Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (506. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.002
Cevap
72
Favori
1.494.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 504505506507508
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar elimde 650 lira para var. Yarın almayı düşünüyorum Galaxy ace. İzmir de en uygun fiyatlı nerede bulabilirim? lütfen yardımcı olun.
  • Arkadaşlar elimde 650 lira para var. Yarın almayı düşünüyorum Galaxy ace. İzmir de en uygun fiyatlı nerede bulabilirim? lütfen yardımcı olun.
  • ace plus ın çıkış tarihi bellimi..?
  • belli değil galiba ekran cözünürlüğü takıntısı olmayanlar için ki böyle bir takıntıya gerek yok (milletin ayılıp bayıldığı ıphone 3ve 3s in ekran çözünürlüğüne bir bakılsın) 2012 model ace iyi hız ram ve hafıza daha ne istersiniz yemekmi yapsın ev mi süpürsün tek bir eksik elştirisine katılırım kamerasına 8 mp ve 720p video kayıt olabilirdi o da 2013 modeline kısmet
  • arkadaşlar galaxy aceme oyun program yüklemek istiyorum ama bulamıyorum güzel hd oyunlar indirenler varsa bana link atabilirlerse çok sevinirim daha çok yarış oyunları birde real racing 2 oyununu indirdim ingilizce bişeyler yazıyor 600mb bişey bişey diye acaba hafıza kartından 600mb alan mı silmem lazım hafıca kartım full dolu çok sıkıştım arkadaşlar lütfen yardım birde güzel temalar varsa linklerini paylaşırsanız çok sewinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Braymm

Arkadaşlar elimde 650 lira para var. Yarın almayı düşünüyorum Galaxy ace. İzmir de en uygun fiyatlı nerede bulabilirim? lütfen yardımcı olun.

kardesim ben 4 gün önce aldım memnunum 649 tlye darty satıyor bence ordan al ama 5m migrostada aynı fiyat dartyden almanı tavsiye ederim onun dışında media markt a bakabilirsin şayet fiyatları biraz pahalı ama orda şahsi indirimler yapabiliyorlar ben internetten alışverişe güvenmem ondan darty den aldım akakce.com a gir 560 tlye ace satıyorlar hayırlı olsun
  • Yardım edicek yokmu arkadaşlar bende ace var telefon kılıtlıyken arada kendı kendıne 3 4 kere yanıp sonuyor neden boyle bısey yapıyor sızdede oluyormu merak ettım lutfen cevap verın !!!! ???????????????????
  • NETTEKI BIR VIDEOYU DOWNLOAD ETMEDEN NASIL IZLEYEBILIRIM ? HEPSINDE KAYDEDIYIMMI DIYE SORUYOR
  • Arkadaşlar geçen hafta vatan bilgisayardan ace alarak aranıza katıldım...
  • arkadaşlar ace plus.ın çıkış tarihi bellimi? fiyat olarak net bişeler söylenmiyor hollanda fiyatına göre 734 lira diye söylenmiş sizin bi fikriniz varmı? birde bu modelde android 4,0a yükselme genemi olmayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: tttolga

arkadaşlar ace plus.ın çıkış tarihi bellimi? fiyat olarak net bişeler söylenmiyor hollanda fiyatına göre 734 lira diye söylenmiş sizin bi fikriniz varmı? birde bu modelde android 4,0a yükselme genemi olmayacak

+
  • quote:

Orijinalden alıntı: raver

tel allmam lazım tavsiye edermisiniz

HTC EVO 4D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BATUERA -- 23 Ocak 2012; 16:19:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 183183183

arkadaşlar galaxy aceme oyun program yüklemek istiyorum ama bulamıyorum güzel hd oyunlar indirenler varsa bana link atabilirlerse çok sevinirim daha çok yarış oyunları birde real racing 2 oyununu indirdim ingilizce bişeyler yazıyor 600mb bişey bişey diye acaba hafıza kartından 600mb alan mı silmem lazım hafıca kartım full dolu çok sıkıştım arkadaşlar lütfen yardım birde güzel temalar varsa linklerini paylaşırsanız çok sewinirim...

ARKADAŞLAR BU SİTEYİ İNCELEYİN ACE İMİZ İÇİN BİR ÇOK OYUN VE PROGRAM

http://translate.google.com.tr/translate?hl=tr&sl=ru&tl=en&u=http%3A%2F%2Fgalaxy-ace.ru%2F

YUKARDAKİ LİNK GOOGLE TRANSLATE LE İNG E ÇEVRİLBİŞ HALİ ORJİNAL LİNKİ AŞAGIDAKİ GİBİDİR.

http://galaxy-ace.ru/

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptanjack026

quote:

Orijinalden alıntı: raver

ne bileyim galaxy s al diyor çoğu bunu alacağına.

galaxy s alabiliyorsan onu al tabi şahsen onun parası olsa ben ace almazdım çünkü S istiyordum ama pahalıydı buldun mu sen kaç para Galaxy S ?
    dediğim gibi ama pişman da değilim Ace aldığım için

galaxy wonder ida es gecme bi incele derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende 2 haftadır telefonu kullanıyorum bugün bi sorunla karşılaşmaya başladım.görüşme esnasında ses bana cızırtılı geliyor ve ses de sanki az gibi.fakat işin ilginç tarafı bunu bugün biçok kez yaptı ama bazı konuşmalar da olmadı.şebekeden olabilirmi acaba düşündüm ama daha arama sesi esnasında ses cızırtılanıyo.hepsiburadadan aldım ürünü herhalde değişim yapıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımsewer

arkadaşlar bende 2 haftadır telefonu kullanıyorum bugün bi sorunla karşılaşmaya başladım.görüşme esnasında ses bana cızırtılı geliyor ve ses de sanki az gibi.fakat işin ilginç tarafı bunu bugün biçok kez yaptı ama bazı konuşmalar da olmadı.şebekeden olabilirmi acaba düşündüm ama daha arama sesi esnasında ses cızırtılanıyo.hepsiburadadan aldım ürünü herhalde değişim yapıcam.

ilginc ama yazılım yukseltmesi yaptınızmı kiesten yada siz en iyisi degisim isteyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: exerion

quote:

Orijinalden alıntı: donanımsewer

arkadaşlar bende 2 haftadır telefonu kullanıyorum bugün bi sorunla karşılaşmaya başladım.görüşme esnasında ses bana cızırtılı geliyor ve ses de sanki az gibi.fakat işin ilginç tarafı bunu bugün biçok kez yaptı ama bazı konuşmalar da olmadı.şebekeden olabilirmi acaba düşündüm ama daha arama sesi esnasında ses cızırtılanıyo.hepsiburadadan aldım ürünü herhalde değişim yapıcam.

ilginc ama yazılım yukseltmesi yaptınızmı kiesten yada siz en iyisi degisim isteyin

yok denemedim ama yazılımsal bişey olduğunu zannetmiyorum.az önce hepsiburada bildirim formunu doldurdum ona göre göndercem geri.
    androidturkiye.org/showthread.php?t=373 bu sitede biri daha karşılaşmış daha önceden bu sorunla

• Arkadaşlar bende bugün aldım samsung ace. Daha ilk android telefonum oldugu için çok acemi kaldım pek bilgim yok telefon hakkında. Bana bu telefon hakkında detaylı yardımcı olacak arkadaşlar face adresimi eklesin soracağım çok şey var :)

http://www.facebook.com/GrimmjowJJ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tesseract

quote:

Orijinalden alıntı: uykusuzb

quote:

Orijinalden alıntı: ayboss

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ayboss

quote:

ben bu telefonu satmaya kalksam ne kadara alırlar acaba sizce? Sürüm mürüm hiç bişey anlamadım ve telefon gittikçe yavaşladı kies hep güncelleme yapacakken internet bağlantısı kesildi diyip güncellemeyi yarıda bırakıyordu ve hep en bastan basladım ama olmadı en az 10 defa yaptım bunu ama sonuc nafile suanda yapıyorum insallah olur yoksa fırlatıp atıcam!

kiesi silip internetten yukleyin sonra tekrar deneyin

Bu güncelleme işi ne kadar sürüyor peki ve telefon pc ye bağlıyken güncellemek ya da bağlı değilken güncellemek mi gerekiyor?

yaklasik 3 dakika suruyor ve kiesi silip internetten yuklediysen sorunun kalkmasi gerekiyor ayrica telefon bagliyken guncelliyeceksin

teşekküürleeeer oldu artık 2.1.1. sürümüm :D

2.1.1 mi guncellediysen 2.3.3 olmasi gerekiyordu

Alıntıları Göster
    güncellemelere yeniden bakacagım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uykusuzb -- 23 Ocak 2012; 23:51:59 >

• 
Sayfa: önceki 504505506507508
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.