Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (752. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
28.671
Cevap
112
Favori
1.348.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 750751752753754
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben söyliyim. Tekrar taktığınızda telefon sersemlemeden devam eder ama olurda görmezse telefonu kapatıp açtığınızda düzeliyor. 8 gb class 4 sd kart kullanıyorum markasını bilmiyorum açıkcası, MW falan oynarken bir sorun yaşamadım. 16 gb class 6 almayı düşünüyorum. Hafıza değiştirdiğinde büyük boyutlu oyunları rahatlıkla oynarsın.
    Edit1:Telefon kapanmaz ama sen kapatmak zorunda kalırsın çünkü görev yöneticisinde görüyor ama dosya yöneticisinde gözükmüyor onu fark ettim şimdi çıkarttığımda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iaae03 -- 30 Mayıs 2013; 19:58:32 >
  • arkadaşlar şimdi uk romu yükledim.ama buna nasıl root atıcaz.yardımcı olurmusunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

[BTU-I8160XXMC8]
    MC8 UK Romunu yükledim ve sadece antutu uygulamasını kurup test yaptım, sonucu resimde..

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★

gbde kaç alıyordu
  • Arkadaşlar,Bu ingiltere romunu kurmak istiyorumda şuan gb kullanıyorum çok sıktı artık eğer ingiltere romunu kurarsam garanti dışı kalırmı cihaz bir bilgisi ulan yokmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonozan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bada86

Ben senin için denedim hem flaşlı hem flaşsız kayıt yaptım en ufak donma takılma vb bi durumla karşılaşmadım.

Teşekkür ederim.

bende denemiştim bayağı hıc takılmalar falan söz konusu değil 2 sorun olacak bu uk jb sı kullananlara

1.si 1080p video izleyebiliyormusunuz bende acmıyor siyah ekran yapıyor
    2.si çift ekran bizde varmı acaba

hocam
    1. telefon 720p ye kadar destekliyor 1080p de sadece ses oynatıyor
    2. pop up playden mi bahsediyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ytghan21

Arkadaşlar,Bu ingiltere romunu kurmak istiyorumda şuan gb kullanıyorum çok sıktı artık eğer ingiltere romunu kurarsam garanti dışı kalırmı cihaz bir bilgisi ulan yokmu?

bazı arkadaşlar garantiden çıkmaz diyor ama kies dışında yapılan her türlü iş garanti kapsamı dışındadır.

• Cevabın için teşekkür ederim
  • Batarya performansı GB'ye kıyasla harika olmuş. Sabah 7.30 du şarjdan çıkardığımda şu an 20:30 ve 13 saatte kalan %53. (gün içinde dosya atmak için 5 dakika kadar usb ile pcye bağlıydı). Şarjım bitip tekrar doldurunca güç tasarruf modunda deneyeceğim. Herhalde 2-3 günü görür rahatlıkla
  • quote:

[BTU-I8160XXMC8]
    MC8 UK Romunu yükledim ve sadece antutu uygulamasını kurup test yaptım, sonucu resimde..

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★

sızıntı bende 5770 puan aldı siyah ekran bugu olmasa o kadarda kötü değilmiş sızıntı :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdrsrsln

Batarya performansı GB'ye kıyasla harika olmuş. Sabah 7.30 du şarjdan çıkardığımda şu an 20:30 ve 13 saatte kalan %53. (gün içinde dosya atmak için 5 dakika kadar usb ile pcye bağlıydı). Şarjım bitip tekrar doldurunca güç tasarruf modunda deneyeceğim. Herhalde 2-3 günü görür rahatlıkla

deli gibi kasılıyor kafayı yersin :)

benim telefonda açıkmış 2 hafta boyunca deli etti beni sonradan farkettim :))
  • inşallah tr romu daha iyi olur

• Doğrudur daha denemedim hiç :) Ama şunu da unutmamak lazım. Benim telefonda sadece whatsapp, twitter, viber, normal arama ve mesajlaşma aktif :) başka hiç bir şey yaptığım yok. Oyun yüklü bile değil. mevcut şarj biterse deneyeceğim bakalım onun kullanım ömrü ne kadar
  • Arkadaşlar telefonunda GB olup ve rootlu olan birisi system dosyalarının içinden AllShare ve Ters çevirin Apk sını alıp buraya yükleyebilir mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: zeko22

quote:

Orijinalden alıntı: ytghan21

Arkadaşlar,Bu ingiltere romunu kurmak istiyorumda şuan gb kullanıyorum çok sıktı artık eğer ingiltere romunu kurarsam garanti dışı kalırmı cihaz bir bilgisi ulan yokmu?

bazı arkadaşlar garantiden çıkmaz diyor ama kies dışında yapılan her türlü iş garanti kapsamı dışındadır.

Sonuçta resmi rom atıyoruz garanti dışı kalmaz bence
  • o zaman bos oldugum.bi zaman yukliyim.bende

• Antutu benchmark skorum u.k JB 4336 GB de 5998'di U.k Rom bazen çok kasıyor.Portekiz rom'unun üstüne kuracağım link var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıSevdası

Antutu benchmark skorum u.k JB 4336 GB de 5998'di U.k Rom bazen çok kasıyor.Portekiz rom'unun üstüne kuracağım link var mı acaba ?

ilk çıkan sızıntı romu kur 624 mb ramın olsun ustune uk jb sini kur ozaman kasma falan olmuyor 2 gündür elimde tık yok
  • quote:

Antutu benchmark skorum u.k JB 4336 GB de 5998'di U.k Rom bazen çok kasıyor.Portekiz rom'unun üstüne kuracağım link var mı acaba ?

jb surumde guc tasarrufu modu var. sizinti + uk kurduktan sonra aciksa tasarruf modunu kapatin bide oyle deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: şansölye

quote:

jb surumde guc tasarrufu modu var. sizinti + uk kurduktan sonra aciksa tasarruf modunu kapatin bide oyle deneyin.

Sızıntı 1 i kurduktan sonra ikinciyi kurmama gerek var mı Uk romu için ?
  • Herkes farklı söylüyor :) sadece sızıntı 1 i yükle diyenler, sadece sızıntı 2 yi yükle diyenler ve bilemedim 2 sini de yükle diyenler

Sende benim gibi yap işi garantiye al. Hem 1i hem de 2 yi yükle. En falza 5 dakika daha uzar işin
  • 
Sayfa: önceki 750751752753754
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.