Yüzbaşı
07 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 15 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba, kodlama çalışırken ve youtube,dizi takılma amaçlı monitör almayı düşünüyorum. Bundan dolayı bütçeye uygun olsun diye 60Hz ve +4mps ekranlar bakıyordum.

31 inch full hd bir monitör buldum ama internette bazı kişiler piksel sayarsınız almayın diyor, bazı kişiler de alakası yok alabilirsiniz diyor kafam çok karıştı.

Bir de ips ekran olması ne kadar önemli? Oyun oynayacaksanız led alın, prof çalışcaksanız ips tavsiye edin gibi yorumlar okudum ama gerekliliğini pek tartamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

31 inch fhd :https://www.amazon.com.tr/Samsung-LC32F39MFUMXUF-Bilgisayar-Monitörü-inç/dp/B07XRW9GVY/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=ÅMÅZÕÑ&keywords=curved-cf39m&qid=1587852490&sr=8-1
Arkadaşlar merhaba.
Kanada için vize başvurusunda bulundum ve aracı kurum eski yurt dışı gezilerinizin olduğu bir belge getirirseniz şansınız artar dedi. Eski pasaportumu malesef çöpe atmıştım. Daha önce Almanya'ya gitmişliğim var ama bunun belgesini nasıl alırım bilmiyorum. E-Devletten aradım bulamadım sadece ülkeye giriş çıkış yaptığım tarihler yazıyor. Schengen vizesini aldığıma dair herhangi bir belgeyi nasıl bulabilirim?
Herkese merhaba. Lise 4e geçiyorum ve sadece whatsapp kullanabileceğim telefon istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

Edit: Bütce sınırlaması yok
Beyler iyi sanıp girdigim adam script çıktı eğer bu adam ban yerse bana bir şey olur mu. korkuyorum
1 aydır kafamda ismimi duyuyorum ama sanki başkası sesleniyormuş gibi ve tanıdıklarımın sesiyle . Arkadaşların kafa buluyodur olayıda değil yalnızken yada o kişi yokken duyuyorum . Kafayı yedim galiba . yardımlar lütfen :/
beyler sorunun cevabını chat'e mi yazıcaz napıcaz bi türlü çözemedim . 500 saniye chat cezası yemişim 1 tane yorum yazdım diye . napcam anlamadım bir yürlü yardımcı olursanız sevinirim
beyler 1 tanesini okudum baya güzel geldi . nerden nasıl başlarım bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
beyler spor falan yapıyorum ama garip bi tombulluk var ama zayıfım . ve bayagı gıdıgım var ondan nasıl kurtulabilirim ?
Beyler daha önce paylaşımı yapılmıştı . korede az bronz falan vardı hatta . link verebilir misiniz
Smurf of Berk

Gece oynuyorum . ekleyin beraber oynayalım. skype adım : berchister
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS3
LOL
Ezreal
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.589
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 92.648 (Bu ay: 322)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.