Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.002
Cevap
72
Favori
1.494.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lgcamera pro ile cektigim bazı videolar ses senkronu sorunlu veya 30 fps ye ayarladıgım halde bazen 15 fps de bazende 25 fps de çekiyor bu neden kaynaklanır ? bide setting kısmında acc ses var ama parantez içinde desteklemeyebilir may not supported diyor neden desteklemeyebilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 25 Temmuz 2011; 17:10:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayyetis

quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

ok bu hafıza kartı güzele benziyo bide bişi sorucam lgcamera pro ile cektigim bazı videolar ses senkronu sorunlu veya 15 fps de çekiyor bu neden kaynaklanır

hocam nerden buldun lgcamere pro'yu pro diye indiriyorum .apk sını free cıkıyo

http://www.filestube.com/aw4X5q19LxtO4VtQA7iyvc/lgCameraPro-v5-8.html

• üstatlar birde lg camera pro ile çekilmiş video örneği olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: antiACEtor

quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33
    Bakalım anlamışmıyım şimdi ben class 10http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=91579&ad=TOSHiBA-8GB-SDHC-CLASS-10-HiGH-SPEED-PROF+BLi-Hafiza-Kartlari linkte verdigim gibi bir hafıza kartı veya sizin önereceginiz bir hafıza kartı alırsam angry bird riodaki kasmalar gidecekmi yada gt racing hd dahamı hızlı açılacak ?

Linkteki kart SD telefona uymaz. MicroSD olmalı.
    Micro SD Class 10 bir kartla telefonun genel performansının şaşılacak derecede arttığını birkaç arkadaş bizzat tecrübe edip yazmıştı zaten. Angrybird kasılmaları için bir şey diyemem ama GT racing iki katı hızda açılacaktır.

ben team marka 16gb class6 kullandığım halde bile bende çok farkediyor. class 10 da daha çok farkedeceği kesin.

• arkadaslar neden forumdaki galaxy ace konusu samsung ana sayfasinda bulunmuyor?yoksa bende mi problem var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurozel

Kendi kendine kapanmayı bende 2 kere yaşadım. Benim düşüncemde yazılımdan kaynaklandığı yönünde.

Cihazın kendi kendine kapanması wireless ile ilgili. Yabancı forumlarda bu konu çok konuşuluyor bu forumda wireless kullananlar az olmalı.
    Kulanmadığınız zaman wireless'ı kapalı tutun. Sürekli acık kalırsa cihaz kendi kendine kapanabiliyor. Ne yazık ki güncellemeler sorunu çözmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S3datt

telefonu şarjdan çıkardıktan 1 gün sonra wifi açılmıyor. bugün yine oldu 1 gün 4 saat filan olmuştu şarjdan çıkaralı error verdi. teli kapatıp açtım öyle düzeldi. yazılımsal bir sorun sanırım. nasıl düzelir fikri olan var mı?

sorun şarj değil cihazın farklı wifi sorunuları var. bazen cihaz tarif etiğin şekilde error hatası veriyor. kalıcı bir çözüm yok ama yine kilitlenirse teli kapatıp açmak yerine bu şifreyi *#*#526#*#* deneyebilirsin
  • https://www.youtube.com/watch?v=f5pIow6G3yA
    yukarıdaki videoda CYANOGENMOD DENİLİYOR üstatlar nedir bu teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: toros71

https://www.youtube.com/watch?v=f5pIow6G3yA
    yukarıdaki videoda CYANOGENMOD DENİLİYOR üstatlar nedir bu teşekkürler.

launcher tarzı birsey sanırım spb shell 3D gibi
  • Vatanda 583'e düştü bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

Vatanda 583'e düştü bilginize

stokta yok . bilginize :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 00:11 de aldım bitane bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozoklu66

00:11 de aldım bitane bilginize

hayırlı olsun . güzel telefon güzel fiyat .
  • teşekkürler bu fiyata alacağım en iyi telefon olsa gerek benim için önemlisi ekran çizilmeye dayanıklı olması yoksa gider x5 alırdım kasa kalitesi de mechul zaten
  • Kurulan alarmın telefon kapalıyken çalmamasına herhangi bir çözüm bulunamadı mı arkadaşlar..
  • Merhaba yaklaşık 3 aydır s5830 kullanıyorum fakat bir türlü marketi kullanamadım telefona yükledim kullanıcı girişinide yaptım fakat şu hatayı veriyor

ÜZGÜNÜM!
    uygulama Market(işlem com.android.vending) beklenmedik bir şekilde sonlandı. Lütfen tekrar deneyin.

bu sorunu nasıl çözücez diğer marketler sorunsuz çalışıyor ama tabi android market kadar içerik yok onlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

ankarada var ben alacağım bir tane daha
  • quote:

quote:

quote:

Ankara'da Batıkent Vatan'da 5-6 tane gördüm, birini ben aldım. Siyah aldım, beyaz kapak da çıktı. 583/5 sadece worldcard'a.

• quote:

Orijinalden alıntı: virgull

quote:

quote:

quote:

Ankara'da Batıkent Vatan'da 5-6 tane gördüm, birini ben aldım. Siyah aldım, beyaz kapak da çıktı. 583/5 sadece worldcard'a.

İnşallah akşama bitmez. Yavaş olun beyler.

• 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.