsunuz.https://www.rtings.com/headphones/reviews/samsung/galaxy-buds-plus-truly-wireless
    Sitede buds (eski olan) yeni buds+ dan daha iyi puan almış ılginç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bombus -- 15 Mayıs 2020; 23:4:55 >

• Arkadaşlar sizin Galaxy Buds Plus kulaklığınızda Gelen aramanın rehberdeki ismini sesli okuma özelliği var mı? Kullanma kitapçığında ki bu ibare benim kulaklıkta çıkmıyor. Samsung Galaxy Buds+ PLUS  2020 MODEL SM-R175  ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laruz -- 15 Mayıs 2020; 23:13:47 >
  • quote:

Arkadaşlar sizin Galaxy Buds Plus kulaklığınızda Gelen aramanın rehberdeki ismini sesli okuma özelliği var mı? Kullanma kitapçığında ki bu ibare benim kulaklıkta çıkmıyor.
    Telefon modeli ne sizin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sucuk_Ekmek

Telefon modeli ne sizin?

Alıntıları Göster
    Huweai P 20 Pro
  • Ama sadece Android olması yeterli değil mi? Telefon markasına ve modeline göre Galaksi Werable kurulumda içeriği değişiyor mu?
  • quote:

Huweai P 20 Pro

Alıntıları Göster
    İphone olsa nasıl seslendirileceğini söyleyebilirdim de sizin telefonu bilmiyorum. Bu kulaklığın özelliğinde var mı bilmiyorum ancak telefon özelliğinde kesin vardır.

• Arkadaşlar galaxy buds plus'tan Google asistan a ulaşabiliyordum. Ama şimdi ulaşamıyorum. Yardımcı olur musunuz?
  • Google asistan a ulaşabildim. ancak tuşlar her zaman işlevsel olmuyor.Ama arayanı sesli söylemeyi bulabilsem kulaklığın tam anlamı olacak
  • mrtcbk M kullanıcısına yanıt
    Bu kadar para verdiğimiz böyle premium denilebilecek kulaklıklarda böyle sorunlar olması saçma. Bugün sattım kulaklıkları, huawei freebuds 3 alacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selam Arkadaşlar ! içinizde Bixby'yi kullananlar var mı acaba ?
  • quote:

Selam Arkadaşlar ! içinizde Bixby'yi kullananlar var mı acaba ?
    Ne olduğunu bilmiyorum ama deneyebilirim size fikir verecekse

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.