Şimdi Ara

Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.339
Cevap
65
Favori
357.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkurler hocam ben de bir yandan ulan aksama kadar akarim diyorum bir yandan cok dandik geliyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekmek arası melemen

Sağol hocam ama aslında yanlış yaptık çok pahalıya geldi baktığımda. Sırf kadının aşırı ısrarıyla aldım ağızdan çıkınca hadi ver dediğim de geri dönemedim.

Alıntıları Göster
    hocam almışsın artık pişman olmana gerek yok keyfini sürmeye bak telefonun

• paxal kullanıcısına yanıt
    kronik sorunu olmayan note 9 serisi aradığınız telefon olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reyiz

Tesekkurler hocam ben de bir yandan ulan aksama kadar akarim diyorum bir yandan cok dandik geliyo
    Elde Premium hissi hissettirecek telefonlar 5000TL den başlıyor. Biz donanımdaki premium hissenin peşindeyiz
  • Teşekkürler öneri için ama o fiyata alamam maalesef. En fazla 2500, telefon fiyat performansı üst düzeyse belki 3000 verebilirim. Bu fiyatlara da biraz zor gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paxal -- 11 Mart 2020; 9:44:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uummuuttss

Ekrandan bariz biçimde kısılmış ya da s10 lite ve note 10 lite serisine rakip olamasın diye kalibrasyonu bozulmuş Samsung bunu yapar inanırım açıkçası , s10 lite ve note 10 lite ile kıyaslayınca ikisinin aynı teknoloji paneller kullandığına inanmak bile çok güç .
    Kardeş sen şakamısin. Yaptığım ironiyi bile anlamamissin.

Tutmuşsun s7 ile kıyasliyorsun.

Çok boş yorum yapmışsın.ezbere.

Bu telefonu ilk alanlardanim. Renk olayını ben yazdım ilk.

Çözülmeyecek problem değil.

Note 8 den geçtim bu telefona. Veee hiç pişman değilim anladın?

Parasına göre 10 numara cihaz.

Sen s7 kullanmaya devam ettt. Sakın ama sakın a 70 alma. Allah korusun seni.

• S7 eski telefonum şuan s7 kullandığımı kim söyledi , telefonu aldığın için savunmana gerek yok ekran bayağı bayağı kötü 450 nit ekranmı olur 2020'de heleki amoled ekranın ana ureticisinden çıkan bi modelken bu, ister kabul et ister etme , parasını edermi ? Eder , ona bişey diyemem Samsung'ta benzer paraya daha iyi cihaz yok, ama note 8 ile s9+ ilede kıyaslamayın bari , amiral gemisi amiral gemisidir.

Ayrıca ekleme: ironi yaptım anlamamissin demissinde , gerçek bi olay üzerinden ironi yapmaya çalışırsan tabikide anlamam , s7 edgein ekranı o boyutta olsa eksigi yok fazlası var aynı şekilde note 5 s6 edge serisininde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uummuuttss -- 11 Mart 2020; 11:28:17 >
  • Reyiz kullanıcısına yanıt
    Hocam nihayetinde plastik çerçeve , plastik arka kapak bi telefon elle bastırınca bariz esneme var , Samsung alcam diyosanız ve telefonunuz yoksa bütçede bu kadarsa alınır, s9+ dan geçilmez ama.

• congman kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba amazondan aldığınız telefonun kutusu jelatinlimiydi. Bende bugün amazondan aldım fakat kutuda jelatin yoktu sadece güvenlik bandı vardı ve telefonun üstündeki koruyucu jelatin de tozlar mevcuttu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bende bugün Amazon dan aldım telefonu. Fakat kutusunda jelatin yoktu sadece güvenlik bandı vardı ve telefonun üzerindeki koruyucu jelatin de tozlar mevcuttu. Amazondan alan arkadaşlarda aynı şekilde kutu jelatinsizmiydi.

• yldrm000 Y kullanıcısına yanıt
    Güvenlik bandrolünde sıkıntı yoksa bir sıkıntı olmaz bence. Amazon di mi satıcısı? Ne kadara almıştınız? Bir sıkıntı olursa Amazon arkanızda durar bence.
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Evet satıcı Amazon. 3300 e aldım. Bana iade edilen bir telefonu sattıklarını dusunuyorum

İçinize sinmediyse iade edin. Hb den vs alın. (3269 tl)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yldrm000

Evet satıcı Amazon. 3300 e aldım. Bana iade edilen bir telefonu sattıklarını dusunuyorum
    Internetten almanın sıkıntısı bu, iade edilmiş gelebilir HB de de aynısı olabilir zaten bazı telefonların fiyatı 3 5 stokla çok düşüyorsa ondan direkt şüphelenin, elde kalan iadeleri ittiriyorlar hızlıca.

Bu arada bu telefon istediği kadar zorla premium hissi veremez, hep yazıyorum bizim insanlarımız beklentinin dozunu ayarlayamıyor diğeri 2 3 kat para nasıl aynı olsun az akıl mantık ? Sıfır, yeni tel isteyenlere parasına göre iyi ama kalite takıntısı olanlar amiral gemisi alsın parası yoksa 2.ele gitsin.

Amazon koşulsuz iade alıyor ama 1 2 hafta bekletebiliyorlar, yedek telefonunuz varsa , akılınızda soru işareti kalmasın iade edin.

Bende de jelatin yoktu ama açılmamış bir güvenlik bandı vardı. Kutu içerisindeki paketleme de Amazon'dan beklemediğim derecede özensizdi. Telefon orta büyüklükte bir karton kutunun içerisinde sağında solunda biraz bükülmüş kağıtla sabitlenmeye çalışılmıştı. Kartonu sallayınca telefon kutusu da oynuyordu.
    Telefonda bir sorun hissetmedim ama sırf bu tür ayrıntılarda başarılı diye fazla para ödeyip Amazon'u tercih etmiştim.
  • congman kullanıcısına yanıt
    Güvenlik bandını nasıl yeniden yapıştırıyorlar? Amazonda tr de böyle şey yapıyorsa kimseye güven kalmadı

• thelordof kullanıcısına yanıt
    Güvenlik bandı yeniden yapıştırılmış gibi durmuyordu, kutu üzerinde başka bir bannt olduğuna dair herhangi bir emare de yoktu. Bence kutu daha önce açılmamış ama neden dışındaki jelatin yoktu net cevap veremiyorum. Kutu içeriği de ellenmemiş gibiydi. Dışında Samsung Garantisine ait bir etiket var. Telefonun etrafında sıkı geçmiş bir tanıtım filmi vardı. Bu filmi açtıktan sonra tekrar el marifetiyle sıkı sıkıya geçirmek mümkün değil bana göre.

Özetle ben telefon kutusunun açılmadığını düşünüyorum.

Bu arada güncelleme sonrası kırmızımsı ekranda bir iyileşme olmadı (bana öyle gelmedi). Güncelleme sonrası hard reset yapınca düzeliyor olması da bana pek mantıklı gelmedi doğrusu.
    Renk ayarlarını başlıkta belirtildiği şekilde değiştirince daha iyi oldu ama "Aha düzeldi!" diyecek seviyede değil.

Biraz daha kullandıktan sonra izlenimlerimi yazacağım.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.